X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[FSO] Mojito 1.6GLI(GTI) Zielona bestia :D NOwy lakier

Autor Wiadomość
Fantas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: OAG
Imie: Tadeusz
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1814
Skąd: Tleń, Bydgoszcz
Wysłany: 2014-08-04, 20:31   

Super fotele i polerka też świetna. :brawo:
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Jacusiek

Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 130
Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-08-12, 15:24   

Fantas,
Dzięki,dalej składam gadzinę i wczoraj polakierowałem 2 spojler bez stopa na czarny mat.Tylko szkoda że jest krzywy że ja pier!#$@!
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2014-08-12, 20:29   

Ten spojler nie wygląda dobrze :(

Zderzak jest jeszcze nie przykręcony do końca?



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Jacusiek

Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 130
Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-08-12, 23:41   

Ten zderzak to dawca mocowania tylko
 
 
Jacusiek

Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 130
Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-08-14, 21:37   

Robota z silnikiem
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Jacusiek

Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 130
Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-08-27, 23:23   

Miał odpalić a mam problem z elektryką.Sprawdzałem wtyczki masy poczyszczone i dalej jest w głębokiej wiadomo co...
Aktualnie wygląda tak
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2014-08-28, 09:13   

Odpoczniesz chwilę i w parę minut znajdziesz przyczynę ;)




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
Fantas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: OAG
Imie: Tadeusz
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1814
Skąd: Tleń, Bydgoszcz
Wysłany: 2014-08-28, 20:25   

Ładnie się zapowiada. ;) Lakier robi świetną robotę w tym aucie.
 
 
Jacusiek

Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 130
Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-09-17, 21:26   

Nowe kierunki,miały być czarne ale bardziej pasują pomarańcze :P
 
 
madmayk
Grupa Małopolska


Auto: Lanos Sedan
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 1520
Skąd: Olkusz
Wysłany: 2014-09-17, 22:11   

kawał dobrej roboty :) miałem poldona przed lanosem i bardzo ciepło go wspominam, niestety ruda też go zaczeła jeść i koszta podobne by były co przy robocie Twojego i zapadła decyzja zmiany, co do kolory robi mega robote, ale nie jest jedyny jak to napisałeś :P
zieleń



Daewoo Lanos 1.6 16V

http://daewooforum.pl/temat61564.html
 
 
 
Jacusiek

Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 130
Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-09-17, 22:16   

To jest inna zieleń,a po drugie to kolor medernizowałem więc 2 takiego nie ma :cfaniaczek:
 
 
Jacusiek

Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 130
Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-09-24, 17:56   

Dostał Poldi zderzak z dokładką i nowe lampki do rejestracji.Oraz foto tyłu jak kiedyś wyglądał



 
 
Fantas
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: OAG
Imie: Tadeusz
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 1814
Skąd: Tleń, Bydgoszcz
Wysłany: 2014-09-24, 18:00   

Poldek mocno się zmienił. Gdyby nie rejestracja to w sumie 2 różne auta. :D
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2014-09-25, 10:36   

Gdyby nie wypłowiały lakier srebrny to byłbym za nim :)




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
Jacusiek

Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 130
Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-09-25, 12:31   

DoLeCk,
Wyblakły nie był ale miał dużo zaprawek i wymagał ingerencji dość poważnej.Kolor zmieniłem bo chciałem zrobić coś pod siebie,Ja jak mam pojazdy to jeszcze żaden nie miał oryginalnego koloru :P Takie zboczenie zawodowe mam :P
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt