Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witam
szukam książki do lanosa sam naprawiam pdf cos w tym stylu bardzo bym prosil o wysłanie na maila szpoczek09@onet.eu lub link do pobrania za darmo
z góry dziękuje
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Mawerix Grupa Podkarpacka
Auto: Mułek C20NE, Zafira Z19DT Pomógł: 701 razy Dołączył: 29 Sie 2010 Posty: 11102 Skąd: Zabierzów [KRA]
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2015-03-15, 15:55
szpok09, podaj maila
Nie spać, zwiedzać, zapier....
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Mawerix Grupa Podkarpacka
Auto: Mułek C20NE, Zafira Z19DT Pomógł: 701 razy Dołączył: 29 Sie 2010 Posty: 11102 Skąd: Zabierzów [KRA]
Wysłany: 2015-03-15, 15:56
szpok09 napisał/a:
nie mam tam konta
Duży to problem założyć może kiedyś się jeszcze przyda.
Zielony, bystrzaku Mail jest w pierwszym poście
szpok09
Dołączył: 28 Sty 2015 Posty: 30
Wysłany: 2015-03-15, 16:54
Maila juz pisalem w pierwszym poście no ale szpoczek09@onet.eu
Zielony masz cos??
Zielony Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2015-03-15, 16:55
Mawerix napisał/a:
Zielony, bystrzaku Mail jest w pierwszym poście
co ślepemu po oczach jak nie widzi
Nie spać, zwiedzać, zapier....
Zielony Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2015-03-19, 07:06
szpok09 napisał/a:
Zielony masz cos??
już wysłałem zaraz po przeczytaniu twojego posta
Nie spać, zwiedzać, zapier....
albertwola Albertwola
Auto: Lanos
Imie: Albert
Dołączył: 25 Mar 2015 Posty: 1
Wysłany: 2015-03-25, 21:21
Siemka.
Własnie kupiłem LANOSA i muszę kilka rzeczy w nim ogarnąć. Przydała by mi się książka sam naprawiam.
Jeśli możecie to proszę o podesłanie albertwola@wp.pl
Jeżdżę Daewoo Lanos 1,5 benzyna / gaz i mam ostatnio coraz większy kłopot z moim granatowo zielonym ulubieńcem.
Czy mógłby któryś z was podesłać mi książkę Sam naprawiam Lanosa byłabym wdzięczna. Chciałabym rozwinąć swoją wiedzę w tym temacie, bo mechanik już "pół "samochodu mi wymienił a on jak szarpie tak szarpał.
Z góry dziękuje i czekam na odpowiedź. Mój e mail aniula10130@wp.pl
Pozdrawiam Ania
Zielony Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN