Autor
Wiadomość
Juśka
Grupa Mazowiecka miszczyni miszcza
Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34 Dołączyła: 27 Kwi 2014 Posty: 713 Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-09-16, 21:55
Coś słabo idzie ta lista. Kochani wpisujcie się wpisujcie.
Miszczątko - Rafałek :*
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Piotr128
Grupa Dolnośląska
Auto: Lanos c20xe
Imie: Piotr
Wiek: 35 Dołączył: 01 Gru 2012 Posty: 951 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-18, 13:54
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
lucas48
Grupa Mazowiecka RWD lover
Auto: BMW 530i
Dołączył: 16 Sie 2010 Posty: 64 Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 2016-10-10, 13:25
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
17. lucas48 + AgA48 (ognisko)
...:::: pozdr., lucas48 ::::...
Było Espero, potem Omega.
Jurek*
Przyjaciel Grupa Dolnośląska
Auto: Lanos 1.5 16V SE
Imie: Marcin
Wiek: 34 Dołączył: 05 Cze 2012 Posty: 535 Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-29, 20:46
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
17. lucas48 + AgA48 (ognisko)
18. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców
miszcz
Przyjaciel podłużacz
Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39 Dołączył: 14 Maj 2009 Posty: 1972 Skąd: tyle rdzy
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Vanish
Auto: Lanos Sport 1.6
Imie: Rafał
Dołączył: 06 Mar 2011 Posty: 445 Skąd: Lubelskie/Zamość
Wysłany: 2016-11-17, 13:38
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
17. lucas48 + AgA48 (ognisko)
18. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
19. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
Veroni
Grupa Wielkopolska MATRIX :P
Auto: Matiz
Imie: Weronika
Wiek: 37 Dołączyła: 02 Sie 2010 Posty: 195 Skąd: Poznań / okolice
Wysłany: 2016-11-24, 16:48
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
17. lucas48 + AgA48 (ognisko)
18. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
19. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
20. Veroni + os.tow. (ognisko)
Być kobietą i nie zwariować. To jest wyczyn.
Bo kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą
mifcia
Moderator M
Auto: Był Mateo, był Miciu jest Luna
Imie: Magda
Wiek: 39 Dołączyła: 23 Sty 2010 Posty: 2375 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-24, 16:52
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
12. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
13. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
14. Joseph + Josephinka (ognisko)
15. Piotr128 + Janek (ognisko)
16. lucas48 + AgA48 (ognisko)
17. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
18. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
19. Veroni + os.tow. (ognisko)
Statystycznie rzecz biorąc, zdanie: "Ależ on jest wielki!" słyszy najczęściej pająk :-D
Silva
Grupa Śląska auto-division.com.pl
Auto: Nexia> Lanos> VB>KIA>Lanos SX>
Imie: Dariusz
Wiek: 33 Dołączył: 22 Gru 2008 Posty: 1873 Skąd: KCH--Małopolskie
Wysłany: 2016-11-24, 22:10
Magda ?
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2 . Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
12. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
13. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
14. Joseph + Josephinka (ognisko)
15. Piotr128 + Janek (ognisko)
16. lucas48 + AgA48 (ognisko)
17. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
18. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
19. Veroni + os.tow. (ognisko)
20. Silva (ognisko)
[mifcia] edytowałam i uzupełniłam zgodnie z wpisem poprzedzającym
Jeżeli pomogłem daj POMÓGŁ,
mifinka
Grupa Mazowiecka Moderator Espero.of.pl
Auto: Lancia Kappa 2,4+ BMW 525 tds oba automaty
Imie: Marzena
Wiek: 64 Dołączyła: 21 Sie 2009 Posty: 482 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-01, 01:08
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2 . Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
12. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
13. Joseph + Josephinka (ognisko)
14. Piotr128 + Janek (ognisko)
15. lucas48 + AgA48 (ognisko)
16. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
17. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
18. Veroni + os.tow. (ognisko)
19. Silva (ognisko)
www.espero.of.pl
Bobek
Grupa Śląska
Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33 Dołączył: 12 Maj 2011 Posty: 6090 Skąd: SY
Wysłany: 2016-12-02, 19:43
mifinka , nie będzie Was?
War... war never changes...
mifinka
Grupa Mazowiecka Moderator Espero.of.pl
Auto: Lancia Kappa 2,4+ BMW 525 tds oba automaty
Imie: Marzena
Wiek: 64 Dołączyła: 21 Sie 2009 Posty: 482 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-03, 00:19
Spoko luz Bobku, na jeden dzień zajrzymy, mimo wszystko, tytuł "Weteran zlotowy" zobowiązuje, nie możemy , nie mogę odpuścić żadnego ze zlotów
www.espero.of.pl
Mufu94
Auto: Lanos
Imie: Mathias
Wiek: 32 Dołączył: 13 Mar 2012 Posty: 2049 Skąd: Wodzisław Śl
Wysłany: 2016-12-10, 09:59
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2 . Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu (ognisko)
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
12. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
13. Joseph + Josephinka (ognisko)
14. Piotr128 + Janek (ognisko)
15. lucas48 + AgA48 (ognisko)
16. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
17. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
18. Veroni + os.tow. (ognisko)
19. Silva (ognisko)
Juśka
Grupa Mazowiecka miszczyni miszcza
Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34 Dołączyła: 27 Kwi 2014 Posty: 713 Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-24, 14:03
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2 . Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu (ognisko)
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
12. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
13. Joseph + Josephinka (ognisko)
14. Piotr128 + Janek (ognisko)
15. lucas48 + AgA48 (ognisko)
16. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
17. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
18. Veroni + os.tow. (ognisko)
19. Silva (ognisko)
20. Motylek + Martyna i Wera(ognisko)
Miszczątko - Rafałek :*
Juśka
Grupa Mazowiecka miszczyni miszcza
Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34 Dołączyła: 27 Kwi 2014 Posty: 713 Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-24, 14:26
INFORMUJĘ, ŻE NA LISTĘ MOŻNA SIĘ JESZCZE DOPISAĆ DO 24 LUTEGO 2017 . PO TYM TERMINIE CHĘTNI BĘDĄ MUSIELI ZATROSZCZYĆ SIĘ O SWÓJ POBYT W TRYBIE INDYWIDUALNYM.
Miszczątko - Rafałek :*