X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Evanda] LouCyphre - po zamianie z Opla Omegi

Autor Wiadomość
MrFabulous


Auto: Evanda CDX Platinum | Epica LT
Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 53
Skąd: Odessa, Ukraine
Wysłany: 2013-08-16, 16:51   

Może samochód był uderzony w przód i po wystrzale ma wymienioną poduszkę powietrzną na pochodzącą z Daewoo.
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
LouCyphre


Auto: Chevrolet Evanda
Imie: Dominik
Wiek: 48
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 21
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2013-08-16, 17:30   

MrFabulous napisał/a:
Może samochód był uderzony w przód i po wystrzale ma wymienioną poduszkę powietrzną na pochodzącą z Daewoo.


Też tak uważam, to chyba najprostsze wytłumaczenie :-)
 
 
MrFabulous


Auto: Evanda CDX Platinum | Epica LT
Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 53
Skąd: Odessa, Ukraine
Wysłany: 2013-08-16, 23:20   

A powiedz jedną rzecz, te listwy na zderzakach i drzwiach sam malowałeś czy taką kupiłeś?

Dzięki temu malowaniu Twoja fura wygląda jak w Suzuki Verona lub Chevrolet Epica w wersji kanadyjskiej. ;)
 
 
LouCyphre


Auto: Chevrolet Evanda
Imie: Dominik
Wiek: 48
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 21
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2013-08-17, 09:13   

MrFabulous napisał/a:
A powiedz jedną rzecz, te listwy na zderzakach i drzwiach sam malowałeś czy taką kupiłeś?

Dzięki temu malowaniu Twoja fura wygląda jak w Suzuki Verona lub Chevrolet Epica w wersji kanadyjskiej. ;)


Te listwy takie już były. Szukałem wtedy auta "na gotowo", bez potrzeby napraw czy inwestycji. Dlatego wybrałem już z instalacją LPG i działającą klimą:-)
 
 
max_20


Auto: Daewoo Evanda
Imie: Piotr
Wiek: 44
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-20, 23:03   

Panowie to jest chyba wersja stylistyczna Evanda SPORT:

 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
csbart

Auto: Lanos
Imie: Bartek
Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 96
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2013-08-21, 07:21   

MrFabulous napisał/a:
Może samochód był uderzony w przód i po wystrzale ma wymienioną poduszkę powietrzną na pochodzącą z Daewoo.
może tak być ale bardzo prawdopodobne jest również to, że niemcy nie lubią Daewoo i zmienili znaczki na chevy, na kierownicy już nie mogli
 
 
LouCyphre


Auto: Chevrolet Evanda
Imie: Dominik
Wiek: 48
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 21
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2013-08-21, 10:53   

max_20 napisał/a:
Panowie to jest chyba wersja stylistyczna Evanda SPORT:

[url=http://images61.foto...f2m.jpg]Obrazek[/URL]


Max_20 - dzięki za wygrzebanie tego foto. Prawie identyczne, jak moje auto.
Nawet nie wiedziałem, że były jakieś wersje stylistyczne;) Prawie jak M-power w BMW;)
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-08-21, 23:40   

LouCyphre napisał/a:
Nawet nie wiedziałem, że były jakieś wersje stylistyczne;) Prawie jak M-power w BMW;)


Trzeba się do darewnoo zgłosić, może on wie coś na ten temat :myśli:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
skoku8
Yyy... Aśka? :D


Auto: Astra H 1.7CDTI
Imie: Darek
Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 363
Skąd: Regut/Otwock
Wysłany: 2013-08-21, 23:50   

Piękne auto... Odkąd zobaczyłem Evandę na żywo w Mińsku mazowiecki postanowiłem, że będę na taką polował i zastąpi ona Lanosa jak już się dorobię :D A z częściami serio jest tak źle ? W sensie czy są aż tak drogie ?




 
 
LouCyphre


Auto: Chevrolet Evanda
Imie: Dominik
Wiek: 48
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 21
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2013-08-22, 10:07   

skoku8 napisał/a:
Piękne auto... Odkąd zobaczyłem Evandę na żywo w Mińsku mazowiecki postanowiłem, że będę na taką polował i zastąpi ona Lanosa jak już się dorobię :D A z częściami serio jest tak źle ? W sensie czy są aż tak drogie ?


