X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[ Chairman] [Chairman] full wypas +LPG

Autor Wiadomość
Maaaja

Auto: Chairman
Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-11-03, 12:09   [ Chairman] [Chairman] full wypas +LPG





Daewoo (Ssang-Young) Chairman CM600s 3,2 V6 +LPG
-SALON POLSKA- PEŁNE WYPOSAŻENIE
Samochód KUPIONY W POLSKIM SALONIE. I-szy właściciel!!!
Sekwencyjna instalacja gazowa założona w 2010 roku!!! (przejchane na LPG ok. 25tys.km)
Z ważną polisą OC i przeglądem - do jazdy.
SERWISOWANY na bieżąco.
Bez dodatkowych opłat i kosztów.
Samochód bardzo bogato wyposażony!!!
Gratis drugi komplet kół zimowych na alufelgach!!!

Jest to auto zrobione na licencji Mercedesa, na bazie oryginalnych części Mercedesa (zawieszenie, osie, układ kierowniczy, hamulce i silnik z 5-biegową automatyczną skrzynią biegów).
Silnik benzynowy 6-cylindrowy o pojemności 3.2-litry i mocy 220 KM
z 5-biegową automatyczną skrzynią biegów (z funkcją Winter - zimowy tryb pracy).

Historia: I właściciel kupione w salonie PL jako auto demo w 2001r., niepalone w aucie;stan bardzo dobry;bezwypadkowy;garażowany;serwisowany
Autko na licencji mercedesa (na podzespołach mercedesa)

!!!! autko na licencji mercedesa !!!!! wszytkie częsci trwałe skrzynia,silnik,zawieszenie i eksploatacyjne to MERCEDES.

WYPOSAŻENIE,
Wyposażenie dodatkowe PRZECZYTAJ !
*elektrycznie siedzenia tył
*podgrzewane siedzenia tył oraz przednie
*sterowanie radiem z siedzen z tyłu oraz przy kierownicy.
*3 rolety z czego,jedna główna automatyczna,sterowana przez kierowce lub pasażera z tyłu
*zapalniczki i popielniczki z tyłu na każdą stronę i z przodu
*kierowca i pasażer z tyłu mają mozliwość złożenia siedzenia pasażera z przodu jako stolika.
*pasażerowie z tyłu mają lusterka podświetlane dla siebie, 2 sztuki.
*wszystkie systemy ABS ESP ASP
*radio z equalizerem, ma naprawdę duże możliwości ustawiania dzwieków
*kierownica sterowana elektrycznie w wielu płaszczyznach wielofunkcyjna
*fotele przód z pamiecią elektrycznie ustawiane
*el. lusterko wewnętrzne (samościemniające) z pamiecią do foteli
*zamykanie się auta po ruszeniu, i otwieranie po zgaszeniu.
*climatronic
*komputer sprawdzający stan,oleju,żarówek,płynów,temparatury itp... ciekłokrystaliczny wyświetlacz.
*wszytkie szyby elektryczne.

Spalanie na trasie 09-11 litrów GAZU na 100km, miasto 14l GAZU z kimatyzacją!

AUTKO nie miało żadnej poważnej przygody w swojej historii ,jest proste równe, wszystkie szyby oryginalne.

Technicznie autko w bardzo fajnym stanie,wszytkie podzespoly działają prawidłowo,jedzie się przyjemnie,przyspieszenie i wyprzedzanie super,autko ma 220 koni oraz silnik 3.2 (silnik MERCEDES)co daje niezłą dynamikę jazdy.

Skrzynia dziła płynnie,ładnie zmienia biegi,w zawieszeniu cicho,nic nie stuka,autko jedzie prosto,hamuje bardzo dobrze.

Auto wiernie służyło mi przez ponad 10 lat.
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
KubaDU
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-03, 12:41   

Piękny, tylko pogratulować takiego rodzynka
Tylko jest mały problem z blacharką, bo o ile mi wiadomo to za dużo tych aut nie wypuścili.
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2012-11-03, 13:13   

Brak Tagu! Kliknij tutaj aby dowiedzieć się jak go uzpełnić.


Popraw zdjęcia bo ich nie widać.




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2012-11-03, 13:18   

Kalafi0r napisał/a:
Tylko jest mały problem z blacharką, bo o ile mi wiadomo to za dużo tych aut nie wypuścili


To nie był powód. Powodem była cena - kto by kupił limuzynę Daewoo za 200 000 zł ?

A opis to kopia z aukcji :D



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
michanio91
elektronik


Auto: Lanos SX
Imie: Michał
Wiek: 34
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 2772
Skąd: Osiek / Oświęcim
Wysłany: 2012-11-03, 13:52   

Kutwa a ja chciałem :beczy: :beczy:

PIĘKNY



za duży obrazek w podpisie .
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
leiber
Grupa Dolnośląska
Kapitan Kajdan


Auto: Nubira sx 1.6
Imie: MIchał
Wiek: 37
Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-03, 13:52   

spam jak nic to samo auto co tutaj http://daewooforum.pl/temat55513.html
 
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2012-11-03, 13:55   

No. I nicki podobne. W obu podwójne ''a''

[ Dodano: 2012-11-03, 13:55 ]
A tak w ogóle to ten w giełdzie kosztuje 16 900



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt