Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: Ax gt, 125p i smętne Tico
Imie: Jacob Pomógł: 3 razy Dołączył: 18 Cze 2011 Posty: 1959 Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-28, 22:28 [Tico] Lampy tył typu Red crystal
Witam
Wraz z iglesiasem robię zamówienie na Lampy tył typu Red crystal. Czas realizacji tego zamówienia to około 60dni wraz z rozesłaniem do poszczególnych chętnych. Sama paczka będzie płynąć z chin około dwóch - czterech tygodni. Będą dostępne dwa rodzaje lamp. Cena jednego kompletu to:
Typ 1 -100zł
Typ 2 97zł
+ koszty rozsyłki w polsce do poszczególnych osób. (koszt pakowania i wysylki priorytetowej jednego kompletu to 15zł)
Oraz zastrzegam sobie możliwość podwyższenia ceny do maksymalnie 25zł/komplet (kwestia kursu dolara, cła - które nie wiem do końca ile wyniesie) Może się tak zdarzyć ze wyjdzie taniej i koszty rozsyłki będą zawarte już w cenie kompletu lamp.
Rozesłaniem Lamp do poszczególnych osób będzie zajmował się Iglesias. Ja zajmuję się tylko sprowadzeniem lampek do Gdyni i dowiezieniem ich do Iglesiasa.
Z racji, że musimy wziąć dość dużą liczbę kompletów (70) a kwota za całość jest dość duża i płatna z góry, ,wymagamy przedpłaty w wysokości ceny podstawowej (100zł lub 97zł) Pozostałą część pieniążków (koszty rozsyłki, ew dopłata) będziemy wymagać dopiero po otrzymaniu zamówienia z Chin. Zamówienie planuję złożyć do końca przyszłego tygodnia. Większą część kwoty na lampy już mam, jednak wciąż trochę brakuje.
Zastrzegam sobie prawo do wycofania się z tranzakcji bez podania przyczyny, oczywiście zwracamy pełną wpłaconą sumę. (możliwe są wypadki losowe np zniszczenie paczki podczas transportu morskiego itd.)
Zdjęcia:
Typ 1 Dostępne 45kompletów
Typ 2 Dostępne 15kompletów
Oczywiście jak lampki już przybędą będzie można zakupić je od ręki jednak ich cena będzie dużo wyższa
Lista Chętnych:
Przypominam że obowiązuje natychmiastowa przedpłata kwoty podstawowej.
Ostatnio zmieniony przez BRYAN 2013-01-03, 13:15, w całości zmieniany 2 razy
No i gitarra. BRYAN, słyniesz z opóźnionych wysyłek Więc ja przejmuje pałeczkę. Ostatecznie będę osobą która Cię pogoni z zamawianiem itd.
osoby które są już na liście z TICO TEAM proszone są aby NIE wpisywać się na tą listę.
W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku
BRYAN Weteran Anarchista
Auto: Ax gt, 125p i smętne Tico
Imie: Jacob Pomógł: 3 razy Dołączył: 18 Cze 2011 Posty: 1959 Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-28, 22:38
Iglesjas napisał/a:
No i gitarra. BRYAN, słyniesz z opóźnionych wysyłek Więc ja przejmuje pałeczkę. Ostatecznie będę osobą która Cię pogoni z zamawianiem itd.
Właśnie dlatego ty się tym zajmiesz Ja wiecznie nie mam czasu...
m4d4g4sk4r Grupa Pomorska
Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Oskar Pomógł: 31 razy Wiek: 33 Dołączył: 28 Sty 2012 Posty: 1727 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-28, 23:09
W razie co, można by obniżyć koszty związane z transportem z Gdyni do Iglesjasa gdyby ktoś z Gdyni ogarnął odebranie przesyłki i od razu wysłał z Gdyni do osób które je zamówili. W razie co mogę pomóc
"O kurde ! No nie wierzę! Znalazłem raz tego lanosa na allegro i tak mi się spodobał że zawitał na tapecie blokady w telefonie i na tle osi czasu na Facebooku Piękne auto! "
BRYAN Weteran Anarchista
Auto: Ax gt, 125p i smętne Tico
Imie: Jacob Pomógł: 3 razy Dołączył: 18 Cze 2011 Posty: 1959 Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-28, 23:11
m4d4g4sk4r, Raczej odpada, bo trzeba opłacić cło podatek i być osobiście na miejscu. Ale miło że proponujesz
ziolas, teraz tył. Nie chcemy mieszać wszystkiego na raz.
Jak zejdą komplety tylnych lamp to będzie zamówienie na przednie lampy
Ewentualnie przednie kierunkowskazy i tylne lampy w zderzak (wsteczne i przeciwmgielne)
Ale to dopiero jak będzie jakiekolwiek zainteresowanie
W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku
Pepiś
Auto: Rower :)
Imie: Piotrek Pomógł: 37 razy Wiek: 41 Dołączył: 08 Sie 2006 Posty: 3194 Skąd: SK / TJE / TOP / NO
Wysłany: 2012-12-29, 19:58
cholera... akurat jak tikulca nie mam i brak kasy na niego obecnie...