Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witajcie ,moim "bolidem sportowym" jest FSO Polonez Caro z oryginalnym pakietem Orciari.Samochód kupiłem w wieku 16 lat(tydzień na gnoja pracowałem ,potem pół roku spłacałem resztę raty )Samochód znalazłem pod koniec wakacji 2012 r,a kupiłem gadzine 04.11.Cieszyłem się jak głupi,gdyż cena była dobra i wyposażenie.Oto lista co miał wtedy:
Marka / Model -Fso Polonez Caro
Pojemność silnika -1600
Liczba koni -około 90+-
Rocznik -96
Modyfikacje
Tuning Mechaniczny -Wałek sportowy,głowica planowana,kolektor od gsi,tłumik przelotowy zamiast kata
Wnętrze -Kanapa szyta na zamówienie,kierownica Raid,Pół kubłeki Inter Groclin i jakieś tam podświetlenie ledowe
Car Audio -Przód tonsil,tył Sony i głośnik basowy Alphard
Zawieszenie / Hamulce -Lukasy
Plany - Cały czas się zmieniają
Polonez miał być do drobnych zaprawek( miał ) ale wyszło inaczej,oto fotki jak wyglądał pierwszy tydzień
Po tyg wywaliłem plastidekle i dałem pomarańczowe kierunki(folia) oraz ori lampy
Następnie wpadły podgrzewane fotele (fabryka)
Poldek prezentował się tak:
Niestety pewno pięknego dnia stała się buba Pojechałem w góry upg i chłodnica ,nosz kuw...
Na szczęście to stało się pod domem szczęście w nieszczęściu.Postanowiłem wtedy że zrobię lekki remont(taką miałem nadzieję) zrobię upg ,panewki coś z kolorem takie pierdoły.Ale nic nie może wiecznie trwać i dupa... Zaczyna się rozbiórka
Okazało się że jest tak zgnity że ja pier@!#. Jeszcze dach został przez rudą wpitolony(były właściciel zakrył to)
Tutaj ile było kitu
No więc rozpacz.. po tyg zabrałem się do roboty ,będzie generalna odbudowa.No więc macie fotki jak coś powstało z niczego
Następnie wpadła kierownica z nabą i kanapa szyta na zamówienie
Reszta fotek z remontu
Zgnite progi
Wyspawane
Podłoga
Też została naprawiona ale fotki nie mam (jak i podłużnica)
Reperaturka drzwi i błotnika(ręcznie klepane)
Po podliczeniu koszta na lakiery ,grunty blacharkę (niektóre rzeczy nowe) wyniosło mnie ponad 6 tyś złoty(wszystko sam robiłem)
Fotki z podkładowania i innych pierdoł
Lakier to Zielona Perła jedyny taki pn z tym kolorem
Tutaj zdjęcie że pn ma już dużo rzecz nowych i zabezpieczonych antykorozyjnie
Próg
Tutaj jakie pierdoły kupiłem i zrobiłem do Mojito
Ostatnio nudziło mi się i zacząłem polerke lamp ,oto efekt
oraz został wymontowany silnik i zaczynam robić coś z nim (głowica zrobiona,teraz panewki i inne pierdoły)
Na dzisiaj to tyle 8)
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Prezes mp79
Auto: posiadam
Imie: :niny
Dołączył: 26 Lut 2008 Posty: 3550 Skąd: z Piątnicy, bo skąd
Wysłany: 2014-05-13, 21:51
Nooo, chłopaku; jestem pod wrażeniem. Też przymierzam się do założenia wątku o swoim DC.
Auto: Espero 1.5
Imie: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 28 Sty 2011 Posty: 870 Skąd: TKA
Wysłany: 2014-05-22, 17:42
Jacusiek, szacun za włożoną robotę chętnie bym go obejrzał na żywo jak będę w KCH, a często tam bywam
serwus
Macfly
Auto: Daweoo-FSO Polonez ATU + 97
Imie: Adam
Wiek: 31 Dołączył: 28 Lip 2013 Posty: 199 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-05-25, 00:11
Splanowana głowica do twojego abixexa czeka na odbiór
FSO LOVE FOREVER <3
Jacusiek
Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29 Dołączył: 13 Maj 2014 Posty: 130 Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-05-25, 15:43
Zobaczymy teraz ile mocy będzie miał ::D
Jacusiek
Auto: FSO MOJITO
Imie: Jacek
Wiek: 29 Dołączył: 13 Maj 2014 Posty: 130 Skąd: kszanoff
Wysłany: 2014-06-13, 23:14
Ostatni czasem zaczynam robić na poważnie przy Pn Dzisiaj zakonserwowałem podłogę ,jutro może dam go już całego w podkład akrylowy
Frobo [Usunięty]
Wysłany: 2014-06-14, 15:41
Szacuken Poldżer w tym pakiecie to rarytas jakich mało. Wiem wiem - kasy brak ale tutaj chętnie zobaczyłbym pod maską 2 litry z Fiata 132 - kurde nie dość że by wyglądał to jeszcze jeździł jak należy