X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Opel] Zafira Edition 111 by Czesławo Moreno

Autor Wiadomość
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-30, 21:53   

technik napisał/a:
a jakbyś miał wsteczne fotochromatyczne to nie wolałbyś innej opcji na wyświetlacz?


Mam to co jest,zapłaciłem uważam nie jakieś wielkie pieniadze jak za taka wygodę.
Ekran mnie wygladem nie razi,reszta pochowana i działa jak należy .
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-12-30, 21:56   

A możesz zrobić foto jak wygląda ta cała instalacja od drugiej strony? Sam zastanawiam się nad rozwiązaniem dla ekranu kamerki ;)



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Daniel
Grupa Małopolska
_


Auto: GM & VAG
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 6803
Wysłany: 2015-12-30, 21:57   

Przede wszystkim to cena za to a oryginał CID robi największą różnice.
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-12-30, 22:01   

Inaczej jakby miał fabrycznie CIDa ;)

Ale jakie są jego koszty to nawet nigdy nie patrzyłem bo mam niekompatybilne auto :P



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
skoku8
Yyy... Aśka? :D


Auto: Astra H 1.7CDTI
Imie: Darek
Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 363
Skąd: Regut/Otwock
Wysłany: 2015-12-31, 17:04   

Niestety ceny Cida do Astry H i Zafiry są masakryczne. Za sam wyświetlacz bez ramki potrafią wołać 1200zł, a potrzebna jest jeszcze ramka i kabel RGB oraz kompatybilne radio i zalogowanie wyświetlacza :D Zafira to duże auto więc to lusterko jeszcze źle nie wygląda ;) U mnie w Astrze mogłoby być już dość komicznie :D




 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-12-31, 19:27   

1200zł?? :szok:

Wy w razie co możecie się jeszcze posiłkować wymianą ori radia na 2DIN z dużym wyświetlaczem ;) mi pozostaje jedynie 1DIN i wysuwany ekran ;)

Ale musze na żywo zobaczyć taki ekranik w lusterku bo to nie jest wcale głupi pomysł :cfaniaczek:



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-01, 12:25   

technik napisał/a:
1200zł?? :szok:

Wy w razie co możecie się jeszcze posiłkować wymianą ori radia na 2DIN z dużym wyświetlaczem ;) mi pozostaje jedynie 1DIN i wysuwany ekran ;)

Ale musze na żywo zobaczyć taki ekranik w lusterku bo to nie jest wcale głupi pomysł :cfaniaczek:


Niby radio 2din bylo dobrym wyjsciem pod kamerke ale z tego co pamietam traci sie wowczas komputer pokładowy.
Moze kiedys w Bydgoszczy bede to sie mozna spiknac :D
 
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-01, 14:02   

Niestety coś za coś ;) ja na szczęście jeszcze nie mam sterowanie kompem przez radio i moge coś pokombinować taż żeby wyświetlacz był w pełni funkcjonalny :)

A możesz zrobić foto jak wygląda ta nakładka od strony ori lusterka?
Czesławo Moreno napisał/a:
Moze kiedys w Bydgoszczy bede to sie mozna spiknac


To byłaby najlepsza opcja żeby to sobie pomacać :D



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
zmien
Weteran
Agent Tomek


Auto: Ford Fusion 2.0 hybrid/Outlander
Imie: Tomek
Wiek: 36
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 5398
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2016-01-01, 17:47   

1200zł za CID??

Ja do Vectry za cd70 navi, CID, kabel RGB, ramkę pod CID i montaż tego zapłaciłem 1000zł...



www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
 
 
 
skoku8
Yyy... Aśka? :D


Auto: Astra H 1.7CDTI
Imie: Darek
Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 363
Skąd: Regut/Otwock
Wysłany: 2016-01-02, 21:36   

zmien, do Vectry i Signum jest o wiele więcej dostępnych Cid'ów na rynku przez co są tańsze. Astra i Zafira ma większy wyświetlacz jeśli chodzi o wersję kolorową i ten od Vectry niestety nie pasi :(
Oto kilka przykładów z allegro :
http://allegro.pl/cid-ast...5885123108.html
http://allegro.pl/cid-wys...5893899555.html
http://allegro.pl/astra-h...5841671617.html
Przy takich cenach najlepszym wyjściem jest kupno zestawu i tylko przemalowania obudowy radia ;)
http://allegro.pl/nawigac...5875872324.html




 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-07, 21:09   

Jedziem na zlot opla,trzeba do maja troche pomodzić :jupi: :jupi: :jupi:

 
 
 
hiroshima
I <3 HATERS


Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 2633
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2016-01-07, 21:25   

Zdążysz wypolerować lampy do zlotu ;) .




 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-07, 21:52   

hiroshima napisał/a:
Zdążysz wypolerować lampy do zlotu ;) .


Nie musze polerować ,auto jest dość nowe to jedno a zdjecie było robione rankiem jakos we wrześniu wiec to co jest na lampach to jednynie wilgoć.
Lampy wyglądają tak jak nie są pokryte wilgocią.
 
 
 
hiroshima
I <3 HATERS


Auto: Lanos SX 1.6 16V
Imie: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 22 Kwi 2013
Posty: 2633
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 2016-01-07, 22:24   

W sumie jak to napisałeś to spojrzałem na drzwi i szybę na poprzednim zdjęciu ;) .




 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-08, 21:34   

Jedziesz na cały zlot?



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt