Ogłoszenie
POMOC dla kolegi Mawerix!
Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!
POMOC
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI
ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.
W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:
RODO
Autor
Wiadomość
Fahrad [Usunięty ]
Wysłany: 2012-08-08, 19:38 Siema
Siema wszystkim
Jestem Dominik, od minionego weekendu znany jako Fahrad. Lat 22, prawko już czwarty rok mi siedzi w kieszeni. Póki co - bezpunktowe ;]
Auto - Nexia, 1.5 OHC 8v, sedan. Czysta benzyna, wersja GLE (czyli fajnie wyposażona).
Tuningu brak (póki co). Zresztą i tak, jeśli już, to tylko będzie pod maską - bodykit ściąga uwagę misiaczków.
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
matizstyle [Usunięty ]
Wysłany: 2012-08-08, 19:46
Witamy
Michuxfcb
Elektromechanik
Auto: Alfa Romeo 147
Imie: Michał
Wiek: 34 Dołączył: 10 Paź 2011 Posty: 254 Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-08-08, 22:27
Siema
SFANY
Grupa Wielkopolska
Auto: Nubira 2.0 CDX 136KM
Imie: Marcin
Wiek: 37 Dołączył: 31 Lip 2011 Posty: 430 Skąd: Kalisz
Wysłany: 2012-08-09, 16:11
POWITAĆ
Był Opel Kadett E 1,6 (Hatchback) --> Była Mazda 323F BG 1.6 (Hatchback) --> Jest Nubira 2.0l (Kombi)
Moja Nuba --> http://daewooforum.pl/viewtopic.php?t=41812
Kalisz najstarsze miasto w Polsce
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska
Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36 Dołączył: 14 Lis 2011 Posty: 2213 Skąd: Bełchatów EBE
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
stylon
Grupa Bełchatowska
Auto: Matiz
Imie: Tomek
Wiek: 38 Dołączył: 27 Lip 2012 Posty: 37 Skąd: ERA
Wysłany: 2012-08-09, 19:30
Cześć siema
red90 [Usunięty ]
Wysłany: 2012-08-09, 20:40
witam
kobieta księdza
Grupa Mazowiecka PopaŻona
Auto: lanos
Imie: paulina
Wiek: 36 Dołączyła: 25 Sie 2009 Posty: 226 Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-08-10, 23:14
czsc
Tak, to prawda, jestem wolniejszy... ale i tak jadę przed Tobą;p
Ozzy [Usunięty ]
Wysłany: 2012-08-11, 10:43
Siemka Siemka!
Polityka Prywatności | O Forum | Kontakt