X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Lanos] swap z 1.5 na 2.0T z Vectry C

Autor Wiadomość
spokej


Auto: Daewoo Lanos 1.6 16V 106 KM
Imie: Michał
Dołączył: 31 Paź 2010
Posty: 123
Wysłany: 2013-01-11, 16:27   [Lanos] swap z 1.5 na 2.0T z Vectry C

czy jest to możliwe jeżeli chodzi o laniego czy komora silnika zmieści gabaryt 2.0T i mniej więcej kwotowo jak może to wyjść
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Pomógł: 183 razy
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2013-01-11, 16:41   

Wpierw to upewnij się czy zaadoptujesz odpowiednią skrzynię do tego motoru.
Po drugie nawet jak założysz 10 000zł bez żadnych remontów czy wymian jakichkolwiek elementów dolicz do tego drugie tyle.
Dzisiaj hamowaliśmy z Coobciem taką właśnie machinę i z tego co widziałem dość sporo miejsca zajmuje sama jednostka. Jak mocowania samego motoru idzie jeszcze jakość wyskrobać mając czas, stosowne materiały i umiejętność spawania tak z elektryką może być sporo zabawy. Komputer od dawcy musi być zastąpiony tak więc dodatkowe koszty wraz ze strojeniem nowego ECU.




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
strus
Grupa mazowiecka


Auto: Lanos / Leganza
Imie: Zbyszek
Pomógł: 52 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 4087
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2013-01-12, 00:51   

W 90% jesli ktos zaklada temat odnosnie swapu nowej jednostki to konczy sie na marzeniach i rozkminach nie przenoszacym sie na realia. To nie jest p&p i na taki swap trzeba byc dobrze ogarnietym w mechanice a jak ktos taki jest to zaklada temat z wlozonym juz silnikiem a nie z gdybaniami. Skup sie na c20xelub c20 ne ktore wejda bez wiekszych przerobek...

Jaka kwota hmmmm jak bedziesz sam robil moze sie zmiescisz w 15tys



Daewoo Lanos 2.0T 250KM & 330NM -> Honda CB1300 115KM & 117NM
Daewoo Leganza 2.5v6 205KM & 245NM -> Opel Vectra GTS 3.2v6 211KM & 300NM
 
 
 
m4d4g4sk4r
Grupa Pomorska


Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Oskar
Pomógł: 31 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 1727
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-12, 09:25   

Nie zakładając nowego tematu - Z20LET - tyle samo pracy co przy włożeniu XE'ka, czy coś więcej?



"O kurde ! No nie wierzę! Znalazłem raz tego lanosa na allegro i tak mi się spodobał że zawitał na tapecie blokady w telefonie i na tle osi czasu na Facebooku :D Piękne auto! "
 
 
 
michanio91
elektronik


Auto: Lanos SX
Imie: Michał
Pomógł: 62 razy
Wiek: 34
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 2772
Skąd: Osiek / Oświęcim
Wysłany: 2013-01-12, 09:58   

strus napisał/a:

Jaka kwota hmmmm jak bedziesz sam robil moze sie zmiescisz w 15tys

Bez tej jedynki z przodu :) ;)



za duży obrazek w podpisie .
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
kwiat_osz
Grupa Lubelska


Auto: Lanos SX HB GSI
Imie: Michał
Pomógł: 64 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 2286
Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-01-12, 10:34   

michanio91 napisał/a:
strus napisał/a:

Jaka kwota hmmmm jak bedziesz sam robil moze sie zmiescisz w 15tys

Bez tej jedynki z przodu :) ;)


Jeśli chodzi o xe albo ne ;) Bo koszta jednostki o którą jest pytanie zapewne wyjdą podobne do tych o których pisze strus



http://daewooforum.pl/temat40177.html
 
 
 
michanio91
elektronik


Auto: Lanos SX
Imie: Michał
Pomógł: 62 razy
Wiek: 34
Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 2772
Skąd: Osiek / Oświęcim
Wysłany: 2013-01-12, 11:14   

kwiat_osz napisał/a:
michanio91 napisał/a:
strus napisał/a:

Jaka kwota hmmmm jak bedziesz sam robil moze sie zmiescisz w 15tys

Bez tej jedynki z przodu :) ;)


Jeśli chodzi o xe albo ne ;) Bo koszta jednostki o którą jest pytanie zapewne wyjdą podobne do tych o których pisze strus


A no to zwracam honory,jeżeli chodzi o to 2.0T :piwo:



za duży obrazek w podpisie .
 
