X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


Lista chętnych - IX Ogólnopolski Zlot Daewoo Topornia 2017

Autor Wiadomość
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-08-29, 15:23   Lista chętnych - IX Ogólnopolski Zlot Daewoo Topornia 2017

Listę proszę konstruować wg. wzoru. (Jeżeli ktoś jest chętny na ognisko proszę dopisać)

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2.
3.



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
mifcia
Moderator
M


Auto: Był Mateo, był Miciu jest Luna
Imie: Magda
Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 2375
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 15:25   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3.



Statystycznie rzecz biorąc, zdanie: "Ależ on jest wielki!" słyszy najczęściej pająk :-D
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2016-08-29, 18:29   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3.Zielony + Zielona (ognisko)
4.



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Mufu94

Auto: Lanos
Imie: Mathias
Wiek: 32
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 2049
Skąd: Wodzisław Śl
Wysłany: 2016-08-29, 19:01   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3.Zielony + Zielona (ognisko)
4.Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5.
 
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 19:52   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.



Był Lanos, jest Laguna
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
salcia
Przyjaciel
przyjaciółka przyjaciela


Auto: pasażerka Daewoo
Imie: Monika
Wiek: 41
Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 514
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-08-29, 20:20   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)



dookoła tyle się dzieje że nie mogę się skupić na myśleniu
 
 
 
wid3l3c
Grupa Mazowiecka


Auto: Nubira I 2.0 teraz Citroen C5 MK I FL
Imie: Emil
Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3276
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 20:26   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
 
 
 
Zipek
Grupa Śląska
Zipek

Auto: Lanos 1.6 | Signum 3.2
Imie: Damian
Wiek: 35
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 271
Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-08-29, 20:27   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
 
 
 
matik0109
Matez


Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 929
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2016-08-29, 21:01   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)



[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
 
 
Bobek
Grupa Śląska


Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 6090
Skąd: SY
Wysłany: 2016-08-30, 01:30   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )



War... war never changes...
 
 
strus
Grupa mazowiecka


Auto: Lanos / Leganza
Imie: Zbyszek
Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 4087
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2016-08-30, 21:38   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)



Daewoo Lanos 2.0T 250KM & 330NM -> Honda CB1300 115KM & 117NM
Daewoo Leganza 2.5v6 205KM & 245NM -> Opel Vectra GTS 3.2v6 211KM & 300NM
 
 
 
mifinka
Grupa Mazowiecka
Moderator Espero.of.pl


Auto: Lancia Kappa 2,4+ BMW 525 tds oba automaty
Imie: Marzena
Wiek: 64
Dołączyła: 21 Sie 2009
Posty: 482
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-06, 21:12   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:



www.espero.of.pl
 
 
Amadeusz_Cosmic
Grupa Wielkopolska
eat, sleep, drive


Auto: Skoda Octavia mk1 1.6 8v AEE + LPG
Imie: Adam
Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 658
Skąd: Leszno, Grunwald
Wysłany: 2016-09-07, 23:04   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)



Bo sztuką jest zrobić sobie auto, a nie kupić gotowe!
Był: Daewoo Lanos GSI c20ne
https://www.facebook.com/lanosc20nebymlody
Była: Opel Vectra B x18xe
poszła na złom
Jest: Skoda Octavia mk1 1.6 8v AEE + LPG
 
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-09-08, 18:37   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14 kapelusz + Akwarelka (ognisko)



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Joseph81


Auto: matiz, scenic
Imie: Sebastian
Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 592
Skąd: SO : Śląskie okolice
Wysłany: 2016-09-11, 11:42   

1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko :P )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko) :piwo:
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)



Sprzedam ---> car audio <---
Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt