Autor
Wiadomość
Juśka
Grupa Mazowiecka miszczyni miszcza
Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34 Dołączyła: 27 Kwi 2014 Posty: 713 Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-08-29, 15:23 Lista chętnych - IX Ogólnopolski Zlot Daewoo Topornia 2017
Listę proszę konstruować wg. wzoru. (Jeżeli ktoś jest chętny na ognisko proszę dopisać)
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2.
3.
Miszczątko - Rafałek :*
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
mifcia
Moderator M
Auto: Był Mateo, był Miciu jest Luna
Imie: Magda
Wiek: 39 Dołączyła: 23 Sty 2010 Posty: 2375 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 15:25
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3.
Statystycznie rzecz biorąc, zdanie: "Ależ on jest wielki!" słyszy najczęściej pająk :-D
Zielony
Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2016-08-29, 18:29
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3.Zielony + Zielona (ognisko)
4.
Nie spać, zwiedzać, zapier....
Mufu94
Auto: Lanos
Imie: Mathias
Wiek: 32 Dołączył: 13 Mar 2012 Posty: 2049 Skąd: Wodzisław Śl
Wysłany: 2016-08-29, 19:01
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3.Zielony + Zielona (ognisko)
4.Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5.
YogiCK
Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35 Dołączył: 18 Mar 2013 Posty: 482 Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 19:52
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.
Był Lanos , jest Laguna
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
salcia
Przyjaciel przyjaciółka przyjaciela
Auto: pasażerka Daewoo
Imie: Monika
Wiek: 41 Dołączyła: 06 Paź 2010 Posty: 514 Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-08-29, 20:20
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
dookoła tyle się dzieje że nie mogę się skupić na myśleniu
wid3l3c
Grupa Mazowiecka
Auto: Nubira I 2.0 teraz Citroen C5 MK I FL
Imie: Emil
Wiek: 39 Dołączył: 06 Sty 2010 Posty: 3276 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 20:26
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
Zipek
Grupa Śląska Zipek
Auto: Lanos 1.6 | Signum 3.2
Imie: Damian
Wiek: 35 Dołączył: 19 Paź 2010 Posty: 271 Skąd: Katowice
Wysłany: 2016-08-29, 20:27
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
matik0109
Matez
Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32 Dołączył: 24 Sie 2013 Posty: 929 Skąd: Zabrze
Wysłany: 2016-08-29, 21:01
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
Bobek
Grupa Śląska
Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33 Dołączył: 12 Maj 2011 Posty: 6090 Skąd: SY
Wysłany: 2016-08-30, 01:30
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
War... war never changes...
strus
Grupa mazowiecka
Auto: Lanos / Leganza
Imie: Zbyszek
Wiek: 36 Dołączył: 03 Gru 2009 Posty: 4087 Skąd: Nasielsk
Wysłany: 2016-08-30, 21:38
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
Daewoo Lanos 2.0T 250KM & 330NM -> Honda CB1300 115KM & 117NM
Daewoo Leganza 2.5v6 205KM & 245NM -> Opel Vectra GTS 3.2v6 211KM & 300NM
mifinka
Grupa Mazowiecka Moderator Espero.of.pl
Auto: Lancia Kappa 2,4+ BMW 525 tds oba automaty
Imie: Marzena
Wiek: 64 Dołączyła: 21 Sie 2009 Posty: 482 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-06, 21:12
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
www.espero.of.pl
Amadeusz_Cosmic
Grupa Wielkopolska eat, sleep, drive
Auto: Skoda Octavia mk1 1.6 8v AEE + LPG
Imie: Adam
Wiek: 38 Dołączył: 12 Mar 2012 Posty: 658 Skąd: Leszno, Grunwald
Wysłany: 2016-09-07, 23:04
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
Bo sztuką jest zrobić sobie auto, a nie kupić gotowe!
Był: Daewoo Lanos GSI c20ne
https://www.facebook.com/lanosc20nebymlody
Była: Opel Vectra B x18xe
poszła na złom
Jest: Skoda Octavia mk1 1.6 8v AEE + LPG
kapelusz
Moderator avatar darewnoo
Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43 Dołączył: 26 Paź 2008 Posty: 3768 Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-09-08, 18:37
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6.salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14 kapelusz + Akwarelka (ognisko)
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
Joseph81
Auto: matiz, scenic
Imie: Sebastian
Wiek: 45 Dołączył: 13 Kwi 2011 Posty: 592 Skąd: SO : Śląskie okolice
Wysłany: 2016-09-11, 11:42
1. Juśka + Miszcz + miszczątko (ognisko)
2. mifcia + łodi (ognisko)
3. Zielony + Zielona (ognisko)
4. Mufu + os. tow. (ognisko) do kiedy można wprowadzać zmiany ?
5. YogiCK raczej sam (ognisko)
6. salcia +Sobota ( ognisko)
7. wid3l3c + Monika + Kubuś (ognisko)
8. Zipek (ognisko)
9. matik0109(ognisko)
10. Bob (skoro nie ma kebsa, to może byc ognisko )
11. strus + os.tow. (ognisko)
12. mifinka, mifi, Rita (ognisko)
13. Amadeusz_Cosmic + pasażerka (ognisko)
14. kapelusz + Akwarelka (ognisko)
15. Joseph + Josephinka (ognisko)
Sprzedam ---> car audio <---
Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy