Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Marka / Model - Daewoo Lacetti CDX
Pojemność silnika -1.8
Liczba koni -123,4 KM (wydruk z hamowni)
Rocznik -2004
Modyfikacje
Styling - Czarne tylne szyby , wlew ROCKET FUEL w błotniku
Tuning Mechaniczny - stożek dla dźwięku
Wnętrze - w trakcie czyszczenia
Car Audio - oryginalne
Zawieszenie / Hamulce - płyn hamulcowy Ferrodo 5.1
Plany - LET pod maską
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
michasw Espero pałer
Auto: Espero 1.5
Imie: Michał
Wiek: 35 Dołączył: 28 Sty 2011 Posty: 870 Skąd: TKA
Witam. Seria to 122KM Nic nie modziłem. Wymieniłem filtry,olej i świece dodatkowo dolałem czyścika do wtryskiwaczy STP i zrobiłem około 150km na nim jeżdżąc na PB. Od tygodnia ogarniam niedopatrzenia poprzedniego właściciela i to skutkuje
Auto pochodzi z Francji... niedługo zostanie usunięty ten wlew i trafi pod klapkę wlewu paliwa... reszta LPG jest już ogarnięta w miarę po mojemu Jutro auto jedzie na prostowanie felg i montaż zimówek...
Można też zakleić izolacją Codziennie jest coś robione przy aucie dziś uporałem się z niedziałającym pilotem od centralnego zamka... Niestety żadne procedury Daewoo/Opla/Chevroleta znalezione w necie nie pomogły... Z pomocą przyszło ASO... i tu miła niespodzianka cena za kodowanie po maksymalnych rabatach 69zł
Auto ciut odświeżone polerka lakieru,usunięty wlew lpg z błotnika(przeniesiony do wlewu paliwa),czujniki parkowania i zimowa opona w najbliższych planach jest montaż atrapy i emblematu na klapę od chevroleta oraz koła 17 na lato. Nie planuje żadnej gleby i sportowego wydechu bo jest to auto na codzień