Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
yamnik84, Polecam się danie147, Zerknij na pierwsze stronie mojego tematu. Miałem półkę cieniasa kiedyś (teraz mam 1 szt na stanie jak byś chciał )
W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
yamnik84
Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41 Dołączył: 06 Lis 2014 Posty: 146 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-30, 21:16
konsole juz mam. Iglesias: juz wczesniej ja zamowilem...
Szkoda ze czarna a nie popielata ale co tam...
W najblizszym wolnym czasie bede ja montował napewno porobie kilka zdjec... zobaczymy jak mi to wyjdzie bo w sumie nie wiem czy obejdzie sie bez rzeźby..
Mały ale wariat
yamnik84
Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41 Dołączył: 06 Lis 2014 Posty: 146 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-01, 20:46
Dzis znalazłem chwile czasu zeby zamontowac konsole z cc. Mimo mrozu i braku doswiadczenia chyba sie udało i wyszlo calkiem całkiem
konsole pierw poprzymierzałem okazało sie ze niestety otwor na lewarek jest zupelnie gdzie indziej .. dlugo nie myslac powiekszylem otwor potem dopasowalem jeszcze raz , oryginalne blaszki mocowania połki po bokach odgiąlem zeby dopasowac do nowej konsoli, zaznaczyc i wywiercic dziurki potem przykrecic. rowniez orginalne mocowania z przodu w polce i z tylu kolo recznego tez uzylem do przykrecenia oczywiscie trzeba bylo wiercic dziurki....potem wszystko spasowac, załozyc ten orginalny ciulowy mieszek i kawalek co obcialem z przodu dopasowac na koncu za lewarkiem wyszlo to nijak bo to nie bylo w planie ale ogolnie narazie moze byc...
teraz minusy: szkoda ze nie szara.... ale to nie jest wsumie minus
jest prosto na tunelu lecz nie jest symetrycznie do reszty w desce rozdz.
zasłania troche z lewej str, wylot ogrzewania na nogi... (wnet to zmodyfikuje)
zaraz po złozeniu (jeszcze ubrudzone)
Przy okazji dzis zamontowalem mini subwoofer pod fotelem idealna opcja dla kogos kto nie chce wkladac skrzyni do bagaznika co sie wiaze z brakiem bagaznika a chce miec jako taki basik
teraz juz przyjemniej sie słucha radyjka
Mały ale wariat
yamnik84
Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41 Dołączył: 06 Lis 2014 Posty: 146 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-09, 22:05
kolejny bajer w tikaczu.. zegarek z termometrem zew-wew i wskaznik ladowania zagoscil nad radiem
Jak juz dostał nowe blachy ( a szkoda mi tamtych czarnych) to trzeba bylo zrobic tylne podswietlenie tablicy.. orginalne ugnilo odpadlo i bog jeden wie co jeszcze... wiec zrobilem nowe na tasmie led teraz az milo patrzec.
Mały ale wariat
yamnik84
Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41 Dołączył: 06 Lis 2014 Posty: 146 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-11, 21:50
zmienilem co nieco podswietlenie...
Mały ale wariat
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
yamnik84
Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41 Dołączył: 06 Lis 2014 Posty: 146 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-15, 20:24
Witam.Z racji ze tiko lubia gnic :p a ze zima kalendazowa juz jest to Moj dupowozik dostał nowa konserwacje
W weekend pogoda na to pozwolila i oto efekt
A dzis zamontowałem sobie halogeniki troche mialem inny pomysl na inne ale trafily sie takie wiec i miejsce trzeba bylo dobre znalesc....
Mam taki sam zegarek z termometrem + wskaźnik ładowania i najpierw spaliło mi się podświetlenie a teraz czujnik temp. zewnętrznej
Fajne halogeny
Jak podłączyłeś Zapalają się razem z długimi ( jak u mnie ). Czy zapalasz kiedy chcesz Jakie masz tam żarówki Ładnie świecą, tak "xenon-owo"
No panie kolego... widzę ładnie mi tu szalejesz w moim województwie !
