Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Ja wiem, że to nie Twoja wina .. ale ten co projektował to wnętrze ... takie połączenie drewna - czarnego - jasnego to powinien po d**e dostać, wnętrze mnie odpycha, nie podoba mi się.
Ja wiem, że to nie Twoja wina .. ale ten co projektował to wnętrze ... takie połączenie drewna - czarnego - jasnego to powinien po d**e dostać, wnętrze mnie odpycha, nie podoba mi się.
Wnętrze jest naprawdę miłe i stonowane. Wszystko fajnie spasowane. Jak by mi się nie podobało to bym nie kupił, więc nie mogę się z Tobą zgodzić. Wersja przedstawiona powyżej jest trochę nudna i smutna. Wolę moje sztuczne drewno.
Pierwsze kilometry zrobione na LPG. Brak różnicy w mocy, nieodczuwalna zmiana na gaz i to już po przejechaniu kilkuset metrów (temp. przełączania ustawiona na 30 stopni). No i na stacji mogłem powiedzieć DO PEŁNA - super uczucie... Instalacja to BRC sequent 24.11. Polecam.
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Wysłany: 2012-09-26, 10:56
Pamiętaj o późniejszym podregulowaniu instalacji
Niech służy
No i dwa tankowania za mną, ale coś jednak jest nie tak. Spalanie 18,54 L/100 km Spodziewałem się wyższego spalania, ale myślałem o 14 l/100 km. Na co mam zwrócić uwagę jak będę u gazownika?
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Wysłany: 2012-10-03, 08:45
Jedź na regulację instalacji.
Ale dopiero po około 1000km.
A tak w ogóle, to normalne że obroty czasami na biegu jałowym mają 2000 - 2500 obrotów? Dzieje się tak i na PB i LPG dopóki nie zgaszę i nie zapalę ponownie.[/quote
U mnie jest wszystko normalnie nie ma żadnych wahań obrotów ani na PB ani na LPG jedyny problem jaki miałem od początku to gaśnięcie niekiedy przy dojeździe do skrzyżowań okazało się że przepustnica była cała w szlamie
[ Dodano: 2012-10-05, 19:34 ]
max_20 napisał/a:
No i dwa tankowania za mną, ale coś jednak jest nie tak. Spalanie 18,54 L/100 km Spodziewałem się wyższego spalania, ale myślałem o 14 l/100 km. Na co mam zwrócić uwagę jak będę u gazownika?
A co do spalania to jakieś szaleństwo prawie 19 litrów to nie możliwe wręcz coś musieli skopać moja pali dużo bo 12 na setkę niezależnie trasa czy dojazdy do pracy ale aż tyle to nie mieści się w głowie. Wcześniej zrobiłem około 70 tyś km trochę ponad trzy lata Leganzą i paliła 10-12 na setkę jedynie z pięciometrową lawetą przez pół Polski bez oszczędzania SPALIŁA 16 NA SETKĘ
- rozrząd + pompa wody - tak na wszelki wypadek - 470,00 zł
- tarczo-bębny + klocki tył - 380,00 zł
- olej + filtr - 130,00 zł
- spawanie małej dziurki w tłumiku, odblokowanie przednich hamulców - 50,00 zł
Wszystko na oryginalnych podzespołach z salonu Chevroleta.
Do zrobienia obroty biegu jałowego, ponieważ czasami nie spadają, albo nawet rosną tak do 1500-2000. Mechanik podpiął pod kompa, ale Evanda nie wykazała akurat żadnego błędu . Mam podjechać jak akurat obroty nie spadną . Krokowy i przepustnica czyste.
- rozrząd + pompa wody - tak na wszelki wypadek - 470,00 zł
- tarczo-bębny + klocki tył - 380,00 zł
- olej + filtr - 130,00 zł
- spawanie małej dziurki w tłumiku, odblokowanie przednich hamulców - 50,00 zł
Wszystko na oryginalnych podzespołach z salonu Chevroleta.
Do zrobienia obroty biegu jałowego, ponieważ czasami nie spadają, albo nawet rosną tak do 1500-2000. Mechanik podpiął pod kompa, ale Evanda nie wykazała akurat żadnego błędu . Mam podjechać jak akurat obroty nie spadną . Krokowy i przepustnica czyste.
A można spytać gdzie Evanda była podłączana do kompa ? A co do "rośnięcia " obrotów to miałem coś w podobie w Leganzie okazało się że wieszał się EGR
Jak się uda naprawić to dam znać co to było.
[ Dodano: 2012-10-05, 19:49 ]
Daniel napisał/a:
Ja wiem, że to nie Twoja wina .. ale ten co projektował to wnętrze ... takie połączenie drewna - czarnego - jasnego to powinien po d**e dostać, wnętrze mnie odpycha, nie podoba mi się.
A można spytać gdzie Evanda była podłączana do kompa ? A co do "rośnięcia " obrotów to miałem coś w podobie w Leganzie okazało się że wieszał się EGR
BSP - ul. pabianicka
Zrobię trasę w weekend to zobaczę ze spalaniem co jest.
Byłem też w tej firmie ale chyba trafiłem na zła zmianę bo dobrego wrażenia nie odniosłem jedyne co to to ze usilnie chcą wymienić mi w ramach jakiejś akcji czujnik stopu i chyba pojadę do nich w poniedziałek
I przejechałem trasę Łódź - Łowicz - Łódź ok. 130 km + 70 km po mieście. Średnie spalanie 14,67 L /100 km. Nie jest dobrze. Ale zrobię 1000 km i dopiero podjadę na regulację/naprawę bo coś zdecydowanie jest nie tak.
waldes napisał/a:
Byłem też w tej firmie ale chyba trafiłem na zła zmianę bo dobrego wrażenia nie odniosłem jedyne co to to ze usilnie chcą wymienić mi w ramach jakiejś akcji czujnik stopu i chyba pojadę do nich w poniedziałek
Nie jest aż tak źle
Ostatnio zmieniony przez max_20 2012-10-08, 08:14, w całości zmieniany 1 raz
to ja już nie wiem u mnie od założenia pali około 12 na setke a co dziwne przy podróży autostradą nad morze w cztery osoby plus bagaż na włączonym tempomacie i prędkości 140 spaliła nawet mniej około 11 z groszem . Instalacja Stag łącznie z wtryskami podłączona tylko pierwsza sonda przejechane około 6000 km. W leganzie instalację miałem założoną podobną w tym samym warsztacie i niedługo po montażu padła sonda a następna po około 2 tyś wtedy spalanie szalało ale następne 60 tyś święty spokój