X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Opel] Zafira Edition 111 by Czesławo Moreno

Autor Wiadomość
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-09, 09:16   

technik napisał/a:
Jedziesz na cały zlot?

Piatek pewno pojade po pracy czyli po 18stej
Sobota po pracy ,to bede po okolo 13-14sta
Niedziela pewnie całą
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-09, 15:05   

To może się gdzieś spotkamy, ja będe całą sobote ;)



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
mifcia
Moderator
M


Auto: Był Mateo, był Miciu jest Luna
Imie: Magda
Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 2375
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-01-09, 16:15   

Panowie to nieodpowiednie miejsce do umawiania się. Przejdźcie na PW.



Statystycznie rzecz biorąc, zdanie: "Ależ on jest wielki!" słyszy najczęściej pająk :-D
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-13, 19:30   

Zafirze dzisiaj pyknął równy przebieg to trzeba było zrobić fotkę na szybko :D

Fele na sezon letni juz przyszykowane :D

 
 
 
skoku8
Yyy... Aśka? :D


Auto: Astra H 1.7CDTI
Imie: Darek
Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2013
Posty: 363
Skąd: Regut/Otwock
Wysłany: 2016-01-17, 10:28   

Koło zacne ale znaczki opla lepiej by tu moim zdaniem siadły ;)




 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-17, 17:58   

Zafira na działce :D



Pojechałem poźniej na parking podziemny do Port Łódź przymierzyć aluski bo chciałem koniecznie zobaczyć jak to leży w realu i wiem ze jest zacnie :)



 
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-17, 17:59   

skoku8 napisał/a:
Koło zacne ale znaczki opla lepiej by tu moim zdaniem siadły ;)


Może i bede szukał znaczków opla ale te są na alu mnie nie rażą .
 
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2016-01-17, 17:59   

Juz modzi skurczybyk ;d




 
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-17, 18:00   

BarSko napisał/a:
Juz modzi skurczybyk ;d


To nie jest modzenie to alu od OPC więc jest jak seria :P
 
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2016-01-17, 18:05   

Modzenie ;d tak to bys na kołpakach jezdzil :D




 
 
 
PanMichał
Grupa Kujawsko-pomorska
;)


Auto: Audi A4 B5 1.8T
Imie: Michał
Wiek: 34
Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 451
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-17, 18:17   

Wcale niekiepsko to wygląda na tych kółkach.
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-17, 22:18   

Te koła robią robote :D One są czarne?

Po za tym to już jest modzenie.. Najpierw koła, potem zderzaki OPC.. Ja też zacząłem od tych kół i mówiłem, że nie będe modził :P



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-01-17, 22:32   

technik napisał/a:
Te koła robią robote :D One są czarne?

Po za tym to już jest modzenie.. Najpierw koła, potem zderzaki OPC.. Ja też zacząłem od tych kół i mówiłem, że nie będe modził :P


One sa takie grafitowe,czarnych bym nie chciał :D
Oj tam oj tam,trzeba pomodzić,odejść od serii :D
 
 
 
technik
Grupa Kujawsko-pomorska


Auto: Opel Omega 3.2 V6
Imie: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 2795
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2016-01-17, 22:40   

Jesteś w stanie zrobić lepsze foto żeby pokazać ten kolor? Też będe malował na grafit, tylko szukam jeszcze odpowiedniego odcieniu :)



>Klasyka Polnych Dróg<
>Pracujące Klasyki<
 
 
Czesławo Moreno
Grupa Łódzka


Auto: Opel Zafira Edition 111
Imie: Michał
Wiek: 37
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1680
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-17, 20:30   

Zafira od wczoraj juz nie ma zainstalowanego zasilania gazem lpg :jupi: ,zrobiłem tez porządek w papierach czyli DR i karta pojazdu.
Do zafiry jakiś czas temu zamówiłem całe ospojlerowanie opc line,lekko trzeba pomodzić :D
 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt