X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Lublin] KaszeL - zielony szatan

Autor Wiadomość
KaszeL
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 18:30   [Lublin] KaszeL - zielony szatan

Witam wszystkich serdecznie.

Dziś prezentuje mojego Lublinka, zielonego szatana:



Zacznijmy jednak od danych technicznych:

Rodzaj nadwozia: Kombi (dwa rzędy siedzeń + przestrzeń ładunkowa)

Wymiary zewnętrzne samochodu:
- długość: 5330mm, szerokość: 1940mm, wysokość: 2340mm
Średnica zawracania: 14m
Rozstaw osi: 3433mm
Rozstaw kół przednich: 1620mm, tylnych: 1650mm
Prześwit minimalny: 190mm

Wymiary wewnętrzne przedziału ładunkowego:
- długość: 2025mm, szerokość: 1690mm, wysokość: 1530mm
Powierzchnia przedziału ładunkowego: 3,4m2
Objętość przedziału ładunkowego: 5,2m3
Wznios powierzchni ładowania: 840mm

Masa własna: 2100kg
Ładowność dopuszczalna z kierowcą: 1400kg, w tym 6 osób
Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Nacisk osi przedniej: 17kN, tylnej: 20kN
Dopuszczalna masa z przyczepą: 5500kg
Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca: 750kg, z hamulcem: 2000kg

Silnik:
Marka, model: Andoria 4CT90-1
Typ: Doładowany
Ilość i układ cylindrów: 4-rzędowy, pionowy
Średnica cylindra 90mm
Skok tłoka: 90mm
Pojemność skokowa 2417cm3
Stopień sprężania: 20,6
Moc znamionowa: 63,5kW; ~90KM
- przy prędkości obrotowej: 4100obr/min
Max. moment obrotowy 195Nm
- przy prędkości obrotowej: 2500obr/min
Obroty biegu jałowego: 800 +/- 20
Masa własna bez oleju: 247kg

No dobra, dość tych cyferek, teraz trochę fotek:










To jest stan zaraz przed zakupem. Jak widać, ktoś przy samochodzie uprawiał swoją radosną twórczość. Wskazują na to pomalowane lusterka, przyklejone badziewne kierunki na lusterkach, czy pomalowany grill. Generalnie postaram się to wszystko wyprowadzić do stanu niemal fabrycznego. Grilla oczywiście nie będę wymieniał na czarny, bo nie ma sensu ;)

Pomimo całkiem niezłego wyglądu, samochód musiałem podpicować. Nosił śladu długiego zastania, co zresztą potwierdzał sprzedawca. Po zakupie wymieniłem komplet płynów, pasków i nasmarowałem co trzeba. Czeka mnie jeszcze zakup oponek, bo te które są, są w stanie pozostawiającym wiele do życzenia. Jak tylko skończę to zajmę się też oświetleniem wnętrza. Pomimo, że przestrzeń ładunkową oświetla 4x21W + 2x10W w kabinie, to nie jest tam specjalnie jasno :)
Ostatnio zmieniony przez KaszeL 2013-03-03, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Prezes
mp79


Auto: posiadam
Imie: :niny
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 3550
Skąd: z Piątnicy, bo skąd
Wysłany: 2013-03-03, 18:35   

To nie jest lublin 3Mi, lecz lublin 3, i to z pierwszej serii, bo jeszcze ze znaczkiem daewoo; chyba że atrapa zmieniona.
 
 
KaszeL
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 18:43   

Prezes napisał/a:
To nie jest lublin 3Mi, lecz lublin 3, i to z pierwszej serii, bo jeszcze ze znaczkiem daewoo; chyba że atrapa zmieniona.


Wiem, te naklejki to część twórczości poprzedniego właściciela :)
 
 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2013-03-03, 18:47   

W czym on jeździł, że ma pomarańczowe koguty na dachu?
I do czego będziesz go wykorzystywał?



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
KaszeL
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 18:49   

Figur napisał/a:
W czym on jeździł, że ma pomarańczowe koguty na dachu?
I do czego będziesz go wykorzystywał?


Jeździł jako pogotowie cieplne SPEC. U mnie będzie pogotowiem technicznym, taki warsztat na kołach. Trwają zresztą prace, żeby zarejestrować go jako samochód specjalny.
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-03-03, 19:10   

Ładna bestia ;d Wywal zbędne rzeczy po poprzednim właścicielu i będzie miodzio :piwo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
KaszeL
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 19:42   

Finuś napisał/a:
Ładna bestia ;d Wywal zbędne rzeczy po poprzednim właścicielu i będzie miodzio :piwo:


W tej chwili szpecą głównie te naklejki oraz pomalowane lusterka. Pierwsze wyleci jak samochód będzie oklejany folią, a drugie jak tylko przewałkuję temat ogrzewania lusterek w lublinie :)
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-03-03, 19:48   

A w co konkretnie będziesz obklejał ? ;d




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
KaszeL
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 19:54   

Finuś napisał/a:
A w co konkretnie będziesz obklejał ? ;d


Żeby spełnić wymogi ustawy przy rejestracji na samochód specjalny, muszę mieć żółty pas ostrzegawczy o szerokości 8-15cm przez całą długość karoserii samochodu lub budę pomalowaną na żółto. Taniej oczywiście wykleić ten pasek :)
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-03-03, 20:03   

No z nim to będzie się prezentował zacnie :piwo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2013-03-03, 21:03   

Fajnie będzie wyglądał z małym warsztatem na pace :)




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska


Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2213
Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2013-03-03, 21:36   

piękny lublin , silnik bardzo czyściutki :) bezawaryjności



http://daewooforum.pl/temat62865.html

Zapraszam do komentowania i oglądania

 
 
 
KaszeL
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 22:18   

lesiu1990xd napisał/a:
piękny lublin , silnik bardzo czyściutki :) bezawaryjności


Szatan już ma swoje za uszami. Dwa razy nawał mi automat rozrusznika :)
 
 
Figur
Przyjaciel
Prezes Zarządu


Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 10015
Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2013-03-03, 22:22   

Ile ma na liczniku najechane?



Ciężko jest lekko żyć...
 
 
 
KaszeL
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 22:33   

W tej chwili 112899 km :)
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt