X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


KONTO DO WPŁAT

Autor Wiadomość
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-24, 14:06   KONTO DO WPŁAT

Oto Konto, na które trzeba wpłacać CAŁOŚĆ kwoty (nie zbieramy zaliczek!) tj. 3 doby - 105zł/os.
Należność zbieramy do 28 LUTEGO 2017.

Justyna Rudnicka
05-400 Otwock
nr 83 1020 1127 0000 1102 0272 5422
w tytule podajemy swój Nick + Opłata za Zlot


LISTA ZLOTOWA:
1. Juśka + Miszcz + miszczątko - ZAPŁACONO
2 . Zielony + Zielona ZAPŁACONO
3. Mufu ZAPŁACONO
5. salcia +Sobota
6. wid3l3c + Monika + Kubuś ZAPŁACONO
7. Zipek +Angela ZAPŁACONO
8. matik0109 ZAPŁACONO
9. Bob ZAPŁACONO
10. strus + os.tow.
11. Amadeusz_Cosmic + pasażerka
12. kapelusz + Akwarelka ZAPŁACONO
13. Joseph + Josephinka ZAPŁACONO
14. Piotr128 + Janek ZAPŁACONO
15. lucas48 + AgA48
16. Jurek* + os. towarzyszaca ZAPŁACONO
17. Vanish + os. towarzyszaca
18. Veroni + os.tow. ZAPŁACONO
20. Motylek + Martyna i Wera ZAPŁACONO
23. nadol ZAPŁACONO
24. KatarzynkaZAPŁACONO
25. Barsko + Klamot ZAPLACONO



Miszczątko - Rafałek :*
Ostatnio zmieniony przez Juśka 2017-03-23, 10:32, w całości zmieniany 9 razy  
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2017-02-07, 11:28   

Przypominam o zblizajacym sie terminie wplat za ośrodek!



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2017-02-28, 20:42   

Czekam jeszcze na ewentuallne dzisiejsze wpłaty. Rozumiem, ze reszta zalatwia wszystko we wlasnym zakresie.



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2017-03-03, 18:22   

Nie nie ! Zrobie przelew w week albo w poniedziałek za siebie i Klamota pijaka !




 
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2017-03-04, 17:25   

Przelew zrobiony bedzie pewnie w poniedziałek :)




 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Zipek
Grupa Śląska
Zipek

Auto: Lanos 1.6 | Signum 3.2
Imie: Damian
Wiek: 35
Dołączył: 19 Paź 2010
Posty: 271
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-03-06, 18:15   

Ode mnie też poszło, proszę o korektę tutaj w temacie Zipek + Angela, bo na liście domków co innego :D
 
 
 
RIPER
Administrator
Jose Jalapeno on a stick


Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 24294
Skąd: SI
Wysłany: 2017-03-06, 22:51   

Juśka napisał/a:
19. Silva


on ma z nami domek ten wynajęty poza zlotem



ludzie co z resztą, która nie wpłaciła ? jesteście poważni ? ktoś poświęca czas i organizuje a Wy się wpisujecie i nie odzywacie, żenua !!!



jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł :tonieja:
nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h :ehh:
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw

Oryginalne oleje silnikowe Katowice !!
wysokiej jakości przewody hamulcowe do Twojego auta, producent !!! <---- KLIK
 
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-03-06, 23:14   

RIPER napisał/a:
ludzie co z resztą, która nie wpłaciła ? jesteście poważni ? ktoś poświęca czas i organizuje a Wy się wpisujecie i nie odzywacie, żenua !!!
To już tradycja :zły: najlepiej jakbyś za nich opłacił zlot i zawozł bo biedactwo nie ma kasy i auta żeby przyjechać, szkoda mi ludzi którzy organizują ozd



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt