X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Tico] Yamnik84 -dupowoz

Autor Wiadomość
Iglesjas
Nawiedzony Tuner


Auto: Tico 4WD In progress
Imie: Bartek
Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 4133
Skąd: Radzyń Podlaski
Wysłany: 2014-11-30, 10:49   

yamnik84, Polecam się :) :piwo:
danie147, Zerknij na pierwsze stronie mojego tematu. Miałem półkę cieniasa kiedyś (teraz mam 1 szt na stanie jak byś chciał ) :P



W żyłach płynie etylina, zamiast serca jest Turbina
Komfort - to takie uczucie, gdy siedzisz w Tico a jedziesz twardo jak taczką na metalowym kółku :D
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
yamnik84


Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 146
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-30, 21:16   

konsole juz mam. Iglesias: juz wczesniej ja zamowilem...
Szkoda ze czarna a nie popielata ale co tam...
W najblizszym wolnym czasie bede ja montował napewno porobie kilka zdjec... zobaczymy jak mi to wyjdzie bo w sumie nie wiem czy obejdzie sie bez rzeźby.. :myśli:



Mały ale wariat
 
 
 
yamnik84


Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 146
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-01, 20:46   

Dzis znalazłem chwile czasu zeby zamontowac konsole z cc. Mimo mrozu i braku doswiadczenia :wink: chyba sie udało i wyszlo calkiem całkiem :)

konsole pierw poprzymierzałem okazało sie ze niestety otwor na lewarek jest zupelnie gdzie indziej .. dlugo nie myslac powiekszylem otwor potem dopasowalem jeszcze raz , oryginalne blaszki mocowania połki po bokach odgiąlem zeby dopasowac do nowej konsoli, zaznaczyc i wywiercic dziurki potem przykrecic. rowniez orginalne mocowania z przodu w polce i z tylu kolo recznego tez uzylem do przykrecenia oczywiscie trzeba bylo wiercic dziurki....potem wszystko spasowac, załozyc ten orginalny ciulowy mieszek i kawalek co obcialem z przodu dopasowac na koncu za lewarkiem wyszlo to nijak bo to nie bylo w planie ale ogolnie narazie moze byc...


teraz minusy: szkoda ze nie szara.... ale to nie jest wsumie minus
jest prosto na tunelu lecz nie jest symetrycznie do reszty w desce rozdz.
zasłania troche z lewej str, wylot ogrzewania na nogi... (wnet to zmodyfikuje)
zaraz po złozeniu (jeszcze ubrudzone) :P

Przy okazji dzis zamontowalem mini subwoofer pod fotelem idealna opcja dla kogos kto nie chce wkladac skrzyni do bagaznika co sie wiaze z brakiem bagaznika :lol: a chce miec jako taki basik
teraz juz przyjemniej sie słucha radyjka :)



Mały ale wariat
 
 
 
yamnik84


Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 146
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-09, 22:05   

kolejny bajer w tikaczu.. zegarek z termometrem zew-wew i wskaznik ladowania zagoscil nad radiem :)

Jak juz dostał nowe blachy ( a szkoda mi tamtych czarnych) to trzeba bylo zrobic tylne podswietlenie tablicy.. orginalne ugnilo odpadlo i bog jeden wie co jeszcze... wiec zrobilem nowe na tasmie led :) teraz az milo patrzec.



Mały ale wariat
 
 
 
yamnik84


Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 146
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-11, 21:50   

zmienilem co nieco podswietlenie... :)



Mały ale wariat
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
yamnik84


Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 146
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-15, 20:24   

Witam.Z racji ze tiko lubia gnic :p a ze zima kalendazowa juz jest to Moj dupowozik dostał nowa konserwacje
W weekend pogoda na to pozwolila i oto efekt :)


A dzis zamontowałem sobie halogeniki :) troche mialem inny pomysl na inne ale trafily sie takie wiec i miejsce trzeba bylo dobre znalesc....



Mały ale wariat
 
 
 
CzuCzu


Auto: Tico SX
Imie: Michał
Wiek: 47
Dołączył: 05 Paź 2013
Posty: 470
Skąd: Zadzim, EPD
Wysłany: 2014-12-15, 20:50   

Mam taki sam zegarek z termometrem + wskaźnik ładowania i najpierw spaliło mi się podświetlenie a teraz czujnik temp. zewnętrznej :zły:
Fajne halogeny :brawo:
Jak podłączyłeś ?? Zapalają się razem z długimi ?? ( jak u mnie ). Czy zapalasz kiedy chcesz ?? Jakie masz tam żarówki ?? Ładnie świecą, tak "xenon-owo" :piwo:



CzuCzu.
 
 
 
danie147
daniel147


Auto: Lenia 2.0 133km CDX automat
Imie: Daniel
Wiek: 33
Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 174
Skąd: WZY *** Aleksandrów
Wysłany: 2014-12-15, 21:19   

lepiej te halogeny wyglądają niż wesem kwadratowy na dole zderzaka :P a taki właśnie posiadam tylko do założenia jakaś daleka droga :P
 
 
AdiN
Klinika4x4


Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 4383
Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2014-12-15, 22:17   

co to za halogeny?



Klinika4x4.com
 
 
Finuś
Tico per sempre !


Auto: Matchbox
Imie: Sebuś
Wiek: 36
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 18692
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 2014-12-16, 21:40   

No panie kolego... widzę ładnie mi tu szalejesz w moim województwie ! :nono: :lol:

Obserwuję Twój temat od samego początku, idziesz w dobra stronę. Chciałbym się ugadać z Tobą na mini spota z jeszcze innym kolega który tez ma Tico :D ale to pw :)

Tico mi się podoba bo przypomina mi jakieś inne :P




Ciche samochody zabijają dzieci ! ... Załóż wiadro, zrób przelot, ratuj życie !
 
 
yamnik84


Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 146
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-18, 18:17   

Witam. A wiec tak.... moje lampy nie swieca za bogato.... jak to w tico... na dodatek prawa jest juz lekko szara i odbłysnik juz rdzewieje... wiec postanowilem zapodac jakies halogeny i miały to byc wlasnie popularne kadratowe Wesem dalekosiezne ale trafiły sie takie wiec nie pogardzilem , dlugo nie myslac wyciąłem (raszpla do drzewa :lol2: ) otwory i zamontowalem takowe halogeny firmy DLAA wiec nie najgorsze :)

podpiałem je tak ze najpierw musze zaswiecic swiatła pozycyjne i potem dopiero haloheny. myslalem zeby pod długie ale jednak zrezygnowalem z tego pomyslu...
w tych halogenkach sa zarowki halogenowe 55w wiec juz dosc dobrze i daleko swieca mi wystarcza :ok:
aha zapomnialem dodac ze troche sie rozczarowałem jak sie okazalo ze ringi nie swieca na bialo :/
ale zapalaja sie za osobnym klawiszem....
A co do klawiszy dlugo myslalem co wybrac... i wpadlem na pomysl zeby gdzes z lewej str. i trafilem na przełacznuki idealnie wskakujace w ten niby schowek nie wiadomo na co z lewej str. narazie wyglada to tak.

a tak swieca ringi :(



Mały ale wariat
 
 
 
AdiN
Klinika4x4


Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 4383
Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2014-12-18, 22:42   

Ja bym je podpiął pod długie jednak :)
Moim zdaniem lepsze rozwiązanie niż włączanie osobnym przyciskiem ;)

Wiem co mówię, jechałem dziś przez ciemny las Dyskoteką kumpla.
Ma dosłowną elektrownie na aucie (potrzebna na rajdach), trochę tego jest, bo tak;
Nad wyciągarką są dwa halogeny o takie ; http://jtp.pl/Imagesy/pro40fl.jpg
Na dachu, na relingu są dwa halogeny coś tego typu ; http://v50.pl/photos/halo...-1750710395.jpg
No i ostatni nabytek.. https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10858644_1514782422133160_2475434285371162708_n.jpg?oh=f14ad7491e4ba874acfa1b886d48d3b0&oe=554146DD&__gda__=1430216631_78840cdaf81b393806a8666be5d49aa7

Wszystko jest trochę bardziej solidne, i lepszej firmy (oprócz ostatniego), auto mocno tyrane w terenie ;)

Nie wiem ile tych diód tam łącznie jest ale jak włączyłem sobie długie, to prawie zawału dostałem!
Jasno jak w dzień!

Aż myśle nad taką listwą z ostatniego, żeby zamontować gdzieś za kratką zderzaka.. :P



Klinika4x4.com
 
 
yamnik84


Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 146
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-20, 18:35   

co do podpiecia halogenow to mmmm... zobaczymy moze zrobie jakis patent na przelaczanie albo za klawiszem wł. albo razem z dlugimi....
Co do tych halogenow to wiem o czym mowisz... pracuje w firmie gdzie miedzy innymi odsniezamy w nocy i mamy rozne halogeny pomontowane i tez takie jak te pierwsze ledowe co mi pokazales i naprawde zaj.. swieca i malo pradu ciagna.. A ta listwa led tez siweci kozacko ale cena to od 340 do 500 zł wiec.... cena zaporowa.... szczegolnie do tego mojego autka...
Ale polecam oswietlenie ledowe naprawde konkretnie swieca i malo pradu biora...



Mały ale wariat
 
 
 
AdiN
Klinika4x4


Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 4383
Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2014-12-20, 23:33   

Ta listwa akurat 740 :P
Ale może udałoby mi się coś urwać z tego ;)



Klinika4x4.com
 
 
yamnik84


Auto: Tico & Vectra
Imie: krzysztof
Wiek: 41
Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 146
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-21, 20:41   

no i dupa :beczy: zderzak pekniety, grila juz nima wogole i halogen rozbity :(
Miałem tylko maske do wymiany a teraz wiecej gratow.... ehh cale szczescie halogen swieci. bede ranimował ten front. :)



Mały ale wariat
 
 
 
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt