X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Opel] Zafira Edition 111 by Czesławo Moreno

Autor Wiadomość
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-12-26, 13:08   

Czesławo Moreno, kupowałem na allegro mieszki. Są z grubej skóry i bardzo solidne. Poszukam od kogo i Ci dam znać. Lewarek biegów+ ręczny płaciłem coś około 40-50zł



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-26, 15:41   

Frobofrut napisał/a:
No i miodzio - jak wygląda spalanie ??


Tak jak widzisz autocentrum pokazuje 8.52 /100 .
Komputer ostatnio 8.2-8.3 .
Wczoraj jechałem 200km/h na A1 to komputer na tempomacie pokazywał chwilowe 18-20l/100 :D
Wiecej jak 200 nie poleci za duze opory auta.
Jutro jade znajomy zakłada mi kamerke cofania . :jupi:
 
 
 
Bobek
Grupa Śląska


Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 6090
Skąd: SY
Wysłany: 2015-12-26, 17:32   

Ledwo głowica poskładana i już pałujesz? :D



War... war never changes...
 
 
Cybul


Auto: Yebajza
Imie: Damian
Wiek: 26
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 296
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2015-12-26, 20:05   

Czesławo Moreno, A mierzyłeś 0-100km/h?
 
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-28, 20:04   

Cybul napisał/a:
Czesławo Moreno, A mierzyłeś 0-100km/h?


Nie mierzyłem,to jest van do wygodnej jazdy a nie lanos w ktorym był wazniejszy czas do setki niz wygoda ;d

Bobek napisał/a:
Ledwo głowica poskładana i już pałujesz? :D


Juz zrobiłem spokojnie z jakiś 1000km na głowicy to nic jej nie bedzie,na autostradzie dotarła sie ostatecznie :D




scaliłam -mifcia (na przyszłość korzystaj z opcji edytuj)
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2015-12-28, 20:07   

Czesławo Moreno napisał/a:
200km/h na A1 to komputer na tempomacie pokazywał chwilowe 18-20l/100



Vectra mimo, że jest niższa i bardziej opływowa pokazuje przynajmniej 17 przy takim tempie



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-28, 21:23   

Zafira dostała dziś kamerke cofania ,jutro ogarne jakąs fotorelacje ;d
 
 
 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2015-12-28, 21:25   

Czesławo Moreno napisał/a:
Zafira dostała dziś kamerke cofania ,jutro ogarne jakąs fotorelacje ;d


obraz na lusterku wstecznym??



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-29, 07:41   

zmien napisał/a:
Czesławo Moreno napisał/a:
Zafira dostała dziś kamerke cofania ,jutro ogarne jakąs fotorelacje ;d


obraz na lusterku wstecznym??

Tak dokladnie,wieczorem wroce z pracy to powrzucam jak to wyglada.
 
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-29, 22:59   

Troche rozebrana zafira :D



Tu już wszystko działa i jest poskładane :D



I jeszcze dziś przyszły letnie kapcie 225/40r18 na moje cztery osiemnastki ,rocznik:0414x4 ,7.9mm ,po aucie demonstracyjnym :D

 
 
 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2015-12-30, 08:55   

Nie przeszkadza kiedy robi za tradycyjne lusterko?




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
Woluś
Grupa Łódzka
You'll Never Walk Alone

Auto: ????
Imie: Adrian
Wiek: 37
Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 811
Skąd: Łódź - CHN
Wysłany: 2015-12-30, 16:08   

Wygląda troche jak smartphone w miejsce lusterka. Wazne zeby spełniało swoja role ;)



http://www.youtube.com/watch?v=QZZRuFtolY8 :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
 
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-12-30, 16:18   

Szkoda, że nie masz CIDa bo byłoby idealne miejsce na podpięcie i nie potrzebowałbyś tej nakładki na lusterko :)



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-30, 21:30   

DoLeCk, :Gdy robi to za tradycyjne lusterko działa bardzo dobrze,jest troche wieksze niz lusterko oryginalne i wiecej świateł wieczorem teraz jak i w nocy widać ale pochłania wiec nie bija w oczy światła za autem nawet jak ktos ma nie ustawione

technik napisał/a:
Szkoda, że nie masz CIDa bo byłoby idealne miejsce na podpięcie i nie potrzebowałbyś tej nakładki na lusterko :)

Niby tak ale ziomus który sie tym zajmuje wie ze takie coś można ogarnąć ale powiedział ze to jest znacznie trudniejsze niz ten sposób który jest zrobiony u mnie :D D

Woluś napisał/a:
Wygląda troche jak smartphone w miejsce lusterka. Wazne zeby spełniało swoja role ;)


Spełnia role wysmienicie,gdy szukam miejsca parkingowego pod blokiem to tylko takie w którym tyłem sie parkuje .
 
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-12-30, 21:43   

a jakbyś miał wsteczne fotochromatyczne to nie wolałbyś innej opcji na wyświetlacz?



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt