Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Masa własna: 2100kg
Ładowność dopuszczalna z kierowcą: 1400kg, w tym 6 osób
Dopuszczalna masa całkowita: 3500kg
Nacisk osi przedniej: 17kN, tylnej: 20kN
Dopuszczalna masa z przyczepą: 5500kg
Dopuszczalna masa przyczepy bez hamulca: 750kg, z hamulcem: 2000kg
Silnik:
Marka, model: Andoria 4CT90-1
Typ: Doładowany
Ilość i układ cylindrów: 4-rzędowy, pionowy
Średnica cylindra 90mm
Skok tłoka: 90mm
Pojemność skokowa 2417cm3
Stopień sprężania: 20,6
Moc znamionowa: 63,5kW; ~90KM
- przy prędkości obrotowej: 4100obr/min
Max. moment obrotowy 195Nm
- przy prędkości obrotowej: 2500obr/min
Obroty biegu jałowego: 800 +/- 20
Masa własna bez oleju: 247kg
No dobra, dość tych cyferek, teraz trochę fotek:
To jest stan zaraz przed zakupem. Jak widać, ktoś przy samochodzie uprawiał swoją radosną twórczość. Wskazują na to pomalowane lusterka, przyklejone badziewne kierunki na lusterkach, czy pomalowany grill. Generalnie postaram się to wszystko wyprowadzić do stanu niemal fabrycznego. Grilla oczywiście nie będę wymieniał na czarny, bo nie ma sensu
Pomimo całkiem niezłego wyglądu, samochód musiałem podpicować. Nosił śladu długiego zastania, co zresztą potwierdzał sprzedawca. Po zakupie wymieniłem komplet płynów, pasków i nasmarowałem co trzeba. Czeka mnie jeszcze zakup oponek, bo te które są, są w stanie pozostawiającym wiele do życzenia. Jak tylko skończę to zajmę się też oświetleniem wnętrza. Pomimo, że przestrzeń ładunkową oświetla 4x21W + 2x10W w kabinie, to nie jest tam specjalnie jasno
Ostatnio zmieniony przez KaszeL 2013-03-03, 22:17, w całości zmieniany 1 raz
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Prezes mp79
Auto: posiadam
Imie: :niny
Dołączył: 26 Lut 2008 Posty: 3550 Skąd: z Piątnicy, bo skąd
Wysłany: 2013-03-03, 18:35
To nie jest lublin 3Mi, lecz lublin 3, i to z pierwszej serii, bo jeszcze ze znaczkiem daewoo; chyba że atrapa zmieniona.
KaszeL [Usunięty]
Wysłany: 2013-03-03, 18:43
Prezes napisał/a:
To nie jest lublin 3Mi, lecz lublin 3, i to z pierwszej serii, bo jeszcze ze znaczkiem daewoo; chyba że atrapa zmieniona.
Wiem, te naklejki to część twórczości poprzedniego właściciela
Figur Przyjaciel Prezes Zarządu
Auto: Renault Laguna 3 2.0 16V
Imie: Marcin
Wiek: 35 Dołączył: 06 Sty 2009 Posty: 10015 Skąd: Świecie (CSW)
Wysłany: 2013-03-03, 18:47
W czym on jeździł, że ma pomarańczowe koguty na dachu?
I do czego będziesz go wykorzystywał?
Ciężko jest lekko żyć...
KaszeL [Usunięty]
Wysłany: 2013-03-03, 18:49
Figur napisał/a:
W czym on jeździł, że ma pomarańczowe koguty na dachu?
I do czego będziesz go wykorzystywał?
Jeździł jako pogotowie cieplne SPEC. U mnie będzie pogotowiem technicznym, taki warsztat na kołach. Trwają zresztą prace, żeby zarejestrować go jako samochód specjalny.
Ładna bestia Wywal zbędne rzeczy po poprzednim właścicielu i będzie miodzio
Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
KaszeL [Usunięty]
Wysłany: 2013-03-03, 19:42
Finuś napisał/a:
Ładna bestia Wywal zbędne rzeczy po poprzednim właścicielu i będzie miodzio
W tej chwili szpecą głównie te naklejki oraz pomalowane lusterka. Pierwsze wyleci jak samochód będzie oklejany folią, a drugie jak tylko przewałkuję temat ogrzewania lusterek w lublinie
Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
KaszeL [Usunięty]
Wysłany: 2013-03-03, 19:54
Finuś napisał/a:
A w co konkretnie będziesz obklejał ?
Żeby spełnić wymogi ustawy przy rejestracji na samochód specjalny, muszę mieć żółty pas ostrzegawczy o szerokości 8-15cm przez całą długość karoserii samochodu lub budę pomalowaną na żółto. Taniej oczywiście wykleić ten pasek