Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2012-11-03, 12:09 [ Chairman] [Chairman] full wypas +LPG
Daewoo (Ssang-Young) Chairman CM600s 3,2 V6 +LPG
-SALON POLSKA- PEŁNE WYPOSAŻENIE
Samochód KUPIONY W POLSKIM SALONIE. I-szy właściciel!!!
Sekwencyjna instalacja gazowa założona w 2010 roku!!! (przejchane na LPG ok. 25tys.km)
Z ważną polisą OC i przeglądem - do jazdy.
SERWISOWANY na bieżąco.
Bez dodatkowych opłat i kosztów.
Samochód bardzo bogato wyposażony!!!
Gratis drugi komplet kół zimowych na alufelgach!!!
Jest to auto zrobione na licencji Mercedesa, na bazie oryginalnych części Mercedesa (zawieszenie, osie, układ kierowniczy, hamulce i silnik z 5-biegową automatyczną skrzynią biegów).
Silnik benzynowy 6-cylindrowy o pojemności 3.2-litry i mocy 220 KM
z 5-biegową automatyczną skrzynią biegów (z funkcją Winter - zimowy tryb pracy).
Historia: I właściciel kupione w salonie PL jako auto demo w 2001r., niepalone w aucie;stan bardzo dobry;bezwypadkowy;garażowany;serwisowany
Autko na licencji mercedesa (na podzespołach mercedesa)
!!!! autko na licencji mercedesa !!!!! wszytkie częsci trwałe skrzynia,silnik,zawieszenie i eksploatacyjne to MERCEDES.
WYPOSAŻENIE,
Wyposażenie dodatkowe PRZECZYTAJ !
*elektrycznie siedzenia tył
*podgrzewane siedzenia tył oraz przednie
*sterowanie radiem z siedzen z tyłu oraz przy kierownicy.
*3 rolety z czego,jedna główna automatyczna,sterowana przez kierowce lub pasażera z tyłu
*zapalniczki i popielniczki z tyłu na każdą stronę i z przodu
*kierowca i pasażer z tyłu mają mozliwość złożenia siedzenia pasażera z przodu jako stolika.
*pasażerowie z tyłu mają lusterka podświetlane dla siebie, 2 sztuki.
*wszystkie systemy ABS ESP ASP
*radio z equalizerem, ma naprawdę duże możliwości ustawiania dzwieków
*kierownica sterowana elektrycznie w wielu płaszczyznach wielofunkcyjna
*fotele przód z pamiecią elektrycznie ustawiane
*el. lusterko wewnętrzne (samościemniające) z pamiecią do foteli
*zamykanie się auta po ruszeniu, i otwieranie po zgaszeniu.
*climatronic
*komputer sprawdzający stan,oleju,żarówek,płynów,temparatury itp... ciekłokrystaliczny wyświetlacz.
*wszytkie szyby elektryczne.
Spalanie na trasie 09-11 litrów GAZU na 100km, miasto 14l GAZU z kimatyzacją!
AUTKO nie miało żadnej poważnej przygody w swojej historii ,jest proste równe, wszystkie szyby oryginalne.
Technicznie autko w bardzo fajnym stanie,wszytkie podzespoly działają prawidłowo,jedzie się przyjemnie,przyspieszenie i wyprzedzanie super,autko ma 220 koni oraz silnik 3.2 (silnik MERCEDES)co daje niezłą dynamikę jazdy.
Skrzynia dziła płynnie,ładnie zmienia biegi,w zawieszeniu cicho,nic nie stuka,autko jedzie prosto,hamuje bardzo dobrze.
Auto wiernie służyło mi przez ponad 10 lat.
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
KubaDU [Usunięty]
Wysłany: 2012-11-03, 12:41
Piękny, tylko pogratulować takiego rodzynka
Tylko jest mały problem z blacharką, bo o ile mi wiadomo to za dużo tych aut nie wypuścili.
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT