X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[MUSSO] Monty - nareszcie Daewoo :)

Autor Wiadomość
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-13, 10:25   [MUSSO] Monty - nareszcie Daewoo :)

Witam wszystkich,
Mój Fiat Bravo poszedł pod młotek, a pojawił się nowy "maluch" :D .
Chciałbym się pochwalić moim nowym nabytkiem:

Marka / Model - Daewoo Musso
Pojemność silnika - 2.9 TD
Liczba koni - 120
Rocznik - 1999

Wyposażenie:
-klima (manual)
-abs
-elektryczne szyby i lusterka
-wspomaganie kierownicy
-centralny zamek
-podgrzewana tylna szyba i lusterka
-skórzana tapicerka
-4x4 :)
-radio ze zmieniarką na 6 płyt
-antena automatyczna

Jedyne co do wymiany jest to znaczek na masce. Poprzedni właściciel przykleił znaczek Ssangyong-a. :D
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2013-08-13, 10:41   

Wygląda na zadbaną sztukę :)
Jakieś plany?




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-13, 10:47   

Jak na razie zmienić znaczek na masce :D , a potem zobaczymy. Powoli zaczynam myśleć o jakimś audio. Wszystko wyjdzie w praniu. Na razie to się muszę nim nacieszyć :D
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2013-08-13, 10:58   

Wszystko z nim w porządku (mechanika/blacharka)?




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-13, 11:05   

Mechanicznie bez zarzutu. Napędy działają bezproblemowo.
A jeśli chodzi o blachę to malowany nie był. Ma parę rysek. Na klapie bagażnika od spodu są dwa wrzody, a poza tym nie ma się czego przyczepić :) . Potem wstawię więcej zdjęć to lepiej będzie widać.
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
wid3l3c
Grupa Mazowiecka


Auto: Nubira I 2.0 teraz Citroen C5 MK I FL
Imie: Emil
Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3276
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-13, 11:05   

Hmm Bravo VS Musso :brawo: Czyżby chętka na jakiś mały off-road? :)
Ładna kobyłka :cfaniaczek:

Z niecierpliwością oczekuję jakichś raportów spalania, bom bardzo ciekaw jak to wygląda ;)
 
 
 
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-13, 11:07   

Jeśli chodzi o spalanie to z tego co na razie zauważyłem (dopiero nie cały 1000 km nim przejechałem, więc jednoznacznej opinii nie mogę wydać :D ) trzeba liczyć ok 10l/100km (+-1l) w jeździe miejskiej :D .
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2013-08-13, 11:09   

To tylko pogratulować :)




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2013-08-13, 11:20   

Trafił Ci się niezły okaz :ok: I to w dodatku Daewoo :)
Sympatyczne spalanie jak na takie autko ;)




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
Konradex
Ujdzie.


Auto: Matiz air ride
Imie: Konrad
Wiek: 32
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 1025
Skąd: EL, EBE
Wysłany: 2013-08-13, 22:35   

Fajna terenówka :D Od czego wogóle jest ten silnik ? Bo pierwszy raz widzę daewoo i diesel ( pomijając lubliny)
 
 
darewnoo
Żywa encyklopedia DU


Auto: Joyster, Shiraz, Bucrane i inne :D
Imie: Kondzio
Wiek: 13
Dołączył: 16 Cze 2009
Posty: 3586
Skąd: Walowa Stola :D
Wysłany: 2013-08-13, 22:40   

Konradex napisał/a:
Od czego wogóle jest ten silnik ?


Mercedesa.



http://www.darewnoo.pl/br...ewnoo-brochures
 
 
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-13, 22:42   

Konradex napisał/a:
Od czego wogóle jest ten silnik ?


Te silniki były produkowane na licencji Mercedesa :) . Z tego co wiem to Mercedes przez jakiś czas dostarczał też automatyczne skrzynie biegów.
 
 
Valkir
DU i FSO na zawsze!


Auto: było ale się zmyło
Imie: Michał
Wiek: 29
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 326
Skąd: Sosnowiec SO
Wysłany: 2013-08-13, 22:43   

Pod maską niezniszczalne 2.9 z W210 :D
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2013-08-14, 09:11   

Znaczek usunięty?




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
MontY
Grupa Śląska


Auto: Daewoo Musso
Imie: Bartek
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 36
Skąd: Łaziska Górne
Wysłany: 2013-08-14, 10:29   

Jeszcze nie :) . Dzisiaj się za to zabiorę. Tylko macie jakieś rady jak go oderwać, żeby nie zszedł z połową lakieru na masce?. Nie wiem jakim klejem został przyklejony :D .



http://daewooforum.pl/temat62927.html
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt