Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Jednak Polacy znają ten pojazd głównie pod marką Daewoo. Ja niestety spotkałem się z określeniami na ten samochód typu: "To Mercedes dla wieśniaków" ze względu na jego podobieństwo.
Jednak Polacy to lubią sobie poszykanować
Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42 Dołączył: 09 Lis 2014 Posty: 162 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-18, 10:11
Kita8000 napisał/a:
Jednak Polacy znają ten pojazd głównie pod marką Daewoo. Ja niestety spotkałem się z określeniami na ten samochód typu: "To Mercedes dla wieśniaków" ze względu na jego podobieństwo.
Jednak Polacy to lubią sobie poszykanować
Niech mówią jak chcą , ja tam miałem parę mercedesów a Chairman po prostu od zawsze mi się podoba, i wzbudza podziw Dlatego olewam takie opinie , Ludzi którzy czasami nawet nie widzieli takiego auta na żywo
Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
Jednak Polacy znają ten pojazd głównie pod marką Daewoo. Ja niestety spotkałem się z określeniami na ten samochód typu: "To Mercedes dla wieśniaków" ze względu na jego podobieństwo.
Jednak Polacy to lubią sobie poszykanować
Niech mówią jak chcą , ja tam miałem parę mercedesów a Chairman po prostu od zawsze mi się podoba, i wzbudza podziw Dlatego olewam takie opinie , Ludzi którzy czasami nawet nie widzieli takiego auta na żywo
Dokładnie trzeba mieć wywalone
Chairman to bardzo ładny samochód i gratuluję Ci, że go posiadasz
tak widziałem ...
Ja szukam modelu pomiędzy moim a tym o którym mówisz ...
wygląda tak jak na zdjęciu ...
Ale najtańszy jaki znalazłem , kosztował by z opłatami ok 60-70 tys. zł
Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
marcin192 Grupa Mazowiecka
Auto: Daewoo Leganza 2.0 CDX De Lux
Imie: Marcin
Dołączył: 30 Sie 2010 Posty: 804 Skąd: Warszawa Bielany WD
Wysłany: 2014-12-18, 20:37
Pasażerki fajne
Słyszałem też opinię, że Daewoo to nie samochód
Szkoda, że w Leganzie nie mam takich bajerów, jak ma Twój Chairman...
Mroowa DZIENNIKARZ
Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42 Dołączył: 09 Lis 2014 Posty: 162 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-31, 20:31
Rodzinny zjazd Brakuje tylko naszego Lexsia
... ale jest tutaj Kochane Maleństwa ... tylko trzy miejsca starczają
Pierwsze większe mrozy ... i zatruwanie środowiska dwoma odpalonymi autami
skrobaczki w dłoń , a można było webasto włączyć
Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42 Dołączył: 09 Lis 2014 Posty: 162 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-01, 12:40
Chairman Cm 600S !- długość 5055cm , szerokość 1825cm
Lincoln Town Car II - długość 5558cm , szerokość 1984cm
Ford Crown Victoria II - długość 5384cm , szerokość 1963cm
Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .