X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Lanos] Jarkoo - lanosowóz - nowe foty 23.02.14

Autor Wiadomość
jarkoo


Auto: Daewoo Lanos 2002 HB 1,5 16V + LPG
Imie: Jarek
Wiek: 35
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 313
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-19, 20:04   

Też mi się tak wydaje w sobotę myślę że się za to zabiorę może do tego czasu uda się zakupić srebrne plastiki takie jak ma wersja sport. I mam jeszcze pytanie ktoś się orientuje czy w sporcie kratka wentylacyjna po stronie pasażera była też srebrna bo gdzieś w necie widziałem takie zdjęcie ale nie jestem pewny czy to tak było czy ktoś sobie tylko zrobił.



Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
KubaDU
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-19, 20:12   

Nie, w sporcie byla tylko konsola srebrna. Jakbys wymienial zarowki w liczniku to dobrze je przekrec jak bedziesz je wkladal, bo u mnie delikatnie nie styka bo chyba sie poluznilo, i teraz pol deski musze rozbierac zeby przekrecic zarowke :lol2:
 
 
jarkoo


Auto: Daewoo Lanos 2002 HB 1,5 16V + LPG
Imie: Jarek
Wiek: 35
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 313
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-19, 20:25   

Będę przekładał diody chyba z jednego do drugiego acz kolwiek muszę jeszcze poczytać bo może wymienię na inne. Na razie mam zamontowane takie KLIK ale jakoś nie do końca równomiernie podświetlają mi te zegary po lewej wydaje mi się że słabiej świecą



Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
 
 
KubaDU
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-19, 20:29   

Polecam takie http://allegro.pl/zarowka...3911424050.html Sam mam takie, ale lepiej wziac ciut drozsze od tych. Zobacz sobie jak u mnie swieci. A i pamietaj, ze ledy sa biegunowe, wiec mogles zle wlozyc jedna zarowke i ci po prostu nie swieci :)
 
 
jarkoo


Auto: Daewoo Lanos 2002 HB 1,5 16V + LPG
Imie: Jarek
Wiek: 35
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 313
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-19, 20:37   

Masz założone srebrne ramki wokół zegarów? powiem Ci że zacnie wygląda to podświetlenie i dużo równiej niż u mnie tyle że ja bym wolał niebieskie LEDy kosztują z tego co widzę ok 2,30zł bo już i konsole i przyciski (oprócz awaryjnego) mam na niebiesko zrobione. Tak jak pisałem w weekend wrzucę fotki stanu faktycznego autka:)



Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-02-19, 21:22   

jarkoo napisał/a:
kratka wentylacyjna po stronie pasażera była też srebrna
jeśli dobrze kojarzę to Mawerix ma tę kratkę pomalowaną



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
KubaDU
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-19, 21:26   

No mam aluramki :) A niebieskie ledy SMS napewno tez idzie dostac.
 
 
jarkoo


Auto: Daewoo Lanos 2002 HB 1,5 16V + LPG
Imie: Jarek
Wiek: 35
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 313
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-20, 07:03   

Widziałem te diody na allegro i są dostępne w Łodzi za 2,70szt bo teraz wymieniłem licznik i nie równo jest oświetlony niestety.
A w kwestiach blacharki mam takie małe mankamenty może ktoś podpowie mi jak by to zlikwidować?

Tylne lewe nadkole tak myślałem żeby papierem ściernym przeczyścić na to kortanin, żeby zabezpieczyć blachę i na to psiknąć kolorem takim jak ma mój lani 73L


Tu drzwi od strony kierowcy - tydzień temu pan mnie na skrzyżowaniu zawadził zderzakiem - myślę że pasta lekko-ścierna poradzi sobie z tym


Mam takie 2 punkty na tylnych prawych drzwiach tak myślę żeby też delikatnie papierkiem kortanin i psiknąć kolorem


Próg od strony kierowcy, od strony pasażera jest mniej wytarty aczkolwiek też planuje podobny zabieg papierek kortanin i kolorek

Nie wiem czy to zda egzamin może coś podpowiecie mi w temacie czy to tak będzie dobrze czy nie?



Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
 
 
Qbass87
Grupa Podlaska


Auto: Daewoo Tacuma
Imie: Andrzej
Wiek: 66
Dołączył: 06 Sty 2013
Posty: 458
Skąd: Białystok
Wysłany: 2014-03-03, 18:36   

Próg panie Kolego to ja bym pomalował jako tako i nakładkę ozobna dał bo mocno zniszczony :) ładne autko pozdrawiam! Co do tych wykwitów rudej to dokładnie tak jak piszesz:) walnij też na baze klar i potem jakos dopolerujesz :)
 
 
jarkoo


Auto: Daewoo Lanos 2002 HB 1,5 16V + LPG
Imie: Jarek
Wiek: 35
Dołączył: 20 Paź 2013
Posty: 313
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-04, 18:13   

A mógł byś jakieś nakładki podrzuci linka czy coś?
Jak to się montuje?



Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
 
 
vito23

Auto: Lacetti/Nubira III
Imie: Witold
Wiek: 37
Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 669
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-06-16, 16:32   

ładna czerwień pozazdrościć szukałem takiego kolorku jak kupowałem ale były kiepskie oferty
i tak wogóle można powiedzieć "witam sąsiada " :) :)




 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt