Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Też mi się tak wydaje w sobotę myślę że się za to zabiorę może do tego czasu uda się zakupić srebrne plastiki takie jak ma wersja sport. I mam jeszcze pytanie ktoś się orientuje czy w sporcie kratka wentylacyjna po stronie pasażera była też srebrna bo gdzieś w necie widziałem takie zdjęcie ale nie jestem pewny czy to tak było czy ktoś sobie tylko zrobił.
Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
KubaDU [Usunięty]
Wysłany: 2014-02-19, 20:12
Nie, w sporcie byla tylko konsola srebrna. Jakbys wymienial zarowki w liczniku to dobrze je przekrec jak bedziesz je wkladal, bo u mnie delikatnie nie styka bo chyba sie poluznilo, i teraz pol deski musze rozbierac zeby przekrecic zarowke
Będę przekładał diody chyba z jednego do drugiego acz kolwiek muszę jeszcze poczytać bo może wymienię na inne. Na razie mam zamontowane takie KLIK ale jakoś nie do końca równomiernie podświetlają mi te zegary po lewej wydaje mi się że słabiej świecą
Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
KubaDU [Usunięty]
Wysłany: 2014-02-19, 20:29
Polecam takie http://allegro.pl/zarowka...3911424050.html Sam mam takie, ale lepiej wziac ciut drozsze od tych. Zobacz sobie jak u mnie swieci. A i pamietaj, ze ledy sa biegunowe, wiec mogles zle wlozyc jedna zarowke i ci po prostu nie swieci
Masz założone srebrne ramki wokół zegarów? powiem Ci że zacnie wygląda to podświetlenie i dużo równiej niż u mnie tyle że ja bym wolał niebieskie LEDy kosztują z tego co widzę ok 2,30zł bo już i konsole i przyciski (oprócz awaryjnego) mam na niebiesko zrobione. Tak jak pisałem w weekend wrzucę fotki stanu faktycznego autka:)
Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
Widziałem te diody na allegro i są dostępne w Łodzi za 2,70szt bo teraz wymieniłem licznik i nie równo jest oświetlony niestety.
A w kwestiach blacharki mam takie małe mankamenty może ktoś podpowie mi jak by to zlikwidować?
Tylne lewe nadkole tak myślałem żeby papierem ściernym przeczyścić na to kortanin, żeby zabezpieczyć blachę i na to psiknąć kolorem takim jak ma mój lani 73L
Tu drzwi od strony kierowcy - tydzień temu pan mnie na skrzyżowaniu zawadził zderzakiem - myślę że pasta lekko-ścierna poradzi sobie z tym
Mam takie 2 punkty na tylnych prawych drzwiach tak myślę żeby też delikatnie papierkiem kortanin i psiknąć kolorem
Próg od strony kierowcy, od strony pasażera jest mniej wytarty aczkolwiek też planuje podobny zabieg papierek kortanin i kolorek
Nie wiem czy to zda egzamin może coś podpowiecie mi w temacie czy to tak będzie dobrze czy nie?
Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
Próg panie Kolego to ja bym pomalował jako tako i nakładkę ozobna dał bo mocno zniszczony ładne autko pozdrawiam! Co do tych wykwitów rudej to dokładnie tak jak piszesz:) walnij też na baze klar i potem jakos dopolerujesz