X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Opel] Zafira Edition 111 by Czesławo Moreno

Autor Wiadomość
RIPER
Administrator
Jose Jalapeno on a stick


Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 24294
Skąd: SI
Wysłany: 2015-10-23, 23:08   

nic nie osłabiasz, ten 122 konie jest wystarczająco żwawy a te 140 w zafirze i tak szału nie robi, dodatkowo pozbyłby się upierdliwych wad tego silnika



jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł :tonieja:
nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h :ehh:
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw

Oryginalne oleje silnikowe Katowice !!
wysokiej jakości przewody hamulcowe do Twojego auta, producent !!! <---- KLIK
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Frobofrut
[Usunięty]

Wysłany: 2015-10-23, 23:12   

Ja powiem tyle - Czesław zadecydował i należy tą decyzję szanować :piwo:
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-08, 20:21   

Zafira ponownie wróciła na drogi od 2.11,zrobiłem na razie 400km,tylko i wyłacznie Pb i tak pewno pozostanie,na wiosne wyrzuci sie kuchnie gazową z auta .
Co można powiedzieć zrobione,zapłacone i można śmigać.
Przez czas kiedy zafira była rozebrana jeździłem peugeotem 5008 2.0 HDi.




Koło na lato:18 OPC
 
 
 
Frobofrut
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-08, 20:23   

I z ciekawości - jaka różnica pomiędzy Zafirą a PUGiem ??
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-08, 20:33   

Frobofrut, Jest różnica i to nawet spora,tam sie innaczej siedzi,innaczej zrobiona jest deska ,wyżej,no mocy jest wiecej,jest turbo 350nM ,można depnąć w pewnym zakrecie momentu i mocy,zawieszenie,klapa ,dla mnie jak i dla właściciela zawieszenie jest z :tyłek: ,puka mimo tego ze jest wszystko dobrze,jest za miekkie.Ogółem jeździłem jednym i drugim to powiem tak,jeśli kupić to zafire,a jeśli jeździć od czasu do czasu to 5008.
Ja jestem zadowolony z zakupu opla mimo głowicy :D
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Frobofrut
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-08, 20:45   

Czesławo Moreno napisał/a:
Ja jestem zadowolony z zakupu

I to chyba najważniejsze - zresztą, czas pokaże, ale w planach też jest pożegnanie się z marką i przesiadka na 3 diamenty ;)
 
 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2015-11-08, 20:53   

Niezły mądrala był z tego gazownika nie ma co. Pewnie od początku było na ubogo wystrojone. Druga rzecz teraz po remoncie możesz jeździsz i jeździć :)



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
Mufu94

Auto: Lanos
Imie: Mathias
Wiek: 32
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 2049
Skąd: Wodzisław Śl
Wysłany: 2015-11-08, 23:02   

te koło na lato albo jestem ślepy albo tam nie ma fragmentu felgi ?
 
 
 
Frobofrut
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-09, 00:03   

Mustafa przecież tam czarna folia jest :D
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-11-09, 00:41   

Te koła to dobry wybór :) ET 38 i 8j?



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-09, 06:43   

technik napisał/a:
Te koła to dobry wybór :) ET 38 i 8j?


Nawet nie patrzyłem na szerokosc i odsadzenie,musze zobaczyc wieczorkiem w piwnicy.
 
 
 
Frobofrut
[Usunięty]

Wysłany: 2015-11-09, 06:46   

Chyba mój szwagier ma takie w Astrze H. ;)
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-09, 21:58   

technik napisał/a:
Te koła to dobry wybór :) ET 38 i 8j?


Fela 7.5Jx18H2 ET37
 
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-26, 07:29   

Zafira jeździ ,sprawuje sie bardzo dobrze,z nowości zakupiłem opony Dunlop SPORT MAXX RT 92Y 225/40 r18(bieżnik 7.9 mm,rocznik opon 0414), na lato ,bedzie trzeba założyć opony na fele jak przyjdą i przymierzyć bo chciałbym zobaczyć efekt na żywo,do tego zamówiłem sruby zabezpieczające oryginalne oplowskie.Do zakupienia jeszcze mam lotke od opc ale to w Łodzi jest do dostania wiec podjade a tam bardzo dobre robią laminaty,i mieszek musze ogarnąć. Ktoś coś doradzi kto ma dobre mieszki zeby zaraz sie nie rozpadł ;d
 
 
 
Frobofrut
[Usunięty]

Wysłany: 2015-12-26, 11:59   

No i miodzio - jak wygląda spalanie ??
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt