X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Lacetti] Kolejne Daewoo w domq - Dorob

Autor Wiadomość
ziolas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Jalapeżot 206 SW
Imie: Mateusz
Wiek: 36
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2400
Skąd: Toruń -> Łódź
Wysłany: 2012-12-18, 17:43   

aleeee piękny :serce: :serce: :serce: :serce: idealny :szok: czarny na ładnych aluskach i kapusta :jupi:



Ciche samochody zabijają dzieci! Akcja społeczna - rób przelot, ratuj życie!
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska


Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2213
Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2012-12-18, 20:36   

piekny :) bezawaryjności



http://daewooforum.pl/temat62865.html

Zapraszam do komentowania i oglądania

 
 
 
dorob
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-18, 22:54   

Dziękować.
Dzisiaj Laczek miał jechać na gazowanie, tak się przestraszył, że zrobił choinkę na desce :(
Po wyjęciu kluczyka ze stacyjki na desce świecą się kontrolki, jak chwilkę postoi to nie chciał zapalić.
Po krótkiej walce odpalił, ole po dojechaniu do celu znów to samo :O
Kostka stacyjki jest OK
Nie mam pojęcia co to może być, może jakaś przebitka na alternatorze?
Chłopcy z gazowni przyjęli autko i mają sprawdzić co jest grane (mam nadzieję, że to nic strasznego), jak wiadomo przy źle działającej benzynce nici z ustawienia LPG :(
 
 
dorob
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-19, 22:47   

Stało się, Laczek zagazowany :) fotki zrobię w dzień.
Zwarcie zlokalizowane w zamku klapy bagażnika.
 
 
matik2112
Grupa Kujawsko-pomorska
KOREAN|WORKS


Auto: Daewoo Lanos Sedan Sport c20xe
Imie: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 1351
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2012-12-19, 23:03   

Bardzo ładne autko gratulacje zakupu i czekam na fotki montażu LPG :piwo:



http://daewooforum.pl/temat38972.html <---- Lanos <----
https://www.facebook.com/koreanlanos
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
dorob
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-20, 21:48   

Fotosiki instalacji LPG








Ostatnio zmieniony przez dorob 2012-12-23, 00:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2012-12-21, 08:12   

I już masz jakieś odczucia jazdy na gazie ;p




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2012-12-21, 09:15   

Wygląda na schludnie ułożoną :piwo:
Niech się sprawuje.




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
arkadius657


Auto: Audi A3
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 658
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-21, 11:00   

A czy problem z zapalaniem już zniknał ?:)



Motocykle są wszędzie, patrz dwa razy w lusterka !
 
 
 
maximus_15
Grupa Mazowiecka


Auto: Były 2 lanosy jest VAG & fiat 126p 80rok
Imie: Kamil
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 2676
Skąd: radom
Wysłany: 2012-12-21, 11:20   

arkadius657,
dorob napisał/a:
Zwarcie zlokalizowane w zamku klapy bagażnika.


a co do zdjęć komory silnika to już takiej swobody widzę ze nie ma w przypadku jakieś naprawy, bądź chociaż by wymiany rozrządu :) napchane Panie napchane :D :D



to było coś... 1. http://daewooforum.pl/vie...r=asc&start=285
2. http://daewooforum.pl/temat50837.html
26 miesięcy z Daewoo
 
 
dorob
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-21, 15:18   

Finuś napisał/a:
I już masz jakieś odczucia jazdy na gazie ;p

To mój 4 samochód na LPG więc jakieś tam mam ;)
A na poważnie to Lanos na III gen LPG śmigał pięknie, ale sekwencja w Laczku to jest dopiero bajka :)
Żadnych opóźnień w reakcji na pedał gazu, po prostu cudeńko jak na razie :)

maximus_15 napisał/a:
arkadius657,
dorob napisał/a:
Zwarcie zlokalizowane w zamku klapy bagażnika.


a co do zdjęć komory silnika to już takiej swobody widzę ze nie ma w przypadku jakieś naprawy, bądź chociaż by wymiany rozrządu :) napchane Panie napchane :D :D


No luźno nie jest, ale przynajmniej mi się koty nie zalęgną ;) :D

Wozidełko od Mikołaja dostało dzisiaj nową bateryjkę CB621 :)
 
 
Mawerix
Grupa Podkarpacka


Auto: Mułek C20NE, Zafira Z19DT
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 11102
Skąd: Zabierzów [KRA]
Wysłany: 2012-12-21, 21:01   

dorob napisał/a:
Wozidełko od Mikołaja dostało dzisiaj nową bateryjkę CB621


Ja kupiłem dzisiaj 60Ah 540A Kagera (ponoć na Boschu) za 200zł. :) zobaczymy ile polata.




 
 
 
dorob
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 09:40   

Dobre aku to tylko te montowane fabrycznie. One "żyją" 6-7 lat, po wymianie fabryki aku starcza na na góra 3 latka i na więcej bym nie liczył.
W Lanosie przez 5 lat wymieniłem 3 akusy, Centra Futura żyła 3 lata, Centra Plus 2 lata i przed wypadkiem znów Centra Plus.

Moja bateryjka kosztowała 260 złociszy.

Plany na dzisiaj to objazdówka po wulkanizacjach w poszukiwaniu felg stalowych 5,5Jx14 ET44
4 x 114,3 x 56,5 dość nietypowy otwór centrujący, ale może coś znajdę bo przecież trzeba Laczkowi dać zimowe obuwie :)
 
 
dorob
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 13:46   

Trochę czasu minęło zanim znalazłem felgi, ciężki temat do znalezienia zwłaszcza, że nie chciałem kombinować z pierścieniami centrującymi.
W końcu po długich poszukiwaniach udało się znaleźć idealne czyli 5,5Jx14x65,5 ET44 :brawo:
Nówki sztuki na Alledrogo za 35 PLN za sztukę plus 45 kurier :D
Opony na razie używki 2 szt 2008r. i 2 szt 2010r.
Firestone Winterhawk 2 i Firestone Winterhawk 2 EVO wszystkie 175/70 R14




Nie wiem czy w tym sezonie, ale w następnym na pewno zagoszczą jakieś ładne kołpaczki :)
 
 
SFANY
Grupa Wielkopolska


Auto: Nubira 2.0 CDX 136KM
Imie: Marcin
Wiek: 37
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 430
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2012-12-30, 14:35   

dorob napisał/a:
Nie wiem czy w tym sezonie, ale w następnym na pewno zagoszczą jakieś ładne kołpaczki :)


Nie ma pośpiechu z tym kołpakami, bo fajnie wygląda bez :D



Był Opel Kadett E 1,6 (Hatchback) --> Była Mazda 323F BG 1.6 (Hatchback) --> Jest Nubira 2.0l (Kombi)

Moja Nuba --> http://daewooforum.pl/viewtopic.php?t=41812
Kalisz najstarsze miasto w Polsce
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt