X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[Lanos] NOWE CZĘSCI NOWE FOTY !! MNÓSTWO RZECZY

Autor Wiadomość
OzZy


Auto: Lanos Sport
Imie: Mateusz
Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 395
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2015-10-10, 09:51   [Lanos] NOWE CZĘSCI NOWE FOTY !! MNÓSTWO RZECZY

Witam
Ogłoszenie grzecznościowe. W imieniu kolegi chciałbym przeprowadzić parę transakcji bo kolega dość zajęty i czasu ma mało to mu pomagam :)

No to Lecimy :

W całości Lanos 3d . Buda z silnikiem 1.5 16v (elektyka do podpięcia) - 800zł
Sama buda bez silnika 400zł . Możliwość też samego silnika kupna a15dms na swap 400zł :)
SPRZEDANY

Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl


Felgi 15" Czarny Mat z oponami - 400zł

Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl

Lampy HB tył T150 - 100zl

Uploaded with fotem.pl



Wydech 2.25" C20XE - 450zł - SPRZEDANY :)

Uploaded with fotem.pl

Belka tył Astra GSi z tarczobebnami - 150zł

Uploaded with fotem.pl

GSI atrapa 100zl

Uploaded with fotem.pl

Lotka tył lanos - 50zł

Uploaded with fotem.pl

Silnik 3.2 V6 - cena 1500zł (bez skrzyni) - ze skrzynia i kompletna wiazka 2000zł SPRZEDANY
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Do tego są jeszcze głowice z 2.5 v6 jedna za 300zł SPRAWNE !!!
oraz nowe rozrządy do V6 tanio !!!

Gleba Lanos TA technix ! Nowa jeszcze na gwarancji !! 500zł !

Uploaded with fotem.pl

Zawieszenie KONI komplet 400zł

Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl

Lanos w całości lub na części - Cena za całość 1500zł
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl

Felgi 16" - Cena jeszcze nie wiem
Uploaded with fotem.pl


Lanos Soczewka - 500zł do nego sprzedane

Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl

Felgi 14" do lanosa - z dobrymi oponami 500zł
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl

Sportowa kierownica z adapterem Lanos - 150zł - Fotkę dołączę
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl


Ciemne dymione lampy - 120zł SPRZEDANE
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl

Lotka tył NIE SPORT - 80ZŁ
Uploaded with fotem.pl


Czarna podsufitka i Czarne słupki A - 100zł SPRZEDANE
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl

Lampy tył sport - 150zł
Uploaded with fotem.pl
Uploaded with fotem.pl

WSYZSTKIE ceny podlegają negocjaci jak najbardziej . Jakby ktoś czegoś szukał to a nie ma tego tu wystawione to pisać , może znajdziemy :)

KONTAKT PW !!! lub tel 883578736
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
DoLeCk
Administrator
PanoramiX


Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł
Wiek: 43
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 22359
Skąd: WT
Wysłany: 2015-11-02, 08:49   

F5.




Tele-Komp Komputery/CCTV/Alarmy/Kontrola dostępu/PPOŻ/Centrale Tel./Domofony

Daewoo Lanos GTi
Powered by ESX
 
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt