Autor
Wiadomość
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-09, 09:16
technik napisał/a: Jedziesz na cały zlot?
Piatek pewno pojade po pracy czyli po 18stej
Sobota po pracy ,to bede po okolo 13-14sta
Niedziela pewnie całą
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
technik
Grupa Kujawsko-pomorska
Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35 Dołączył: 22 Cze 2010 Posty: 2795 Skąd: Bydgoszcz
mifcia
Moderator M
Auto: Był Mateo, był Miciu jest Luna
Imie: Magda
Wiek: 39 Dołączyła: 23 Sty 2010 Posty: 2375 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-09, 16:15
Panowie to nieodpowiednie miejsce do umawiania się. Przejdźcie na PW.
Statystycznie rzecz biorąc, zdanie: "Ależ on jest wielki!" słyszy najczęściej pająk :-D
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-13, 19:30
Zafirze dzisiaj pyknął równy przebieg to trzeba było zrobić fotkę na szybko
Fele na sezon letni juz przyszykowane
skoku8
Yyy... Aśka? :D
Auto: Astra H 1.7CDTI
Imie: Darek
Wiek: 31 Dołączył: 11 Sty 2013 Posty: 363 Skąd: Regut/Otwock
Wysłany: 2016-01-17, 10:28
Koło zacne ale znaczki opla lepiej by tu moim zdaniem siadły
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-17, 17:58
Zafira na działce
Pojechałem poźniej na parking podziemny do Port Łódź przymierzyć aluski bo chciałem koniecznie zobaczyć jak to leży w realu i wiem ze jest zacnie
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-17, 17:59
skoku8 napisał/a: Koło zacne ale znaczki opla lepiej by tu moim zdaniem siadły
Może i bede szukał znaczków opla ale te są na alu mnie nie rażą .
BarSko
Grupa Łódzka LaniR1
Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36 Dołączył: 11 Kwi 2009 Posty: 11482 Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2016-01-17, 17:59
Juz modzi skurczybyk
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-17, 18:00
BarSko napisał/a: Juz modzi skurczybyk
To nie jest modzenie to alu od OPC więc jest jak seria
BarSko
Grupa Łódzka LaniR1
Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36 Dołączył: 11 Kwi 2009 Posty: 11482 Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2016-01-17, 18:05
Modzenie tak to bys na kołpakach jezdzil
PanMichał
Grupa Kujawsko-pomorska ;)
Auto: Audi A4 B5 1.8T
Imie: Michał
Wiek: 34 Dołączył: 19 Cze 2014 Posty: 451 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-17, 18:17
Wcale niekiepsko to wygląda na tych kółkach.
technik
Grupa Kujawsko-pomorska
Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35 Dołączył: 22 Cze 2010 Posty: 2795 Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-17, 22:18
Te koła robią robote One są czarne?
Po za tym to już jest modzenie.. Najpierw koła, potem zderzaki OPC.. Ja też zacząłem od tych kół i mówiłem, że nie będe modził
>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-17, 22:32
technik napisał/a: Te koła robią robote One są czarne?
Po za tym to już jest modzenie.. Najpierw koła, potem zderzaki OPC.. Ja też zacząłem od tych kół i mówiłem, że nie będe modził
One sa takie grafitowe,czarnych bym nie chciał
Oj tam oj tam,trzeba pomodzić,odejść od serii
technik
Grupa Kujawsko-pomorska
Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35 Dołączył: 22 Cze 2010 Posty: 2795 Skąd: Bydgoszcz
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka
Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 18 Wrz 2009 Posty: 1680 Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-17, 20:30
Zafira od wczoraj juz nie ma zainstalowanego zasilania gazem lpg ,zrobiłem tez porządek w papierach czyli DR i karta pojazdu.
Do zafiry jakiś czas temu zamówiłem całe ospojlerowanie opc line,lekko trzeba pomodzić