Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
tylko musze zmierzyć średnicę :]
3) zmiana podswietlenia LPG z zielone --> czrewona na .... czerwone biale :]
ogień i dym - wszystko co przed nami, to nieprzyjaciel ...
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Pietia(lania) maniak tabaki
Auto: Renault Laguna III GT 2,0T
Imie: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 1103 Skąd: Gliwice
Wysłany: 2015-11-02, 18:05
smoczyca kreci kolejne kilomerty
takie cos udało się cyknąć :
oraz cykniete po myciu z dymionymi kierunkami
ogień i dym - wszystko co przed nami, to nieprzyjaciel ...
Pietia(lania) maniak tabaki
Auto: Renault Laguna III GT 2,0T
Imie: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 1103 Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-03-25, 20:39
W smoczycy lecą kolejne kilometry
w czwartek zregenerowany został alternator bo stwierdził ze już dość i zdechł w drodze do narzeczonej (na szczęście na akumulatorze dojechałem ;-) )
przy okazji wymieniony został odbój silnika
koszty smoczcy to 120 altek i 30 odboj ;]
i niech mi ktoś powie ze audi jest drogie
ogień i dym - wszystko co przed nami, to nieprzyjaciel ...
Pietia(lania) maniak tabaki
Auto: Renault Laguna III GT 2,0T
Imie: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 1103 Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-05-06, 19:11
Nowe Cukierki do smoczycy Emotikon smile
Kompletny rozrząd + pompa wody + termostat + napinacz i pasek wielorowkowy a wy jak zamierzacie spędzić weekend :>
Czekam na blokady rozrządu ;-)
ogień i dym - wszystko co przed nami, to nieprzyjaciel ...
w czwartek zregenerowany został alternator bo stwierdził ze już dość i zdechł w drodze do narzeczonej (na szczęście na akumulatorze dojechałem ;-) )
przy okazji wymieniony został odbój silnika
koszty smoczcy to 120 altek i 30 odboj ;]
i niech mi ktoś powie ze audi jest drogie
hehehehe kolego, audi jest drogie ale nie takie wiekowe jak Twoje Ta generacja a4 to juz obecnie zaden prestiz ani rarytas wiec czemu ma byc drogo.
Nie odbieraj tego jako atak, w przypadku mojego wozidelka jest podobnie. Drogo bylo jak te modele mialy po 5-6 lat, klasa premuim itp, obecnie starawe juz autka dla ludu. No moze troszke fajniejsze niz mondeo czy marea.
Silniczek fajny, pewnie frajda z jazdy jest v6 to jest to
Za duży podpis.
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Pietia(lania) maniak tabaki
Auto: Renault Laguna III GT 2,0T
Imie: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 1103 Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-05-15, 08:58
nie chodzi o to ze drogie czy klasa premium (akurat uwazam ze a4 to klasa srednia ;-))
tylko chodzi o ceny czesci ... za lemfordera 30 zl to smiech na sali ;-)
ogień i dym - wszystko co przed nami, to nieprzyjaciel ...
Pietia(lania) maniak tabaki
Auto: Renault Laguna III GT 2,0T
Imie: Piotr
Wiek: 42 Dołączył: 22 Kwi 2010 Posty: 1103 Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-05-15, 09:02
Audika przy 368500 dostala nowy rozrzad
praca przy wzdłużnym silniku to po prostu poezja miejsca jest tyle ze az chce sie pracować :] ... w porownaniu z paskudnym 1,4 16v w golfie i ibizie to tutaj można sie bawic i "delektować" zmianą rozrządu
ogień i dym - wszystko co przed nami, to nieprzyjaciel ...