Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: Daewoo Lanos 1.6 16V 106 KM
Imie: Michał
Dołączył: 31 Paź 2010 Posty: 123
Wysłany: 2013-01-11, 16:27 [Lanos] swap z 1.5 na 2.0T z Vectry C
czy jest to możliwe jeżeli chodzi o laniego czy komora silnika zmieści gabaryt 2.0T i mniej więcej kwotowo jak może to wyjść
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł Pomógł: 183 razy Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Wysłany: 2013-01-11, 16:41
Wpierw to upewnij się czy zaadoptujesz odpowiednią skrzynię do tego motoru.
Po drugie nawet jak założysz 10 000zł bez żadnych remontów czy wymian jakichkolwiek elementów dolicz do tego drugie tyle.
Dzisiaj hamowaliśmy z Coobciem taką właśnie machinę i z tego co widziałem dość sporo miejsca zajmuje sama jednostka. Jak mocowania samego motoru idzie jeszcze jakość wyskrobać mając czas, stosowne materiały i umiejętność spawania tak z elektryką może być sporo zabawy. Komputer od dawcy musi być zastąpiony tak więc dodatkowe koszty wraz ze strojeniem nowego ECU.
W 90% jesli ktos zaklada temat odnosnie swapu nowej jednostki to konczy sie na marzeniach i rozkminach nie przenoszacym sie na realia. To nie jest p&p i na taki swap trzeba byc dobrze ogarnietym w mechanice a jak ktos taki jest to zaklada temat z wlozonym juz silnikiem a nie z gdybaniami. Skup sie na c20xelub c20 ne ktore wejda bez wiekszych przerobek...
Jaka kwota hmmmm jak bedziesz sam robil moze sie zmiescisz w 15tys
Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Oskar Pomógł: 31 razy Wiek: 33 Dołączył: 28 Sty 2012 Posty: 1727 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-12, 09:25
Nie zakładając nowego tematu - Z20LET - tyle samo pracy co przy włożeniu XE'ka, czy coś więcej?
"O kurde ! No nie wierzę! Znalazłem raz tego lanosa na allegro i tak mi się spodobał że zawitał na tapecie blokady w telefonie i na tle osi czasu na Facebooku Piękne auto! "
michanio91 elektronik
Auto: Lanos SX
Imie: Michał Pomógł: 62 razy Wiek: 34 Dołączył: 11 Sty 2010 Posty: 2772 Skąd: Osiek / Oświęcim
Wysłany: 2013-01-12, 09:58
strus napisał/a:
Jaka kwota hmmmm jak bedziesz sam robil moze sie zmiescisz w 15tys
Bez tej jedynki z przodu
za duży obrazek w podpisie .
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
kwiat_osz Grupa Lubelska
Auto: Lanos SX HB GSI
Imie: Michał Pomógł: 64 razy Wiek: 38 Dołączył: 10 Kwi 2011 Posty: 2286 Skąd: Lublin
Wysłany: 2013-01-12, 10:34
michanio91 napisał/a:
strus napisał/a:
Jaka kwota hmmmm jak bedziesz sam robil moze sie zmiescisz w 15tys
Bez tej jedynki z przodu
Jeśli chodzi o xe albo ne Bo koszta jednostki o którą jest pytanie zapewne wyjdą podobne do tych o których pisze strus
Auto: Lanos SX
Imie: Michał Pomógł: 62 razy Wiek: 34 Dołączył: 11 Sty 2010 Posty: 2772 Skąd: Osiek / Oświęcim
Wysłany: 2013-01-12, 11:14
kwiat_osz napisał/a:
michanio91 napisał/a:
strus napisał/a:
Jaka kwota hmmmm jak bedziesz sam robil moze sie zmiescisz w 15tys
Bez tej jedynki z przodu
Jeśli chodzi o xe albo ne Bo koszta jednostki o którą jest pytanie zapewne wyjdą podobne do tych o których pisze strus
A no to zwracam honory,jeżeli chodzi o to 2.0T
za duży obrazek w podpisie .
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł Pomógł: 183 razy Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Wysłany: 2013-01-12, 13:41
kwiat_osz, niestety nie wyjdą podobnie ponieważ u nas nikt tego jeszcze nie upychał to raz.
Dwa jak wspomniałem wymagany jest inny komp, który ogarnie jednostkę bo seryjny nawet jak ruszy to będzie walił błędami z powodu braku odpowiedzi na ABS, TC czy inną pierdołę.
wszystko da sie wlozyc tylko trzeba miec zaplecze i umiejetnosci jesli sie tego nie ma lepiej isc sprawdzona droga bo latwiej taniej i bezpieczniej. Kolego uparles sie na ten silnik czy moze celujesz w jakies konkretne moce ?
Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek Pomógł: 9 razy Wiek: 39 Dołączył: 14 Maj 2009 Posty: 1972 Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2013-01-12, 14:14
m4d4g4sk4r napisał/a:
Nie zakładając nowego tematu - Z20LET - tyle samo pracy co przy włożeniu XE'ka, czy coś więcej?
W vectrze C nie jest z20let, a z20net na łańcuchu i ciężko to będzie ogarnąć ze strony elektoniki na seryjnym komputerze, chyba że vems wjedzie to jest po problemie, ale i tak koszta wsadzenia takiego motoru są dużo większ niż choćby c20let.
Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Oskar Pomógł: 31 razy Wiek: 33 Dołączył: 28 Sty 2012 Posty: 1727 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-12, 14:37
Ale mi chodziło o Z20LET, a nie ten silnik o którym mowa w temacie
"O kurde ! No nie wierzę! Znalazłem raz tego lanosa na allegro i tak mi się spodobał że zawitał na tapecie blokady w telefonie i na tle osi czasu na Facebooku Piękne auto! "
dawidczaju
Auto: Arosa 1.7 SDi
Imie: Dawid Pomógł: 3 razy Wiek: 37 Dołączył: 12 Maj 2009 Posty: 699 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-12, 23:55
Dołączam się do pytania. Jak wygląda sprawa z Z20LEt? Wygląda to jak zwykły eko kibel z turbo ale wie ktoś jak to się ma w praktyce?
Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Oskar Pomógł: 31 razy Wiek: 33 Dołączył: 28 Sty 2012 Posty: 1727 Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-01-31, 09:27
dudis - jak się chce i się dobrze "popieści" to i wejdzie 5.2 V10 z Audi S8 Chodzi mi raczej o to, czy nie ma tam jakiejś wielkiej babraniny, czy może np. wystarczy skompletować takie same graty (poduszki itp) do do swapa na XE'ka
"O kurde ! No nie wierzę! Znalazłem raz tego lanosa na allegro i tak mi się spodobał że zawitał na tapecie blokady w telefonie i na tle osi czasu na Facebooku Piękne auto! "