X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[ Chairman] Cm600S (dotykowy ekran) Prezent str.3

Autor Wiadomość
LinkinDark


Auto: Lexus IS, Evanda
Imie: Darek
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-12-17, 20:35   

Kita8000 napisał/a:

Ale bez wątpienia to bardzo niedoceniany samochód.


No bo do Deeuuu....

Przykre, że ta marka została niestety tak zaszufladkowana.
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Mroowa
DZIENNIKARZ


Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-17, 23:27   

LinkinDark napisał/a:
Kita8000 napisał/a:

Ale bez wątpienia to bardzo niedoceniany samochód.


No bo do Deeuuu....

Przykre, że ta marka została niestety tak zaszufladkowana.


TO NIE DAEWOO , Daewo było tylko importerem i sprzedawcą...
Tylko krótka seria miała logo Daewoo ...

To jest Ssangyong !!!
Moje auto jest rodowitym Koreańcem , zakupionym w Korei !!!



Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
 
 
 
Mroowa
DZIENNIKARZ


Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-17, 23:29   

AdiN napisał/a:
jest błąd w nazwie tematu :)

Nie widzę już ;)



Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
 
 
 
Kita8000
Młody Fan Daewoo


Imie: Bartek
Wiek: 27
Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 100
Skąd: DKL
Wysłany: 2014-12-18, 10:05   

Jednak Polacy znają ten pojazd głównie pod marką Daewoo. Ja niestety spotkałem się z określeniami na ten samochód typu: "To Mercedes dla wieśniaków" ze względu na jego podobieństwo.
Jednak Polacy to lubią sobie poszykanować :myśli:




Zapraszamy na jedyny polski FP o Daewoo. Prowadzony przeze mnie i darewnoo.
https://www.facebook.com/Daewoo.Cars.Fans?ref=hl
 
 
Mroowa
DZIENNIKARZ


Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-18, 10:11   

Kita8000 napisał/a:
Jednak Polacy znają ten pojazd głównie pod marką Daewoo. Ja niestety spotkałem się z określeniami na ten samochód typu: "To Mercedes dla wieśniaków" ze względu na jego podobieństwo.
Jednak Polacy to lubią sobie poszykanować :myśli:


Niech mówią jak chcą , ja tam miałem parę mercedesów a Chairman po prostu od zawsze mi się podoba, i wzbudza podziw ;) Dlatego olewam takie opinie , Ludzi którzy czasami nawet nie widzieli takiego auta na żywo :cfaniaczek:



Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Kita8000
Młody Fan Daewoo


Imie: Bartek
Wiek: 27
Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 100
Skąd: DKL
Wysłany: 2014-12-18, 10:16   

Mroowa napisał/a:
Kita8000 napisał/a:
Jednak Polacy znają ten pojazd głównie pod marką Daewoo. Ja niestety spotkałem się z określeniami na ten samochód typu: "To Mercedes dla wieśniaków" ze względu na jego podobieństwo.
Jednak Polacy to lubią sobie poszykanować :myśli:


Niech mówią jak chcą , ja tam miałem parę mercedesów a Chairman po prostu od zawsze mi się podoba, i wzbudza podziw ;) Dlatego olewam takie opinie , Ludzi którzy czasami nawet nie widzieli takiego auta na żywo :cfaniaczek:


Dokładnie trzeba mieć wywalone :wink:
Chairman to bardzo ładny samochód i gratuluję Ci, że go posiadasz :)




Zapraszamy na jedyny polski FP o Daewoo. Prowadzony przeze mnie i darewnoo.
https://www.facebook.com/Daewoo.Cars.Fans?ref=hl
 
 
MrFabulous


Auto: Evanda CDX Platinum | Epica LT
Dołączył: 15 Kwi 2013
Posty: 53
Skąd: Odessa, Ukraine
Wysłany: 2014-12-18, 17:49   

Mroowa, a bieżący model Chairman widziałeś? Ten dopiero robi wrażenie. :cfaniaczek:

http://www.smotor.com/en/...an_w/index.html





Blood, sweat and beers!
 
 
Mroowa
DZIENNIKARZ


Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-18, 17:59   

MrFabulous napisał/a:
Mroowa, a bieżący model Chairman widziałeś? Ten dopiero robi wrażenie. :cfaniaczek:

http://www.smotor.com/en/...an_w/index.html


tak widziałem ...
Ja szukam modelu pomiędzy moim a tym o którym mówisz ...
wygląda tak jak na zdjęciu ...
Ale najtańszy jaki znalazłem , kosztował by z opłatami ok 60-70 tys. zł



Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
 
 
 
marcin192
Grupa Mazowiecka

Auto: Daewoo Leganza 2.0 CDX De Lux
Imie: Marcin
Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 804
Skąd: Warszawa Bielany WD
Wysłany: 2014-12-18, 20:37   

Pasażerki fajne :)

Słyszałem też opinię, że Daewoo to nie samochód :)
Szkoda, że w Leganzie nie mam takich bajerów, jak ma Twój Chairman...
 
 
 
Mroowa
DZIENNIKARZ


Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-12-31, 20:31   

Rodzinny zjazd :brawo: Brakuje tylko naszego Lexsia



... ale jest tutaj :) Kochane Maleństwa ... tylko trzy miejsca starczają :lol:
Pierwsze większe mrozy ... i zatruwanie środowiska dwoma odpalonymi autami :lol:
skrobaczki w dłoń , a można było webasto włączyć :P



Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
 
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-01, 01:35   

Która limuzyna jest najdłuższa?



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Kita8000
Młody Fan Daewoo


Imie: Bartek
Wiek: 27
Dołączył: 22 Sie 2014
Posty: 100
Skąd: DKL
Wysłany: 2015-01-01, 11:53   

Wydaje mi się, że ta srebrna, ale na amerykańcach się nie znam nie wiem jak się nazywa :D




Zapraszamy na jedyny polski FP o Daewoo. Prowadzony przeze mnie i darewnoo.
https://www.facebook.com/Daewoo.Cars.Fans?ref=hl
 
 
Mroowa
DZIENNIKARZ


Auto: Chairman Cm600S 3,2-24v Lorinser
Imie: Toni
Wiek: 42
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 162
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-01, 12:40   

Chairman Cm 600S !- długość 5055cm , szerokość 1825cm
Lincoln Town Car II - długość 5558cm , szerokość 1984cm
Ford Crown Victoria II - długość 5384cm , szerokość 1963cm



Jeżeli widzisz ten post i możesz go przeczytać , to znaczy że nie został usunięty .
 
 
 
LinkinDark


Auto: Lexus IS, Evanda
Imie: Darek
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-01-01, 20:52   

Piękny, piękny widok! :)
 
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-01, 20:53   

Chairman jest taki "mały" :szok:



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt