X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


Lista chętnych - IX Ogólnopolski Zlot Daewoo Topornia 2017

Autor Wiadomość
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-09-16, 21:55   

Coś słabo idzie ta lista. Kochani wpisujcie się wpisujcie. :piwo:



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Piotr128
Grupa Dolnośląska


Auto: Lanos c20xe
Imie: Piotr
Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 951
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-18, 13:54   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)



 
 
lucas48
Grupa Mazowiecka
RWD lover


Auto: BMW 530i
Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 64
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 2016-10-10, 13:25   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
17. lucas48 + AgA48 (ognisko)



...:::: pozdr., lucas48 ::::...
Było Espero, potem Omega.
 
 
 
Jurek*
Przyjaciel
Grupa Dolnośląska


Auto: Lanos 1.5 16V SE
Imie: Marcin
Wiek: 34
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 535
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-29, 20:46   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
17. lucas48 + AgA48 (ognisko)
18. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)



Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców
 
 
 
miszcz
Przyjaciel
podłużacz


Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 1972
Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2016-11-15, 20:42   

Podbijam!



https://www.facebook.com/...0?ref=bookmarks
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Vanish


Auto: Lanos Sport 1.6
Imie: Rafał
Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 445
Skąd: Lubelskie/Zamość
Wysłany: 2016-11-17, 13:38   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
17. lucas48 + AgA48 (ognisko)
18. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
19. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
 
 
Veroni
Grupa Wielkopolska
MATRIX :P


Auto: Matiz
Imie: Weronika
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 195
Skąd: Poznań / okolice
Wysłany: 2016-11-24, 16:48   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
16. Piotr128 + Janek (ognisko)
17. lucas48 + AgA48 (ognisko)
18. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
19. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
20. Veroni + os.tow. (ognisko)



Być kobietą i nie zwariować. To jest wyczyn.
Bo kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą :)
 
 
 
mifcia
Moderator
M


Auto: Był Mateo, był Miciu jest Luna
Imie: Magda
Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 2375
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-24, 16:52   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
12. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
13. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
14. Joseph + Josephinka (ognisko)
15. Piotr128 + Janek (ognisko)
16. lucas48 + AgA48 (ognisko)
17. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
18. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
19. Veroni + os.tow. (ognisko)



Statystycznie rzecz biorąc, zdanie: "Ależ on jest wielki!" słyszy najczęściej pająk :-D
 
 
Silva
Grupa Śląska
auto-division.com.pl


Auto: Nexia> Lanos> VB>KIA>Lanos SX>
Imie: Dariusz
Wiek: 33
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1873
Skąd: KCH--Małopolskie
Wysłany: 2016-11-24, 22:10   

Magda ?

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2 . Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
12. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
13. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
14. Joseph + Josephinka (ognisko)
15. Piotr128 + Janek (ognisko)
16. lucas48 + AgA48 (ognisko)
17. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
18. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
19. Veroni + os.tow. (ognisko)
20. Silva (ognisko)


[mifcia] edytowałam i uzupełniłam zgodnie z wpisem poprzedzającym



Jeżeli pomogłem daj POMÓGŁ,
 
 
 
mifinka
Grupa Mazowiecka
Moderator Espero.of.pl


Auto: Lancia Kappa 2,4+ BMW 525 tds oba automaty
Imie: Marzena
Wiek: 64
Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-01, 01:08   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2 . Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
12. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
13. Joseph + Josephinka (ognisko)
14. Piotr128 + Janek (ognisko)
15. lucas48 + AgA48 (ognisko)
16. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
17. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
18. Veroni + os.tow. (ognisko)
19. Silva (ognisko)



www.espero.of.pl
 
 
Bobek
Grupa Śląska


Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 6090
Skąd: SY
Wysłany: 2016-12-02, 19:43   

mifinka, nie będzie Was? :mdleje: :beczy:



War... war never changes...
 
 
mifinka
Grupa Mazowiecka
Moderator Espero.of.pl


Auto: Lancia Kappa 2,4+ BMW 525 tds oba automaty
Imie: Marzena
Wiek: 64
Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-03, 00:19   

Spoko luz Bobku, na jeden dzień zajrzymy, mimo wszystko, tytuł "Weteran zlotowy" zobowiązuje, nie możemy , nie mogę odpuścić żadnego ze zlotów :)



www.espero.of.pl
 
 
Mufu94

Auto: Lanos
Imie: Mathias
Wiek: 32
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 2049
Skąd: Wodzisław Śl
Wysłany: 2016-12-10, 09:59   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2 . Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu (ognisko)
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
12. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
13. Joseph + Josephinka (ognisko)
14. Piotr128 + Janek (ognisko)
15. lucas48 + AgA48 (ognisko)
16. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
17. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
18. Veroni + os.tow. (ognisko)
19. Silva (ognisko)
 
 
 
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-24, 14:03   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2 . Zielony + Zielona (ognisko)
3. Mufu (ognisko)
4. YogiCK raczej sam (ognisko)
5. salcia +Sobota ( ognisko)
6. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
7. Zipek (ognisko)
8. matik0109(ognisko)
9. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
10. strus + os.tow. (ognisko)
11. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
12. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
13. Joseph + Josephinka (ognisko)
14. Piotr128 + Janek (ognisko)
15. lucas48 + AgA48 (ognisko)
16. Jurek* + os. towarzyszaca (ognisko)
17. Vanish + os. towarzyszaca(ognisko)
18. Veroni + os.tow. (ognisko)
19. Silva (ognisko)
20. Motylek + Martyna i Wera(ognisko)



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-24, 14:26   

INFORMUJĘ, ŻE NA LISTĘ MOŻNA SIĘ JESZCZE DOPISAĆ DO 24 LUTEGO 2017. PO TYM TERMINIE CHĘTNI BĘDĄ MUSIELI ZATROSZCZYĆ SIĘ O SWÓJ POBYT W TRYBIE INDYWIDUALNYM.



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt