Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Zastrzegłem że nie będzie glebowania tego auta..... ale chyba -30 będzie nieuniknione auto na foto stało ciut wyżej bo chwile wcześniej było opuszczone z lewarka... ważne że koło już jest potem się pomyśli
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Jonecky Grupa Podkarpacka
Auto: Lanos 1,5 8v LPG
Imie: Michał
Wiek: 36 Dołączył: 21 Maj 2009 Posty: 7233 Skąd: ok Dębica RDE
W lanosie też przy alu nie miałem obniżenia i mi to potem jakoś nie przeszkadzało, ale uważam, że jak jest troche niżej to wygląda lepiej ThomasTsT, najważniejsze żebyś sam był zadowolony z wyglądu
Btw z tego co pamiętam to lacetti stoi dość wysoko
Najbardziej dostępne są sprężyny APEX -35 i wszystko było by ok ale na zimę mam wysoki profil opony i będzie tarło.... a nie chce mi się przekładać sprężyn razem z oponami co sezon będzie ciepło założę 17 na stałe i zobaczymy co będzie dalej. Aktualnie czekam na nowy gril chevroleta... ale będzie dopiero za 2 tygodnie
lysy1991
Auto: Dacia Lodgy
Imie: Łukasz
Wiek: 35 Dołączył: 18 Sie 2010 Posty: 511 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-02-07, 18:47
Fajny samochód, habeta ładnie się prezentuje na te felgi patrzyłem jak swoje kupowałem ale przy 15 " zniknęła by ta felga
Bardzo lubiłem to auto i włożyłem w nie troszkę serca.... ale przez głupi przypadek auto zostało sprzedane...... na szczęście mam jeszcze jedno DU które nie było publikowane na forum do tej pory więc nie zniknę z forum tak szybko foto niebawem....
Głupi przypadek... trafiło mi się BMW 120i a tego samego dnia koleżanka namawiała mnie na sprzedaż lacetti bo się w nim zakochała.... zaproponowała rozsądną cenę i auto zmieniło właściciela........ niestety z bmw wyszła lipa i teraz śmigam na co dzień corsą....