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Pomógł: 183 razy
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2013-01-12, 13:41   

kwiat_osz, niestety nie wyjdą podobnie ponieważ u nas nikt tego jeszcze nie upychał to raz.
Dwa jak wspomniałem wymagany jest inny komp, który ogarnie jednostkę bo seryjny nawet jak ruszy to będzie walił błędami z powodu braku odpowiedzi na ABS, TC czy inną pierdołę.




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
strus
Grupa mazowiecka


Auto: Lanos / Leganza
Imie: Zbyszek
Pomógł: 52 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 4087
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2013-01-12, 14:14   

wszystko da sie wlozyc tylko trzeba miec zaplecze i umiejetnosci jesli sie tego nie ma lepiej isc sprawdzona droga bo latwiej taniej i bezpieczniej. Kolego uparles sie na ten silnik czy moze celujesz w jakies konkretne moce ?



Daewoo Lanos 2.0T 250KM & 330NM -> Honda CB1300 115KM & 117NM
Daewoo Leganza 2.5v6 205KM & 245NM -> Opel Vectra GTS 3.2v6 211KM & 300NM
 
 
 
miszcz
Przyjaciel
podłużacz


Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Pomógł: 9 razy
Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 1972
Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2013-01-12, 14:14   

m4d4g4sk4r napisał/a:
Nie zakładając nowego tematu - Z20LET - tyle samo pracy co przy włożeniu XE'ka, czy coś więcej?


W vectrze C nie jest z20let, a z20net na łańcuchu i ciężko to będzie ogarnąć ze strony elektoniki na seryjnym komputerze, chyba że vems wjedzie to jest po problemie, ale i tak koszta wsadzenia takiego motoru są dużo większ niż choćby c20let.



https://www.facebook.com/...0?ref=bookmarks
 
 
 
m4d4g4sk4r
Grupa Pomorska


Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Oskar
Pomógł: 31 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 1727
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-12, 14:37   

Ale mi chodziło o Z20LET, a nie ten silnik o którym mowa w temacie :P



"O kurde ! No nie wierzę! Znalazłem raz tego lanosa na allegro i tak mi się spodobał że zawitał na tapecie blokady w telefonie i na tle osi czasu na Facebooku :D Piękne auto! "
 
 
 
dawidczaju


Auto: Arosa 1.7 SDi
Imie: Dawid
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 699
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-12, 23:55   

Dołączam się do pytania. Jak wygląda sprawa z Z20LEt? Wygląda to jak zwykły eko kibel z turbo ale wie ktoś jak to się ma w praktyce? :P



 
 
dudis1987


Auto: Lanos
Imie: Adrian
Wiek: 38
Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 524
Skąd: Dolnośląskie Ziębice
Wysłany: 2013-01-31, 02:43   

Co do Z20LET to na pewno się da ogarnąć http://www.youtube.com/watch?v=uxsrKh0B2-4



LANOS Aero 2.3 Turbo
Sedan Wiśnia metalik
http://daewooforum.pl/vie...p=428922#428922
LANOS SPORT
http://daewooforum.pl/vie...p=495212#495212
 
 
 
m4d4g4sk4r
Grupa Pomorska


Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Oskar
Pomógł: 31 razy
Wiek: 33
Dołączył: 28 Sty 2012
Posty: 1727
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-31, 09:27   

dudis - jak się chce i się dobrze "popieści" to i wejdzie 5.2 V10 z Audi S8 :lol: Chodzi mi raczej o to, czy nie ma tam jakiejś wielkiej babraniny, czy może np. wystarczy skompletować takie same graty (poduszki itp) do do swapa na XE'ka



"O kurde ! No nie wierzę! Znalazłem raz tego lanosa na allegro i tak mi się spodobał że zawitał na tapecie blokady w telefonie i na tle osi czasu na Facebooku :D Piękne auto! "
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt