Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
A powiedz jedną rzecz, te listwy na zderzakach i drzwiach sam malowałeś czy taką kupiłeś?
Dzięki temu malowaniu Twoja fura wygląda jak w Suzuki Verona lub Chevrolet Epica w wersji kanadyjskiej.
Te listwy takie już były. Szukałem wtedy auta "na gotowo", bez potrzeby napraw czy inwestycji. Dlatego wybrałem już z instalacją LPG i działającą klimą:-)
Max_20 - dzięki za wygrzebanie tego foto. Prawie identyczne, jak moje auto.
Nawet nie wiedziałem, że były jakieś wersje stylistyczne;) Prawie jak M-power w BMW;)
Piękne auto... Odkąd zobaczyłem Evandę na żywo w Mińsku mazowiecki postanowiłem, że będę na taką polował i zastąpi ona Lanosa jak już się dorobię A z częściami serio jest tak źle ? W sensie czy są aż tak drogie ?
Piękne auto... Odkąd zobaczyłem Evandę na żywo w Mińsku mazowiecki postanowiłem, że będę na taką polował i zastąpi ona Lanosa jak już się dorobię A z częściami serio jest tak źle ? W sensie czy są aż tak drogie ?
Części są drogie (jak na Daewoo) oraz trudno dostępne (w PL) ze względu na małą popularność auta. Nie piszę tu o takich sprawach, jak filtry, paski, świece czy tuleje, sworznie (tutaj standard) - ale wszystkie dedykowane do tego modelu. Szczególnie części blacharskie, typu błotniki (około 450 pln) drzwi - 1000 pln/szt, pokrywa silnika 1400 pln, atrapa zderzaka - około 1000 pln, oraz inne występujące tylko tutaj - jak np amortyzatory. Za te przyjdzie mi zapłacić około 400 pln/szt.
Ładna Evanda, zawsze mi się podobały, chociaż chyba jednak wolałbym omegę.
Będziesz zamieniał emblematy z zewnątrz na Daewoo? :>
Omegi nie robią już od 10 lat, a mam zasadę, że nie kupuję aut starszych niż 7 letnie;) Poza tym po lifcie już mi się nie podobała. Gdyby istniała "przedliftowa" Oma z 2005-2006 w pełnym ocynku i to porządnym, a nie "oplowskim" - brałbym.
Emblematy - łatwiej zmienić ten jeden z kierownicy, niż dwa z klap i cztery z felg.
[ Dodano: 2013-08-23, 12:39 ]
Self-edit: Omega jako taka nie istniała w 2006, ale zainteresowanych zachęcam do wpisania w wyszukiwarkę - holden commodore vz, a jeszcze lepiej holden monaro;)
Evanda podobnie jak Leganza ma bardzo mały promień skrętu poniżej 11 metrów wiem bo jeździłem i jedna i druga a części można dopasować używane od nowszego modelu Epici jest sporo z bardzo małym przebiegiem i w dobrej cenie
[ Dodano: 2013-09-24, 20:19 ]
LouCyphre napisał/a:
arkadius657 napisał/a:
Ładnie ładnie Chociaż troche ta kierownica mi sie nie podoba, jest taka hmm... zwykła
Wiem, wiem, zaczynam gwiazdorzyć
Właściwie to sam mam wątpliwości, dlaczego wszędzie auto jest już uraczone emblematami Chevroleta, jedynie na kierownicy pozostało Daewoo?
Standardowy przykład zakompleksienia niektórych ludzi w mojej Niemiec też wszystko wymienił na Chevrolet a ze na kierownicy zostało proste wytłumaczenie -trzeba by było wymienić pokrywę wraz z poduszka a to już są koszta większe podobnie z logiem na kluczyku ja tez miałem wrócić do Daewoo ale był problem z nabyciem oryginalnych atrapy i emblematów i dałem sobie spokój a z drugiej strony mam polewę jak niby znawcy zachwycają się jaki fajny Chevrolet a później kubeł zimnej wody jak mówię że to Daewoo zobaczyć te miny bezcenne