Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witam jakie myjnie polecacie?
Jaka ceny za poszczególne usługi.
Te bezdotykowe jakoś słabo domywają mam na myśli tą na ul. Odyńca przy Rzgowskiej.
Jaka jest wasza opinia?
Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
Kilińskiego/przybysza nie pamiętam ceny ok 15zł za najprostszy program z wycieraniem ,
pod cerfurem na przybysza pod warunkiem ze nie trafisz na młodych łepków co zaczynają prace cena ok 17zł,
automatyczna bez szczotek , ul. Demokratyczna 76 myjnia laserowa "kropelka" za 21zł przyzwoicie umyje i wysuszy , ceny od 17 do 29 zł zależy jaki program,
http://www.youtube.com/watch?v=dTJFVZVb8o0
nic nie tyka auta, wszystko bezpiecznie się odbywa,
przy feuvert na Widzewie, Puszkina mniej więcej naprzeciwko Batorego , tez nie mam uwag cena ok 17zł
pod Tesco na Widzewie , nie ogarnęli tematu .... zleciłem mycie auta, potem poszedłem na zakupy auto wyschło na słońcu i miało i tak brud, w ramach reklamacji umyli drugi raz
ale czy ja bym się kierował tym? zależy gdzie mieszkasz, ja bym jechał do pierwszej lepszej myjki wykluczając myjnie automatyczne ze szczotkami i sam ocenił prace,
jakbym mieszkał w okolicy demokratycznej to bym na kropelkę jeździł, zbliża się sezon wiosenno-letni, mam działeczkę i najlepiej sobie sam umyje szlaufem ile będę chciał i taniej
piszesz o odyńcu przy rzgowskiej to chyba blisko moich rejonów mieszkasz ,
bercikowski Grupa Łódzka
Auto: Ford B-Max 1.4
Imie: Robert
Wiek: 37 Dołączył: 01 Maj 2011 Posty: 752 Skąd: Zarzew (Łódź)
Wysłany: 2014-03-01, 21:13
Ja myję zawsze na ręcznej na BP i jestem zadowolony zawsze.
A myjnię na Kilińskiego/Przybyszewskiego polecam, same dobre chłopaki tam pracują
Z barsko to od zawsze były miseczkiiii i wiadereczkaaa
Ciapek
Auto: Fiat Stilo
Imie: Marcin
Wiek: 33 Dołączył: 16 Mar 2010 Posty: 66 Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-03-01, 21:43
Jak juz Odyńca/Rzgowska to samoobslugowa ręczna a nie automatyczna wiem bo mieszkam przy odyńca :p Ja moge polecić myjnię skrzyżowanie Mazurska/Kilińskiego za 15zł umyją i wytrą ładnie autko w okresie zimowym myjemy tam dosc regularnie dwa auta i jeszcze nie mielismy jakichs przygód
Właśnie myślałem o tej przy Mazurskiej i na Przybyszewskiego bo też słyszałem dobre opinie.
Co do kropelki nie mam jakoś bardzo daleko bo mieszkam w okolicy więzienia na Kraszewskiego.
A czy korzystałeś może w kropelce z odkurzacza? i czyszczenia opon działa to?
Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
to mieszkasz dokładnie w mojej okolicy a tak czy inaczej jadąc do tej kropelki to nie jest mały kawałek, ja po drodze mam na działkę więc korzystam,
z czarnidła do opon nie korzystałem , ale z odkurzacza i automatu do płynu spryskiwacza tak ,
co do odkurzacza jak na każdej stacji to samo, może nawet optymalniejsza stawka czasowa, a płyn do spryskiwaczy tańszy niż w marketach nie śmierdzi
Odkurzacz swojego czasu był bardzo dobry na tej bezdotykowej przy Odyńca lecz ostatnimi czasy straszna padaka się zrobiła. Ogólnie to myślę nad kompleksowym sprzątaniem auta mycie odkurzanie nabłyszczanie jakieś może małe woskowanie.
Ale nie chce przepłacać za te usługi i wolał bym w jakimś sprawdzonym miejscu to zrobić.
Patrzyłem cennik to na Przybyszewskiego/Kilińskiego całkiem realna cena bodajże 45zł mycie+sprzątanie.
Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
a nie masz działeczki ? albo jak nie którzy u mnie w bloku robią , przedłużacz przez okno i odkurzamy pod blokiem ja zabieram na działkę odkurzacz i tam się bawię , a jak nie ostatni sprzątałem na shellu przy Dąbrowskiego a Gojawiczyńskiej , nie wiem jakie są czasówki ale wrzuciłem 2zł i odkurzałem ponad minute może nawet 2 min , w każdym razie odkurzyłem całe auto z dywanikami i sam wyłączyłem odkurzacz nie czekałem do końca.... 2-4zł to nie majątek, a 45 zł za wszystko bym nie dał , wolał bym porządniejsze mycie np do 25zł to już wyższe programy mycia a odkurzyć można samemu za 2zł ,
nie długo skocze na myjkę samoobsługową gdzie samemu myje się chyba na orlen skocze dąbrowskiego/śmigłego za 10zł sam sobie umyje
Dziś wybrałem się do kropelki akurat przejeżdżałem miałem kilka pln to myślę wypróbuje.
Skorzystałem z odkurzacza 2zł coś mi się wydaje, że 1 zł to nie koniecznie 4 min ale w sumie miałem spory chlew pod dywanikami. Odkurzacz z czystym sumieniem mogę powiedzieć że ssie prawidłowo, dużo lepiej niż na myjniach samoobsługowych i stacjach benzynowych.
Mycie - użyłem podstawowego programu za 17zł i jestem zadowolony auto czyste praktycznie suche i przyzwoicie nabłyszczone.
To taka ocena na świeżo zobaczę jutro za dnia dokładnie.
Jedyny minus że płatny kompresor na stacji można za free zawsze dmuchną w koło.
Dla porównania zazwyczaj myłem auto na samoobsługowej przy Odyńca na odkurzanie wydawałem ok 5pln, a na mycie auta ok 9-10zł ale nie było umyte tak jak chciałem. To mycie można bardziej uznać w sumie za opłukanie które można za 5zrobić ale jak chce się jeszcze te nabłyszczacze i dywaniki przejechać to jednak trzeba wrzucić ok 10zł.
Jedyny minus Kropelki to że nie można dywaników tam pod ciśnieniem psiknąć.
Jeżeli pomogłem wiesz co kliknąć:) pomógł
masz chwile - obejrzyj moje autko
Kropelka dobra jest ocenił bym na -5 (minus za cennik programów)
kolejną opinie mogę przedstawić o samoobsługowej myjni na janowie przy ul rokicińskiej i jagienki na przeciwko pętli mpk janów
1zł = 1 impuls = 40sek żart, kiedyś myłem na podobnej myjni tyle że innej firmy tam za 8zł doskonale umyłem auto a ty pomijając woskowanie bo by brakło czasu zapłaciłem 16zł ..... tragedia impulsy lecą migiem jedyny plus to szczotka z pianą na wciśniętym "stop" najprawdopodobniej odlicza czas.... tak więc za 16zł umyłem ładnie auto z małymi nie dociągnięciami ale przetarłem je ....
oceniam myjnie na -3
mkotyna Puszek
Auto: Leganza
Imie: Michał
Wiek: 38 Dołączył: 06 Maj 2015 Posty: 197 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-06-20, 19:37
Na ul. Zimnej za lidlem i bp jest myjnia. Teść jest tam kierownikiem i bardzo bardzo 😈 prawdopodobne, że na hasło " od Puszka " będzie odpowiedni rabat dla wszystkich z forum 😊
Tico -> Calibra -> 126p -> Lanos -> Merc 190D -> Astra F kombi -> Leganza
+ VW Polo Coupe `92 (zabaweczka)
www.narzedziowa.com.pl
naprzeciwko tesco na ul widziewskiej jest samoobsługowa spoko myjnia dobre ciśnienie, za 8zł da się umyć bardzo brudne auto .
nie polecam myjni na ul przybyszewskiego pod carefourem i bricomanem, totalna fuszera... do póki nie nauczą dwóch nowych myć prawidłowo to omijajcie to myjke. Moje auto myli 3 razy, najpierw 2 razy sami stwierdzili że coś nie tak a już przy zdaniu auta do właściciela zauważyłem smugi i brud zgłosiłem reklamacje szefuncio ich pojechał i sam umył auto mi straciłem na to 40min. dobrze że policzyli mniej za fuszere,