Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40 Dołączył: 14 Cze 2009 Posty: 24294 Skąd: SI
Wysłany: 2015-10-23, 23:08
nic nie osłabiasz, ten 122 konie jest wystarczająco żwawy a te 140 w zafirze i tak szału nie robi, dodatkowo pozbyłby się upierdliwych wad tego silnika
jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw
Ja powiem tyle - Czesław zadecydował i należy tą decyzję szanować
Czesławo Moreno Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-08, 20:21
Zafira ponownie wróciła na drogi od 2.11,zrobiłem na razie 400km,tylko i wyłacznie Pb i tak pewno pozostanie,na wiosne wyrzuci sie kuchnie gazową z auta .
Co można powiedzieć zrobione,zapłacone i można śmigać.
Przez czas kiedy zafira była rozebrana jeździłem peugeotem 5008 2.0 HDi.
Koło na lato:18 OPC
Frobofrut [Usunięty]
Wysłany: 2015-11-08, 20:23
I z ciekawości - jaka różnica pomiędzy Zafirą a PUGiem
Czesławo Moreno Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-08, 20:33
Frobofrut, Jest różnica i to nawet spora,tam sie innaczej siedzi,innaczej zrobiona jest deska ,wyżej,no mocy jest wiecej,jest turbo 350nM ,można depnąć w pewnym zakrecie momentu i mocy,zawieszenie,klapa ,dla mnie jak i dla właściciela zawieszenie jest z ,puka mimo tego ze jest wszystko dobrze,jest za miekkie.Ogółem jeździłem jednym i drugim to powiem tak,jeśli kupić to zafire,a jeśli jeździć od czasu do czasu to 5008.
Ja jestem zadowolony z zakupu opla mimo głowicy
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Frobofrut [Usunięty]
Wysłany: 2015-11-08, 20:45
Czesławo Moreno napisał/a:
Ja jestem zadowolony z zakupu
I to chyba najważniejsze - zresztą, czas pokaże, ale w planach też jest pożegnanie się z marką i przesiadka na 3 diamenty
Niezły mądrala był z tego gazownika nie ma co. Pewnie od początku było na ubogo wystrojone. Druga rzecz teraz po remoncie możesz jeździsz i jeździć
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-09, 06:43
technik napisał/a:
Te koła to dobry wybór ET 38 i 8j?
Nawet nie patrzyłem na szerokosc i odsadzenie,musze zobaczyc wieczorkiem w piwnicy.
Frobofrut [Usunięty]
Wysłany: 2015-11-09, 06:46
Chyba mój szwagier ma takie w Astrze H.
Czesławo Moreno Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-11-09, 21:58
technik napisał/a:
Te koła to dobry wybór ET 38 i 8j?
Fela 7.5Jx18H2 ET37
Czesławo Moreno Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-26, 07:29
Zafira jeździ ,sprawuje sie bardzo dobrze,z nowości zakupiłem opony Dunlop SPORT MAXX RT 92Y 225/40 r18(bieżnik 7.9 mm,rocznik opon 0414), na lato ,bedzie trzeba założyć opony na fele jak przyjdą i przymierzyć bo chciałbym zobaczyć efekt na żywo,do tego zamówiłem sruby zabezpieczające oryginalne oplowskie.Do zakupienia jeszcze mam lotke od opc ale to w Łodzi jest do dostania wiec podjade a tam bardzo dobre robią laminaty,i mieszek musze ogarnąć. Ktoś coś doradzi kto ma dobre mieszki zeby zaraz sie nie rozpadł