Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Czesławo Moreno, kupowałem na allegro mieszki. Są z grubej skóry i bardzo solidne. Poszukam od kogo i Ci dam znać. Lewarek biegów+ ręczny płaciłem coś około 40-50zł
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-26, 15:41
Frobofrut napisał/a:
No i miodzio - jak wygląda spalanie
Tak jak widzisz autocentrum pokazuje 8.52 /100 .
Komputer ostatnio 8.2-8.3 .
Wczoraj jechałem 200km/h na A1 to komputer na tempomacie pokazywał chwilowe 18-20l/100
Wiecej jak 200 nie poleci za duze opory auta.
Jutro jade znajomy zakłada mi kamerke cofania .
Bobek Grupa Śląska
Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33 Dołączył: 12 Maj 2011 Posty: 6090 Skąd: SY
200km/h na A1 to komputer na tempomacie pokazywał chwilowe 18-20l/100
Vectra mimo, że jest niższa i bardziej opływowa pokazuje przynajmniej 17 przy takim tempie
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Czesławo Moreno Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-28, 21:23
Zafira dostała dziś kamerke cofania ,jutro ogarne jakąs fotorelacje
Zafira dostała dziś kamerke cofania ,jutro ogarne jakąs fotorelacje
obraz na lusterku wstecznym??
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Czesławo Moreno Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-29, 07:41
zmien napisał/a:
Czesławo Moreno napisał/a:
Zafira dostała dziś kamerke cofania ,jutro ogarne jakąs fotorelacje
obraz na lusterku wstecznym??
Tak dokladnie,wieczorem wroce z pracy to powrzucam jak to wyglada.
Czesławo Moreno Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-29, 22:59
Troche rozebrana zafira
Tu już wszystko działa i jest poskładane
I jeszcze dziś przyszły letnie kapcie 225/40r18 na moje cztery osiemnastki ,rocznik:0414x4 ,7.9mm ,po aucie demonstracyjnym
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
Wysłany: 2015-12-30, 08:55
Nie przeszkadza kiedy robi za tradycyjne lusterko?
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-30, 21:30
DoLeCk, :Gdy robi to za tradycyjne lusterko działa bardzo dobrze,jest troche wieksze niz lusterko oryginalne i wiecej świateł wieczorem teraz jak i w nocy widać ale pochłania wiec nie bija w oczy światła za autem nawet jak ktos ma nie ustawione
technik napisał/a:
Szkoda, że nie masz CIDa bo byłoby idealne miejsce na podpięcie i nie potrzebowałbyś tej nakładki na lusterko
Niby tak ale ziomus który sie tym zajmuje wie ze takie coś można ogarnąć ale powiedział ze to jest znacznie trudniejsze niz ten sposób który jest zrobiony u mnie D
Woluś napisał/a:
Wygląda troche jak smartphone w miejsce lusterka. Wazne zeby spełniało swoja role
Spełnia role wysmienicie,gdy szukam miejsca parkingowego pod blokiem to tylko takie w którym tyłem sie parkuje .