Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Dziękować.
Dzisiaj Laczek miał jechać na gazowanie, tak się przestraszył, że zrobił choinkę na desce
Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki na desce świecą się kontrolki, jak chwilkę postoi to nie chciał zapalić.
Po krótkiej walce odpalił, ole po dojechaniu do celu znów to samo :O
Kostka stacyjki jest OK
Nie mam pojęcia co to może być, może jakaś przebitka na alternatorze?
Chłopcy z gazowni przyjęli autko i mają sprawdzić co jest grane (mam nadzieję, że to nic strasznego), jak wiadomo przy źle działającej benzynce nici z ustawienia LPG
dorob [Usunięty]
Wysłany: 2012-12-19, 22:47
Stało się, Laczek zagazowany fotki zrobię w dzień.
Zwarcie zlokalizowane w zamku klapy bagażnika.
matik2112 Grupa Kujawsko-pomorska KOREAN|WORKS
Auto: Daewoo Lanos Sedan Sport c20xe
Imie: Mateusz
Wiek: 32 Dołączył: 19 Maj 2011 Posty: 1351 Skąd: Włocławek
Wysłany: 2012-12-19, 23:03
Bardzo ładne autko gratulacje zakupu i czekam na fotki montażu LPG
Auto: Audi A3
Dołączył: 21 Maj 2009 Posty: 658 Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-21, 11:00
A czy problem z zapalaniem już zniknał ?:)
Motocykle są wszędzie, patrz dwa razy w lusterka !
maximus_15 Grupa Mazowiecka
Auto: Były 2 lanosy jest VAG & fiat 126p 80rok
Imie: Kamil
Dołączył: 27 Gru 2009 Posty: 2676 Skąd: radom
Wysłany: 2012-12-21, 11:20
arkadius657,
dorob napisał/a:
Zwarcie zlokalizowane w zamku klapy bagażnika.
a co do zdjęć komory silnika to już takiej swobody widzę ze nie ma w przypadku jakieś naprawy, bądź chociaż by wymiany rozrządu napchane Panie napchane
To mój 4 samochód na LPG więc jakieś tam mam
A na poważnie to Lanos na III gen LPG śmigał pięknie, ale sekwencja w Laczku to jest dopiero bajka
Żadnych opóźnień w reakcji na pedał gazu, po prostu cudeńko jak na razie
maximus_15 napisał/a:
arkadius657,
dorob napisał/a:
Zwarcie zlokalizowane w zamku klapy bagażnika.
a co do zdjęć komory silnika to już takiej swobody widzę ze nie ma w przypadku jakieś naprawy, bądź chociaż by wymiany rozrządu napchane Panie napchane
No luźno nie jest, ale przynajmniej mi się koty nie zalęgną
Wozidełko od Mikołaja dostało dzisiaj nową bateryjkę CB621
Wozidełko od Mikołaja dostało dzisiaj nową bateryjkę CB621
Ja kupiłem dzisiaj 60Ah 540A Kagera (ponoć na Boschu) za 200zł. zobaczymy ile polata.
dorob [Usunięty]
Wysłany: 2012-12-22, 09:40
Dobre aku to tylko te montowane fabrycznie. One "żyją" 6-7 lat, po wymianie fabryki aku starcza na na góra 3 latka i na więcej bym nie liczył.
W Lanosie przez 5 lat wymieniłem 3 akusy, Centra Futura żyła 3 lata, Centra Plus 2 lata i przed wypadkiem znów Centra Plus.
Moja bateryjka kosztowała 260 złociszy.
Plany na dzisiaj to objazdówka po wulkanizacjach w poszukiwaniu felg stalowych 5,5Jx14 ET44
4 x 114,3 x 56,5 dość nietypowy otwór centrujący, ale może coś znajdę bo przecież trzeba Laczkowi dać zimowe obuwie
dorob [Usunięty]
Wysłany: 2012-12-30, 13:46
Trochę czasu minęło zanim znalazłem felgi, ciężki temat do znalezienia zwłaszcza, że nie chciałem kombinować z pierścieniami centrującymi.
W końcu po długich poszukiwaniach udało się znaleźć idealne czyli 5,5Jx14x65,5 ET44
Nówki sztuki na Alledrogo za 35 PLN za sztukę plus 45 kurier
Opony na razie używki 2 szt 2008r. i 2 szt 2010r.
Firestone Winterhawk 2 i Firestone Winterhawk 2 EVO wszystkie 175/70 R14
Nie wiem czy w tym sezonie, ale w następnym na pewno zagoszczą jakieś ładne kołpaczki