X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


IX Ogólnopolski Zlot Daewoo - luźne pogaduchy

Autor Wiadomość
Akwarelka
Grupa Wielkopolska
żona kapelusza


Auto: Daewoo Musso 3,2 GAZ
Imie: Paulina
Wiek: 38
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 81
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-18, 18:29   

Odemnie również wielkie dzięki, pozdrawiam



LANOS > DAMAS > MUSSO
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Katarzynka
Grupa Wielkopolska
siostra Akwarelki


Auto: Daewoo Kalos
Imie: Katarzyna
Wiek: 29
Dołączyła: 13 Cze 2014
Posty: 15
Skąd: Murzynowo Kościelne
Wysłany: 2017-06-18, 18:32   

Równiez wielkie dzięki za zlot, do zobaczenia za rok



przyszły użytkownik Kalosa
 
 
Gobi
Pasjonat

Auto: Volkswagen Passat B5
Imie: Mateusz
Wiek: 30
Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 3
Skąd: Środa Wielkopolska
Wysłany: 2017-06-18, 18:34   

Równiez wielkie dzięki za zlot



Wielki człowiek w małym aucie
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-06-18, 18:50   

My również dotarliśmy około 16:00 dziękujemy za zlocik i czekamy na następny czyli Łódź Barsko działaj :piwo:



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2017-06-18, 19:03   

kapelusz napisał/a:
Wielkie dzięki dla organizatorów jak i wszystkich przybyłych za fajnie spędzony czas, my od 15.30 w domu i juz nie możemy się doczekać następnego :piwo: :piwo: :piwo:


Kapelusz dziadu dlaczego wyjechałeś bez pożegnania :nono: bedziesz to musiał w jakiś sposób zrekompensowac :P :lol:




 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-18, 19:04   

lepiej sie witać jak żegnać :piwo:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Jurek*
Przyjaciel
Grupa Dolnośląska


Auto: Lanos 1.5 16V SE
Imie: Marcin
Wiek: 34
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 535
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-18, 19:56   

Dojechali :)



Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców
 
 
 
matik0109
Matez


Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 929
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2017-06-18, 22:18   

Riper, Janek serio:>>>>>>>>>>>>




[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
 
 
Veroni
Grupa Wielkopolska
MATRIX :P


Auto: Matiz
Imie: Weronika
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 195
Skąd: Poznań / okolice
Wysłany: 2017-06-18, 22:57   

Salcia i Sobota odwiezieni do domu i ja tez dotarłam ☺



Być kobietą i nie zwariować. To jest wyczyn.
Bo kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą :)
 
 
 
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2017-06-19, 08:57   

:brawo: Ja dziękuję WSZYSTKIM za wasza niezastapiona obecnosc oraz pełną Kulturkę podczas zlotu. :brawo: :brawo: :brawo: :piwo: :piwo: :piwo:



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
mkotyna
Puszek


Auto: Leganza
Imie: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 197
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-06-19, 18:34   

Dzięki wszystkim za zlot, mam nadzieję, że następny bedzie dłuższy dla mnie ;)
Melduję się dopiero teraz, bo po weekendowym weselu kumpla, dopiero do żywych wróciłem ;)
Pozdrawiam!!!



Tico -> Calibra -> 126p -> Lanos -> Merc 190D -> Astra F kombi -> Leganza
+ VW Polo Coupe `92 (zabaweczka)
www.narzedziowa.com.pl
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-06-26, 20:08   

Oglądając zdjęcia i będąc na samym to super się wspomina zlocik czyli warto kontynuować kolejne ozd :piwo:



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-10-08, 16:06   

może już czas przenieść ten dział do archiwum :piwo:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt