Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Pełen szacun dla furki . Nie widziałem jeszcze Damasa, ale sąsiad ma Subaru Libero i tak naprawdę jest identyczny. W pierwszej chwili jak zobaczyłem zdjęcia myślałem, że to subaryna. Tylko, że u niego silnik 1.2, też 3 gary, zawsze kiedy przejeżdża albo jestem u niego chylę czoła, wbrew wszystkim prawom fizyki i moim pierwszym uśmiechom, które po chwili opadły, to autko w terenie potrafi wiele. Zeszłej zimy pamiętam jak zakopałem się w ogromnej zaspie służbowym peugeotem boxerem załadowanym prawie na max i on akurat się napatoczył, w pierwszej chwili powiedziałem, żeby sobie odpuścił, ale po chwili bez większych problemów zaspy były daleko za mną. Czy Damasik też ma napęd na 4 koła ?
Matems Grupa Mazowiecka
Auto: MUSSO,TransSport,w202
Imie: Maciej
Wiek: 32 Dołączył: 26 Maj 2013 Posty: 1145 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-21, 02:23
krzys198307 napisał/a:
były daleko za mną. Czy Damasik też ma napęd na 4 koła ?
Auto: Damas
Imie: M.
Dołączył: 03 Maj 2013 Posty: 27
Wysłany: 2015-02-21, 09:20
Myślałem niejednokrotnie nad takim projektem w moim damasie gdyż jest wersja suzuki carry 4wd http://www.zenautoworks.c...arry%201993.htm tylko skąd części do takiego projeku??
myślałem tez o blokadzie dyferencjału bo trakcja damassa w niektórych warunkach jest po prostu straszna i możliwość zblokowania mostu była by bardzo przydatna.