Części są drogie (jak na Daewoo) oraz trudno dostępne (w PL) ze względu na małą popularność auta. Nie piszę tu o takich sprawach, jak filtry, paski, świece czy tuleje, sworznie (tutaj standard) - ale wszystkie dedykowane do tego modelu. Szczególnie części blacharskie, typu błotniki (około 450 pln) drzwi - 1000 pln/szt, pokrywa silnika 1400 pln, atrapa zderzaka - około 1000 pln, oraz inne występujące tylko tutaj - jak np amortyzatory. Za te przyjdzie mi zapłacić około 400 pln/szt.
 
 
max_20


Auto: Daewoo Evanda
Imie: Piotr
Wiek: 44
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 45
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-22, 18:25   

Mam tego więcej - reszta katalogu:





Miłego czytania... :D

Na temat tego modelu mam parę ciekawostek i innych katalogów.
Np.:
 
 
LTVNSKY


Auto: Daewoo Leganza 2.0 CDX
Imie: Kamil
Wiek: 32
Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 42
Wysłany: 2013-08-23, 11:12   

Ładna Evanda, zawsze mi się podobały, chociaż chyba jednak wolałbym omegę. :wink:
Będziesz zamieniał emblematy z zewnątrz na Daewoo? :>



Moja Leganza: http://daewooforum.pl/temat62056.html
 
 
LouCyphre


Auto: Chevrolet Evanda
Imie: Dominik
Wiek: 48
Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 21
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 2013-08-23, 12:25   

LTVNSKY napisał/a:
Ładna Evanda, zawsze mi się podobały, chociaż chyba jednak wolałbym omegę. :wink:
Będziesz zamieniał emblematy z zewnątrz na Daewoo? :>


Omegi nie robią już od 10 lat, a mam zasadę, że nie kupuję aut starszych niż 7 letnie;) Poza tym po lifcie już mi się nie podobała. Gdyby istniała "przedliftowa" Oma z 2005-2006 w pełnym ocynku i to porządnym, a nie "oplowskim" - brałbym.

Emblematy - łatwiej zmienić ten jeden z kierownicy, niż dwa z klap i cztery z felg.

[ Dodano: 2013-08-23, 12:39 ]
Self-edit: Omega jako taka nie istniała w 2006, ale zainteresowanych zachęcam do wpisania w wyszukiwarkę - holden commodore vz, a jeszcze lepiej holden monaro;)
 
 
waldes

Auto: tico 0.8 SX
Imie: Michał
Wiek: 48
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 133
Skąd: lodzkie
Wysłany: 2013-09-24, 20:11   

LouCyphre napisał/a:
MrFabulous napisał/a:
Ale i tak trzeba przyznać, że Evanda ma bardzo mały promień skrętu jak na tak duży samochód. :)


Evanda ma 12.10 m, Omega miała metr mniej:( Wbrew pozorom, to całkiem spora różnica....

[ Dodano: 2013-08-15, 20:23 ]
Kilka zdjęć wnętrza:
[url=http://images62.foto...5dm.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://images65.foto...abm.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://images65.foto...97m.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://images65.foto...4dm.jpg]Obrazek[/URL]

Evanda podobnie jak Leganza ma bardzo mały promień skrętu poniżej 11 metrów wiem bo jeździłem i jedna i druga a części można dopasować używane od nowszego modelu Epici jest sporo z bardzo małym przebiegiem i w dobrej cenie :piwo:

[ Dodano: 2013-09-24, 20:19 ]
LouCyphre napisał/a:
arkadius657 napisał/a:
Ładnie ładnie :brawo: Chociaż troche ta kierownica mi sie nie podoba, jest taka hmm... zwykła :P


Wiem, wiem, zaczynam gwiazdorzyć :P


Właściwie to sam mam wątpliwości, dlaczego wszędzie auto jest już uraczone emblematami Chevroleta, jedynie na kierownicy pozostało Daewoo?

Standardowy przykład zakompleksienia niektórych ludzi w mojej Niemiec też wszystko wymienił na Chevrolet a ze na kierownicy zostało proste wytłumaczenie -trzeba by było wymienić pokrywę wraz z poduszka a to już są koszta większe podobnie z logiem na kluczyku ja tez miałem wrócić do Daewoo ale był problem z nabyciem oryginalnych atrapy i emblematów i dałem sobie spokój a z drugiej strony mam polewę jak niby znawcy zachwycają się jaki fajny Chevrolet a później kubeł zimnej wody jak mówię że to Daewoo zobaczyć te miny bezcenne :D



Sól w oku propagandy
 
 
 
csbart

Auto: Lanos
Imie: Bartek
Dołączył: 14 Lut 2012
Posty: 96
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2013-11-19, 13:15   

jak się autko sprawuje ?
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt