X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


IX Ogólnopolski Zlot Daewoo - luźne pogaduchy

Autor Wiadomość
czechu

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 504
Wysłany: 2017-06-14, 21:18   

matik0109 hahah brzmi smacznie :lol:
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-06-14, 21:53   

czechu napisał/a:
matik0109 hahah brzmi smacznie
no i niebezpiecznie dla organizmu na drugi dzień :hahaha:



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
matik0109
Matez


Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 929
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2017-06-14, 22:29   

jaki drugi dzień Zielony, drugi dzień dalej i nic Ci nie jest :hahaha:



[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-06-14, 22:57   

matik0109 napisał/a:
jaki drugi dzień Zielony, drugi dzień dalej i nic Ci nie jest
no tak, tylko zależy od tego jak kto się czuje po pierwszym dniu, bo nie wszyscy piją jak ty ;d ;)



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
miszcz
Przyjaciel
podłużacz


Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 1972
Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2017-06-15, 10:53   

Klucze u mnie 27 domek!
503781506



https://www.facebook.com/...0?ref=bookmarks
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
AdiN
Klinika4x4


Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 4383
Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2017-06-15, 18:58   

matik0109, pozdrowil ode mnie wszystkich? ;)



Klinika4x4.com
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-15, 22:01   

Błękitny Lanos dotarł właśnie do domu.



Był Lanos, jest Laguna
 
 
Machina
Grupa Świętokrzyska


Auto: Leganza
Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 550
Skąd: TK
Wysłany: 2017-06-16, 00:39   

Zostanie pewnie autem zlotu. Nikt nie miał tylu zdjęć!
 
 
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2017-06-16, 10:38   

Dobre jest to ze ja nie widzialam t go lanosa nawet.. hahah...


KTO JUTRO PRZYJEŻDŻA I O KTOREJ PLANUJE BYC????



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-16, 10:51   

Zdjęć jest aż nadto porobionych ;)

Dzisiaj muszę do blacharza podjechać żeby jak najszybciej to naprostować, i wymienić rozwalony przegub.



Był Lanos, jest Laguna
 
 
Jonecky
Grupa Podkarpacka


Auto: Lanos 1,5 8v LPG
Imie: Michał
Wiek: 36
Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 7233
Skąd: ok Dębica RDE
Wysłany: 2017-06-16, 14:25   

Juśka, Podkarpackie będzie koło południa, 4 auta



http://daewooforum.pl/temat68645.html
 
 
 
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2017-06-16, 14:52   

Ok super!

Swoja drogą ciesze sie ze Cie poznam =)



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
AdiN
Klinika4x4


Auto: Turboelpegie!
Imie: Adam
Wiek: 31
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 4383
Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: 2017-06-16, 16:02   

Jak sie osrodek podoba? ;)



Klinika4x4.com
 
 
mifinka
Grupa Mazowiecka
Moderator Espero.of.pl


Auto: Lancia Kappa 2,4+ BMW 525 tds oba automaty
Imie: Marzena
Wiek: 64
Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-17, 19:25   

Jak zwykle - Dzięki za wspaniałą atmosferę, zloty nie są dla aut, ale dla LUDZI !!!
Pijemy :piwo: i wspominamy tegoroczny, dla nas za krótki OZD - do zobaczenia na następnym :)
Pozdrawiamy cieplutko - przystopujcie z alko, bo jutro trochę niebiesko będzie na drogach :)



www.espero.of.pl
 
 
bercikowski
Grupa Łódzka

Auto: Ford B-Max 1.4
Imie: Robert
Wiek: 37
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 752
Skąd: Zarzew (Łódź)
Wysłany: 2017-06-17, 21:15   

mifinka napisał/a:
Pozdrawiamy cieplutko - przystopujcie z alko, bo jutro trochę niebiesko będzie na drogach :)


Za późno :lol:
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt