Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Niestety ceny Cida do Astry H i Zafiry są masakryczne. Za sam wyświetlacz bez ramki potrafią wołać 1200zł, a potrzebna jest jeszcze ramka i kabel RGB oraz kompatybilne radio i zalogowanie wyświetlacza Zafira to duże auto więc to lusterko jeszcze źle nie wygląda U mnie w Astrze mogłoby być już dość komicznie
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-01, 12:25
technik napisał/a:
1200zł??
Wy w razie co możecie się jeszcze posiłkować wymianą ori radia na 2DIN z dużym wyświetlaczem mi pozostaje jedynie 1DIN i wysuwany ekran
Ale musze na żywo zobaczyć taki ekranik w lusterku bo to nie jest wcale głupi pomysł
Niby radio 2din bylo dobrym wyjsciem pod kamerke ale z tego co pamietam traci sie wowczas komputer pokładowy.
Moze kiedys w Bydgoszczy bede to sie mozna spiknac
Niestety coś za coś ja na szczęście jeszcze nie mam sterowanie kompem przez radio i moge coś pokombinować taż żeby wyświetlacz był w pełni funkcjonalny
A możesz zrobić foto jak wygląda ta nakładka od strony ori lusterka?
Czesławo Moreno napisał/a:
Moze kiedys w Bydgoszczy bede to sie mozna spiknac
Ja do Vectry za cd70 navi, CID, kabel RGB, ramkę pod CID i montaż tego zapłaciłem 1000zł...
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-07, 21:52
hiroshima napisał/a:
Zdążysz wypolerować lampy do zlotu .
Nie musze polerować ,auto jest dość nowe to jedno a zdjecie było robione rankiem jakos we wrześniu wiec to co jest na lampach to jednynie wilgoć.
Lampy wyglądają tak jak nie są pokryte wilgocią.