Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2015-06-30, 19:13 [Fiat] Bravo HGT by BarSki
Miałem robić Lanosa ale trafiło się takie coś Dźwiękiem po prostu rozkochał mnie w sobie
Auto nie pognite, zadbane doinwestowane nowy rozrząd sprzegło płyny, opony, hamulce wnetrze zadbane nie powycierane (prócz kierownicy) Klima i inne wypasy
Marka / Model - Fiat Bravo HGT
Pojemność silnika - 2.0 R5 20V
Liczba koni - 155
Rocznik - 1999
Modyfikacje
Styling - Alusy z oponami Toyo R1 i fabryczne alu Abartha z zimówkami.
Tuning Mechaniczny - Sekwencja
Wnętrze - Szare skóry, grzane stołki, 6poduszek i elektryka wszystkiego
Car Audio - 6 głośników i radio Pioneer
Zawieszenie / Hamulce - 4x tarcze
Plany - się zobaczy ale chwilowo nie myśle nawet o Lanosie
Foty
Więcej fotek jak umyje i porobie zdjecia i moze jakis sound nagram
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Bobek Grupa Śląska
Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33 Dołączył: 12 Maj 2011 Posty: 6090 Skąd: SY
Wysłany: 2015-06-30, 19:23
kolejne pierdzikółko
to jest ta r5, ktora w coupe wystepuje w wersji uturbionej?
to jest ta r5, ktora w coupe wystepuje w wersji uturbionej?
tak to jest to
Bobek napisał/a:
kolejne pierdzikółko
dupowozik na dojazdy do pracy chociaz nie wiem jak to się skończy
Bobek Grupa Śląska
Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33 Dołączył: 12 Maj 2011 Posty: 6090 Skąd: SY
Wysłany: 2015-06-30, 19:36
I tak pewnie nie jedzie
Duza roznica w porownaniu do lanosa pod kątem osiagów i prowadzenia?
War... war never changes...
Daniel Grupa Małopolska _
Auto: GM & VAG
Dołączył: 09 Maj 2009 Posty: 6803
Wysłany: 2015-06-30, 20:51
Jak to jest że Ty zawsze kupujesz doinwestowane, perełki, nie zgwałcone drzewami a potem mimo to lądują na Allegro z dopiskiem HIPER OKAZJA Włoch płakał jak sprzedawał, a Francuz po dzień dzisiejszy dzwoni by posłuchać silnika.
Jak to jest że Ty zawsze kupujesz doinwestowane, perełki, nie zgwałcone drzewami a potem mimo to lądują na Allegro z dopiskiem HIPER OKAZJA Włoch płakał jak sprzedawał, a Francuz po dzień dzisiejszy dzwoni by posłuchać silnika.
bo jak szukam auta to na spokojnie i sie nie napalam wiec nie biore pierwszego lepszego w sumie tylko beemke sprzedalem dosc szybko bo reszte aut jakie mialem dlugo uzytkowalem
A jak chodzi w porownaniu do lanosa ? Bez zadnych szans. Takie HGT karalem swoim 1.6 wiec nie jest to specjalnie szybki woz. Prowadzenie nie widze roznicy lanos czy bravo ale heble HGT ma kosior w porownaniu do serii xe tez takie HGT wypada slabiej
Jak to jest że Ty zawsze kupujesz doinwestowane, perełki, nie zgwałcone drzewami a potem mimo to lądują na Allegro z dopiskiem HIPER OKAZJA Włoch płakał jak sprzedawał, a Francuz po dzień dzisiejszy dzwoni by posłuchać silnika.
Może dlatego że auta się szuka i kupuje a nie kupuje i szuka co naprawić zapomniałeś dodać o Niemcu co gonił do granicy i dzwonił że odkupi...
Frobofrut [Usunięty]
Wysłany: 2015-07-01, 19:12
Dźwięk tego silnika miodzio. Kumpel miał Coupe Turbo i nawet na seryjnym wydechu brzmial przepięknie.
OzZy
Auto: Lanos Sport
Imie: Mateusz
Dołączył: 25 Maj 2015 Posty: 395 Skąd: Gliwice
Wysłany: 2015-07-01, 20:02
Czy to nie są te słynne silniki , w których tak uwielbia padać wariator ?
Z tego co pamiętam to to jest ich bolączką .. jeden gosć na forum opisywał ze wymnieniał 4ry razy za swojej kadencji z autem tylle , że on miał punto hgt ale to pewnie ten sam silnik znając zycie
ale pozatym to nie narzekał na niego i 5 cylindrów już inaczej brzmi
Był Lanos c20xe
Był Lanos c25xe
Był Lanos Sport A16DMS
Była Astra V6 c25xe
Jest Lanos T150 A16DMS+