X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[MUSSO] Monty - nareszcie Daewoo :)

Autor Wiadomość
jarekq1990
Grupa Małopolska
daewoo maniak


Auto: Nexia ---> Nubira ----> Lanos SPORT
Imie: Jarek
Wiek: 35
Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 1365
Skąd: Małopolska - Śląsk
Wysłany: 2013-08-14, 10:35   

Na gorąco. jakaś suszarką to potraktuj



Było http://daewooforum.pl/temat49544.html

Było http://daewooforum.pl/temat66055.html#882915

Jest: http://daewooforum.pl/temat77885.html
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2013-08-14, 10:42   

Żyłką można odciąć a resztkę kleju kartą telefoniczną zdrapać :)




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-14, 11:28   

Odkleiłem go, ale okazało się, że pod spodem były dwie dziury i musiałem go z powrotem przykleić :) . Tak by to wyglądało, że wcześniej był tam znaczek Daewoo :D . Zaraz go zamówię i jak tylko przyjdzie to wymieniam :D

[ Dodano: 2013-08-14, 11:44 ]
Znaczek zamówiony :piwo:



http://daewooforum.pl/temat62927.html
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-08-14, 13:43   

No to teraz będzie Daewoo pełną gębą :piwo:




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2013-08-14, 22:31   

no to chyba jutro przyjade go obejrzec ,jeszcze zadzwonie wczesniej :lol:




 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-14, 22:43   

No to czekam z niecierpliwością na telefon :D .



http://daewooforum.pl/temat62927.html
 
 
lesiu1990xd
Grupa Bełchatowska


Auto: Fiat Stilo 1.2
Imie: Tomasz
Wiek: 36
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2213
Skąd: Bełchatów EBE
Wysłany: 2013-08-14, 23:23   

bardzo rzadko spotykane daewoo :) bezawaryjności



http://daewooforum.pl/temat62865.html

Zapraszam do komentowania i oglądania

 
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-16, 18:04   

NARESZCIE DAEWOO

gratulacje zakupu i mam nadzieję że go zobacze na następnym ogólnopolskim :piwo:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-16, 20:04   

Nawet sobie nie wyobrażam, żeby nie przyjechać :piwo:



http://daewooforum.pl/temat62927.html
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2013-08-23, 21:49   

bylem ,widzialem,macalem :D





 
 
Matems
Grupa Mazowiecka


Auto: MUSSO,TransSport,w202
Imie: Maciej
Wiek: 32
Dołączył: 26 Maj 2013
Posty: 1145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-02, 23:23   

MontY napisał/a:
Jeśli chodzi o spalanie to z tego co na razie zauważyłem (dopiero nie cały 1000 km nim przejechałem, więc jednoznacznej opinii nie mogę wydać :D ) trzeba liczyć ok 10l/100km (+-1l) w jeździe miejskiej :D .


Czyli i tak mniej niż laNosy :beczy:





http://daewooforum.pl/temat71166.html
 
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2013-09-20, 20:52   

ale to jest disel




 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt