Autor
Wiadomość
Juśka
Grupa Mazowiecka miszczyni miszcza
Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34 Dołączyła: 27 Kwi 2014 Posty: 713 Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-24, 14:06 KONTO DO WPŁAT
Oto Konto, na które trzeba wpłacać CAŁOŚĆ kwoty (nie zbieramy zaliczek!) tj. 3 doby - 105zł/os.
Należność zbieramy do 28 LUTEGO 2017.
Justyna Rudnicka
05-400 Otwock
nr 83 1020 1127 0000 1102 0272 5422
w tytule podajemy swój Nick + Opłata za Zlot
LISTA ZLOTOWA:
1. Juśka + Miszcz + miszczątko - ZAPŁACONO
2 . Zielony + Zielona ZAPŁACONO
3. Mufu ZAPŁACONO
5. salcia +Sobota
6. wid3l3c + Monika + Kubuś ZAPŁACONO
7. Zipek +Angela ZAPŁACONO
8. matik0109 ZAPŁACONO
9. Bob ZAPŁACONO
10. strus + os.tow.
11. Amadeusz_Cosmic + pasażerka
12. kapelusz + Akwarelka ZAPŁACONO
13. Joseph + Josephinka ZAPŁACONO
14. Piotr128 + Janek ZAPŁACONO
15. lucas48 + AgA48
16. Jurek* + os. towarzyszaca ZAPŁACONO
17. Vanish + os. towarzyszaca
18. Veroni + os.tow. ZAPŁACONO
20. Motylek + Martyna i Wera ZAPŁACONO
23. nadol ZAPŁACONO
24. KatarzynkaZAPŁACONO
25. Barsko + Klamot ZAPLACONO
Miszczątko - Rafałek :*
Ostatnio zmieniony przez Juśka 2017-03-23, 10:32, w całości zmieniany 9 razy
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Juśka
Grupa Mazowiecka miszczyni miszcza
Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34 Dołączyła: 27 Kwi 2014 Posty: 713 Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2017-02-07, 11:28
Przypominam o zblizajacym sie terminie wplat za ośrodek!
Miszczątko - Rafałek :*
Juśka
Grupa Mazowiecka miszczyni miszcza
Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34 Dołączyła: 27 Kwi 2014 Posty: 713 Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2017-02-28, 20:42
Czekam jeszcze na ewentuallne dzisiejsze wpłaty. Rozumiem, ze reszta zalatwia wszystko we wlasnym zakresie.
Miszczątko - Rafałek :*
BarSko
Grupa Łódzka LaniR1
Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36 Dołączył: 11 Kwi 2009 Posty: 11482 Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2017-03-03, 18:22
Nie nie ! Zrobie przelew w week albo w poniedziałek za siebie i Klamota pijaka !
BarSko
Grupa Łódzka LaniR1
Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Wiek: 36 Dołączył: 11 Kwi 2009 Posty: 11482 Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2017-03-04, 17:25
Przelew zrobiony bedzie pewnie w poniedziałek
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Zipek
Grupa Śląska Zipek
Auto: Lanos 1.6 | Signum 3.2
Imie: Damian
Wiek: 35 Dołączył: 19 Paź 2010 Posty: 271 Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-03-06, 18:15
Ode mnie też poszło, proszę o korektę tutaj w temacie Zipek + Angela, bo na liście domków co innego
RIPER
Administrator Jose Jalapeno on a stick
Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40 Dołączył: 14 Cze 2009 Posty: 24294 Skąd: SI
Zielony
Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2017-03-06, 23:14
RIPER napisał/a: ludzie co z resztą, która nie wpłaciła ? jesteście poważni ? ktoś poświęca czas i organizuje a Wy się wpisujecie i nie odzywacie, żenua !!!
To już tradycja najlepiej jakbyś za nich opłacił zlot i zawozł bo biedactwo nie ma kasy i auta żeby przyjechać, szkoda mi ludzi którzy organizują ozd
Nie spać, zwiedzać, zapier....