Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Ładnie się zapowiada. Lakier robi świetną robotę w tym aucie.
Jacusiek
Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29 Dołączył: 13 Maj 2014 Posty: 130 Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-09-17, 21:26
Nowe kierunki,miały być czarne ale bardziej pasują pomarańcze
madmayk Grupa Małopolska
Auto: Lanos Sedan
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 11 Kwi 2012 Posty: 1520 Skąd: Olkusz
Wysłany: 2014-09-17, 22:11
kawał dobrej roboty miałem poldona przed lanosem i bardzo ciepło go wspominam, niestety ruda też go zaczeła jeść i koszta podobne by były co przy robocie Twojego i zapadła decyzja zmiany, co do kolory robi mega robote, ale nie jest jedyny jak to napisałeś zieleń
Jacusiek
Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29 Dołączył: 13 Maj 2014 Posty: 130 Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-09-25, 12:31
DoLeCk,
Wyblakły nie był ale miał dużo zaprawek i wymagał ingerencji dość poważnej.Kolor zmieniłem bo chciałem zrobić coś pod siebie,Ja jak mam pojazdy to jeszcze żaden nie miał oryginalnego koloru Takie zboczenie zawodowe mam