Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witam wszystkich,
Mój Fiat Bravo poszedł pod młotek, a pojawił się nowy "maluch" .
Chciałbym się pochwalić moim nowym nabytkiem:
Marka / Model - Daewoo Musso
Pojemność silnika - 2.9 TD
Liczba koni - 120
Rocznik - 1999
Wyposażenie:
-klima (manual)
-abs
-elektryczne szyby i lusterka
-wspomaganie kierownicy
-centralny zamek
-podgrzewana tylna szyba i lusterka
-skórzana tapicerka
-4x4
-radio ze zmieniarką na 6 płyt
-antena automatyczna
Jedyne co do wymiany jest to znaczek na masce. Poprzedni właściciel przykleił znaczek Ssangyong-a.
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Jak na razie zmienić znaczek na masce , a potem zobaczymy. Powoli zaczynam myśleć o jakimś audio. Wszystko wyjdzie w praniu. Na razie to się muszę nim nacieszyć
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Mechanicznie bez zarzutu. Napędy działają bezproblemowo.
A jeśli chodzi o blachę to malowany nie był. Ma parę rysek. Na klapie bagażnika od spodu są dwa wrzody, a poza tym nie ma się czego przyczepić . Potem wstawię więcej zdjęć to lepiej będzie widać.
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
wid3l3c Grupa Mazowiecka
Auto: Nubira I 2.0 teraz Citroen C5 MK I FL
Imie: Emil
Wiek: 39 Dołączył: 06 Sty 2010 Posty: 3276 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-13, 11:05
Hmm Bravo VS Musso Czyżby chętka na jakiś mały off-road?
Ładna kobyłka
Z niecierpliwością oczekuję jakichś raportów spalania, bom bardzo ciekaw jak to wygląda
Jeśli chodzi o spalanie to z tego co na razie zauważyłem (dopiero nie cały 1000 km nim przejechałem, więc jednoznacznej opinii nie mogę wydać ) trzeba liczyć ok 10l/100km (+-1l) w jeździe miejskiej .
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Jeszcze nie . Dzisiaj się za to zabiorę. Tylko macie jakieś rady jak go oderwać, żeby nie zszedł z połową lakieru na masce?. Nie wiem jakim klejem został przyklejony .