X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbli¿sze spoty:
U¿ytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Og³oszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszê choæ zapoznajcie siê z tematem aby wesprzeæ kolegê jak tylko mo¿emy!!!

POMOC

W zwi±zku z tym, ¿e 25 maja 2018 roku zaczyna obowi±zywaæ Rozporz±dzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowi±zuje wszystkich obecnych u¿ytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie siê z nowym regulaminem i polityk± prywatno¶ci.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNO¦CI

ZAPOZNANIE SIÊ Z WY¯EJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWI¡ZKOWE.

W poni¿szym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptuj±cych wszelkie zmiany:

RODO


[Lanos] SPRZÊG£O z VECTRY 2.0 16V

Autor Wiadomo¶æ
lok4you


Auto: LANOS 1.6 16V GT G£OWICA
Imie: Adam
Wiek: 42
Do³±czy³: 29 Sty 2009
Posty: 659
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: 2013-01-05, 22:16   [Lanos] SPRZÊG£O z VECTRY 2.0 16V

Witam - podobno sprzeglo z Vectry B 2.0 16V x20xev 136KM pasuje idealnie bez przerobek do lanosa 1.6 16V a jest mocniejsze i wydajniejsze...

Na stronie LUKa jest tabelka ze sprzeglami do tego modelu ale sa 4 rodzaje a wlasciwie 2 rodzaje
sprzeg³o pod skrzynie F18 i sprzeglo pod F23, dziela sie tez na zestawy z ³ozyskiem i bez i tu tez jest problem bo w tych sprzeglach jest jakies ³ozysko hydrauliczne a w lanosie jest normalne...

Wydaje mi sie ze sprzeglo o nr 622 2272 09 by podpasilo do lanosa tylko co z tym lozyskiem - ³ozysko lanosowskie bedzie pasoalo ?





[ Dodano: 2013-01-05, 23:08 ]
Ok sam znalazlem ze do lanosa bedzie pasowalo tylko sprzeglo pod skrzynie F18 bo ma 24zeby tak jak w lanosie a do skrzyni F23 jest 14 zebow wiec to sprzeglo odpada....

Wychodzi na to ze do lanosa bedzie pasowalo sprzeglo LUK o nr 622 2272 09 problem pozostaje tylko z ³ozyskiem bo w vectrze jest jakis dziwol±g - czy normalne ³ozysko lanosowskie bedzie pasowalo do tego sprzegla z vectry ??
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
RIPER
Administrator
Jose Jalapeno on a stick


Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Pomóg³: 1138 razy
Wiek: 40
Do³±czy³: 14 Cze 2009
Posty: 24294
Sk±d: SI
Wys³any: 2013-02-02, 12:30   

a w jak± moc uderzasz z tym silnikiem ¿e szukasz mocniejszego sprzêg³a ?



je¿eli pomog³em, kliknij +pomóg³ :tonieja:
nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzê na forum 24h :ehh:
uk³ady wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw

Oryginalne oleje silnikowe Katowice !!
wysokiej jako¶ci przewody hamulcowe do Twojego auta, producent !!! <---- KLIK
 
 
 
lok4you


Auto: LANOS 1.6 16V GT G£OWICA
Imie: Adam
Wiek: 42
Do³±czy³: 29 Sty 2009
Posty: 659
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: 2013-02-02, 16:45   

juz odpuscilem to sprzeglo bo dowiedzialem sie ze sprzeglo seryjne lanosa daje rade do 280Nm wiec duzo w nadmairze niz ja potrzebuje..
 
 
RIPER
Administrator
Jose Jalapeno on a stick


Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Pomóg³: 1138 razy
Wiek: 40
Do³±czy³: 14 Cze 2009
Posty: 24294
Sk±d: SI
Wys³any: 2013-02-02, 17:03   

kup sobie sprzêg³o exedy do lanosa, te z 1.6



je¿eli pomog³em, kliknij +pomóg³ :tonieja:
nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzê na forum 24h :ehh:
uk³ady wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw

Oryginalne oleje silnikowe Katowice !!
wysokiej jako¶ci przewody hamulcowe do Twojego auta, producent !!! <---- KLIK
 
 
 
lok4you


Auto: LANOS 1.6 16V GT G£OWICA
Imie: Adam
Wiek: 42
Do³±czy³: 29 Sty 2009
Posty: 659
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: 2013-02-02, 17:31   

dzieki za info - dobra to sprzeglo w ogole jest? - nie slyszalem o tej firmie
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
RIPER
Administrator
Jose Jalapeno on a stick


Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Pomóg³: 1138 razy
Wiek: 40
Do³±czy³: 14 Cze 2009
Posty: 24294
Sk±d: SI
Wys³any: 2013-02-02, 17:42   

to firma która robi sprzêg³a do prawdziwych bestii :) znana na ca³ym ¶wiecie, kto¶ musi w koñcu w lanosie je przetestowaæ, pad³o na Ciebie :D



je¿eli pomog³em, kliknij +pomóg³ :tonieja:
nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzê na forum 24h :ehh:
uk³ady wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw

Oryginalne oleje silnikowe Katowice !!
wysokiej jako¶ci przewody hamulcowe do Twojego auta, producent !!! <---- KLIK
 
 
 
lok4you


Auto: LANOS 1.6 16V GT G£OWICA
Imie: Adam
Wiek: 42
Do³±czy³: 29 Sty 2009
Posty: 659
Sk±d: Wroc³aw
Wys³any: 2013-02-02, 18:22   

OK KUPIE JEE.....

tu link do 1.6 16V....


http://www.exedy.pl/sprze...la-dwk2007.html
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt