X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Tico] Lampy tył typu Red crystal

Autor Wiadomość
BRYAN
Weteran
Anarchista


Auto: Ax gt, 125p i smętne Tico
Imie: Jacob
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1959
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-28, 22:28   [Tico] Lampy tył typu Red crystal

Witam
Wraz z iglesiasem robię zamówienie na Lampy tył typu Red crystal. Czas realizacji tego zamówienia to około 60dni wraz z rozesłaniem do poszczególnych chętnych. Sama paczka będzie płynąć z chin około dwóch - czterech tygodni. Będą dostępne dwa rodzaje lamp. Cena jednego kompletu to:
Typ 1 -100zł
Typ 2 97zł
+ koszty rozsyłki w polsce do poszczególnych osób. (koszt pakowania i wysylki priorytetowej jednego kompletu to 15zł)
Oraz zastrzegam sobie możliwość podwyższenia ceny do maksymalnie 25zł/komplet (kwestia kursu dolara, cła - które nie wiem do końca ile wyniesie) Może się tak zdarzyć ze wyjdzie taniej i koszty rozsyłki będą zawarte już w cenie kompletu lamp.
Rozesłaniem Lamp do poszczególnych osób będzie zajmował się Iglesias. Ja zajmuję się tylko sprowadzeniem lampek do Gdyni i dowiezieniem ich do Iglesiasa.
Z racji, że musimy wziąć dość dużą liczbę kompletów (70) a kwota za całość jest dość duża i płatna z góry, ,wymagamy przedpłaty w wysokości ceny podstawowej (100zł lub 97zł) Pozostałą część pieniążków (koszty rozsyłki, ew dopłata) będziemy wymagać dopiero po otrzymaniu zamówienia z Chin. Zamówienie planuję złożyć do końca przyszłego tygodnia. Większą część kwoty na lampy już mam, jednak wciąż trochę brakuje.
Zastrzegam sobie prawo do wycofania się z tranzakcji bez podania przyczyny, oczywiście zwracamy pełną wpłaconą sumę. (możliwe są wypadki losowe np zniszczenie paczki podczas transportu morskiego itd.)

Zdjęcia:
Typ 1 Dostępne 45kompletów

Typ 2 Dostępne 15kompletów


Oczywiście jak lampki już przybędą będzie można zakupić je od ręki jednak ich cena będzie dużo wyższa :D

Lista Chętnych:
Przypominam że obowiązuje natychmiastowa przedpłata kwoty podstawowej.




Ostatnio zmieniony przez BRYAN 2013-01-03, 13:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Iglesjas
Nawiedzony Tuner


Auto: Tico 4WD In progress
Imie: Bartek
Pomógł: 36 razy
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 4133
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 2012-12-28, 22:33   

No i gitarra. BRYAN, słyniesz z opóźnionych wysyłek :P Więc ja przejmuje pałeczkę. Ostatecznie będę osobą która Cię pogoni z zamawianiem itd. :D
osoby które są już na liście z TICO TEAM proszone są aby NIE wpisywać się na tą listę.



W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku :D
 
 
 
BRYAN
Weteran
Anarchista


Auto: Ax gt, 125p i smętne Tico
Imie: Jacob
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1959
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-28, 22:38   

Iglesjas napisał/a:
No i gitarra. BRYAN, słyniesz z opóźnionych wysyłek Więc ja przejmuje pałeczkę. Ostatecznie będę osobą która Cię pogoni z zamawianiem itd.