Obserwuję Twój temat od samego początku, idziesz w dobra stronę. Chciałbym się ugadać z Tobą na mini spota z jeszcze innym kolega który tez ma Tico ale to pw
Tico mi się podoba bo przypomina mi jakieś inne
Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
yamnik84
Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41 Dołączył: 06 Lis 2014 Posty: 146 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-18, 18:17
Witam. A wiec tak.... moje lampy nie swieca za bogato.... jak to w tico... na dodatek prawa jest juz lekko szara i odbłysnik juz rdzewieje... wiec postanowilem zapodac jakies halogeny i miały to byc wlasnie popularne kadratowe Wesem dalekosiezne ale trafiły sie takie wiec nie pogardzilem , dlugo nie myslac wyciąłem (raszpla do drzewa ) otwory i zamontowalem takowe halogeny firmy DLAA wiec nie najgorsze
podpiałem je tak ze najpierw musze zaswiecic swiatła pozycyjne i potem dopiero haloheny. myslalem zeby pod długie ale jednak zrezygnowalem z tego pomyslu...
w tych halogenkach sa zarowki halogenowe 55w wiec juz dosc dobrze i daleko swieca mi wystarcza
aha zapomnialem dodac ze troche sie rozczarowałem jak sie okazalo ze ringi nie swieca na bialo :/
ale zapalaja sie za osobnym klawiszem....
A co do klawiszy dlugo myslalem co wybrac... i wpadlem na pomysl zeby gdzes z lewej str. i trafilem na przełacznuki idealnie wskakujace w ten niby schowek nie wiadomo na co z lewej str. narazie wyglada to tak.
a tak swieca ringi
Mały ale wariat
AdiN Klinika4x4
Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31 Dołączył: 13 Cze 2009 Posty: 4383 Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2014-12-18, 22:42
Ja bym je podpiął pod długie jednak
Moim zdaniem lepsze rozwiązanie niż włączanie osobnym przyciskiem
Wszystko jest trochę bardziej solidne, i lepszej firmy (oprócz ostatniego), auto mocno tyrane w terenie
Nie wiem ile tych diód tam łącznie jest ale jak włączyłem sobie długie, to prawie zawału dostałem!
Jasno jak w dzień!
Aż myśle nad taką listwą z ostatniego, żeby zamontować gdzieś za kratką zderzaka..
Klinika4x4.com
yamnik84
Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41 Dołączył: 06 Lis 2014 Posty: 146 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-20, 18:35
co do podpiecia halogenow to mmmm... zobaczymy moze zrobie jakis patent na przelaczanie albo za klawiszem wł. albo razem z dlugimi....
Co do tych halogenow to wiem o czym mowisz... pracuje w firmie gdzie miedzy innymi odsniezamy w nocy i mamy rozne halogeny pomontowane i tez takie jak te pierwsze ledowe co mi pokazales i naprawde zaj.. swieca i malo pradu ciagna.. A ta listwa led tez siweci kozacko ale cena to od 340 do 500 zł wiec.... cena zaporowa.... szczegolnie do tego mojego autka...
Ale polecam oswietlenie ledowe naprawde konkretnie swieca i malo pradu biora...
Mały ale wariat
AdiN Klinika4x4
Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31 Dołączył: 13 Cze 2009 Posty: 4383 Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2014-12-20, 23:33
Ta listwa akurat 740
Ale może udałoby mi się coś urwać z tego
Klinika4x4.com
yamnik84
Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41 Dołączył: 06 Lis 2014 Posty: 146 Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-21, 20:41
no i dupa zderzak pekniety, grila juz nima wogole i halogen rozbity
Miałem tylko maske do wymiany a teraz wiecej gratow.... ehh cale szczescie halogen swieci. bede ranimował ten front.