Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Jacusiek
Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29 Dołączył: 13 Maj 2014 Posty: 130 Skąd: kszanoff
Wysłany: 2015-01-06, 20:40
To jest mój Polonez i nawet sam go tam zamieściłem.Trza się niestety gadziny pozbyć
Samochód na 90% idzie na części
Habeta
Auto: Nubira
Imie: Robert
Dołączył: 23 Sie 2009 Posty: 34 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-07, 23:24
Czemu tak
Jeżeli pomogłem, kliknij pomógł +
Jacusiek
Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29 Dołączył: 13 Maj 2014 Posty: 130 Skąd: kszanoff
Wysłany: 2015-01-08, 16:02
Bo mam dość już tego że nikt nie potrafi docenić remontu auta i nie mogę odzyskac tych pln z remontu.Chce tylko 3 tyś za auto a dla niektórych to za drogo.W auto wpakowałem 10 koła a wiem że nie odzyskam tego.Dlatego leci na części
Bobek Grupa Śląska
Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33 Dołączył: 12 Maj 2011 Posty: 6090 Skąd: SY
Wysłany: 2015-01-08, 17:34
Jacusiek napisał/a:
Bo mam dość już tego że nikt nie potrafi docenić remontu auta i nie mogę odzyskac tych pln z remontu.
bo kasa zainwestowana w samochód nigdy się nie zwróci, jak robisz to robisz pod siebie a nie pod sprzedaż, poza tym to nadal poldek. Jak dla mnie szkoda, ja bym się nie poddawał i go wystawiał na olx/otomoto, kiedys sie znajdzie zainteresowany - na otomoto prawie pol roku wisial grubo podłubany poldek za 5.5 tysia i w koncu sie sprzedał, takze moze warto poczekac a nie oddawac wóz na szrot.
War... war never changes...
AdiN Klinika4x4
Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31 Dołączył: 13 Cze 2009 Posty: 4383 Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2015-01-08, 17:40
Jacusiek napisał/a:
Bo mam dość już tego że nikt nie potrafi docenić remontu auta i nie mogę odzyskac tych pln z remontu
a czego sie spodziewałeś
Klinika4x4.com
Frobofrut [Usunięty]
Wysłany: 2015-01-08, 17:44
No powariował taką piękną lalkę na części sprzedawać...
dawidczaju
Auto: Arosa 1.7 SDi
Imie: Dawid
Wiek: 37 Dołączył: 12 Maj 2009 Posty: 699 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-08, 18:06
AdiN napisał/a:
Jacusiek napisał/a:
Bo mam dość już tego że nikt nie potrafi docenić remontu auta i nie mogę odzyskac tych pln z remontu
a czego sie spodziewałeś
Adin ale jest różnica między wpakowanymi 10k a 3k za które chce sprzedać