Właśnie dlatego ty się tym zajmiesz :) Ja wiecznie nie mam czasu... :beczy:




 
 
m4d4g4sk4r
Grupa Pomorska


Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Oskar
Pomógł: 31 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 1727
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-12-28, 23:09   

W razie co, można by obniżyć koszty związane z transportem z Gdyni do Iglesjasa gdyby ktoś z Gdyni ogarnął odebranie przesyłki i od razu wysłał z Gdyni do osób które je zamówili. W razie co mogę pomóc :piwo:



"O kurde ! No nie wierzę! Znalazłem raz tego lanosa na allegro i tak mi się spodobał że zawitał na tapecie blokady w telefonie i na tle osi czasu na Facebooku :D Piękne auto! "
 
 
 
BRYAN
Weteran
Anarchista


Auto: Ax gt, 125p i smętne Tico
Imie: Jacob
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1959
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-28, 23:11   

m4d4g4sk4r, Raczej odpada, bo trzeba opłacić cło podatek i być osobiście na miejscu. Ale miło że proponujesz :)




 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
ziolas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Jalapeżot 206 SW
Imie: Mateusz
Wiek: 36
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2400
Skąd: Toruń -> Łódź
Wysłany: 2012-12-29, 11:28   

a do przodu nie zamawiamy niczego? :beczy:



Ciche samochody zabijają dzieci! Akcja społeczna - rób przelot, ratuj życie!
 
 
 
BRYAN
Weteran
Anarchista


Auto: Ax gt, 125p i smętne Tico
Imie: Jacob
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Cze 2011
Posty: 1959
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-29, 11:44   

ziolas napisał/a:
a do przodu nie zamawiamy niczego?

Będę zamawiał w marcu/kwietniu :P




 
 
ziolas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Jalapeżot 206 SW
Imie: Mateusz
Wiek: 36
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2400
Skąd: Toruń -> Łódź
Wysłany: 2012-12-29, 12:21   

BRYAN, od razu lepiej prawisz :P



Ciche samochody zabijają dzieci! Akcja społeczna - rób przelot, ratuj życie!
 
 
 
Iglesjas
Nawiedzony Tuner


Auto: Tico 4WD In progress
Imie: Bartek
Pomógł: 36 razy
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 4133
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 2012-12-29, 12:49   

ziolas, teraz tył. Nie chcemy mieszać wszystkiego na raz.
Jak zejdą komplety tylnych lamp to będzie zamówienie na przednie lampy
Ewentualnie przednie kierunkowskazy i tylne lampy w zderzak (wsteczne i przeciwmgielne)
Ale to dopiero jak będzie jakiekolwiek zainteresowanie :D



W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku :D
 
 
 
Pepiś

Auto: Rower :)
Imie: Piotrek
Pomógł: 37 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 3194
Skąd: SK / TJE / TOP / NO
Wysłany: 2012-12-29, 19:58   

cholera... akurat jak tikulca nie mam i brak kasy na niego obecnie... :omg: :beczy:



Jeśli cuś wam pomogłem to zatwierdź : POMÓGŁ :piwo:
 
 
 
Iglesjas
Nawiedzony Tuner


Auto: Tico 4WD In progress
Imie: Bartek
Pomógł: 36 razy
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 4133
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 2012-12-29, 20:04   

Pepiś, zawsze możesz wziąć i niech leżą w garażu :D
A potem ostatecznie komuś sprzedać jak nie będziesz miał tico :D



W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku :D
 
 
 
Pepiś

Auto: Rower :)
Imie: Piotrek
Pomógł: 37 razy
Wiek: 41
Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 3194
Skąd: SK / TJE / TOP / NO
Wysłany: 2012-12-29, 20:49   

Iglesjas, no wiem ale brak kasy... cieenko :beczy:



Jeśli cuś wam pomogłem to zatwierdź : POMÓGŁ :piwo:
 
 
 
piotrek_esta


Auto: Daewoo Tico
Imie: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Gru 2011
Posty: 139
Wysłany: 2013-01-02, 22:24   

chetny jestem na lampy typu 2 :D
 
 
Kamileq
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-20, 20:38   

Nr 1 razy 1 :D
 
 
Iglesjas
Nawiedzony Tuner


Auto: Tico 4WD In progress
Imie: Bartek
Pomógł: 36 razy
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 4133
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 2013-01-21, 14:52   

piotrek_esta, Nr 2. szt.1
Kamileq, Nr 1. szt,1



W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku :D
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt