X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


ROZDZIELAMY DOMKI

Autor Wiadomość
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-30, 22:57   

Wyrlumaczylismy sobie z Empty'm co i jak i beda w jedenastce . =) rozdzielamy zatem resztę dostepnych domków.



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Joseph81


Auto: matiz, scenic
Imie: Sebastian
Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 592
Skąd: SO : Śląskie okolice
Wysłany: 2017-01-04, 22:44   

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 3 - wid3l3c
3. Domek nr 8 - (Wstępnie)- zipki sztuk 2 + bob
4. Domek nr 11- Em,Rip,Inka,Silva
5. Domek nr 4 - Aakwarelka kapelusz veroni i S
6. Domek nr 2 - Matik, Mufu, Nadol, Barski, Klamot
7. Domek nr 7 - Piotr128, Janek
8. Domek nr 21 - Josephinka i Joseph



Sprzedam ---> car audio <---
Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy
 
 
wid3l3c
Grupa Mazowiecka


Auto: Nubira I 2.0 teraz Citroen C5 MK I FL
Imie: Emil
Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3276
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-21, 22:53   

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 7 - wid3l3c
3. Domek nr 8 - (Wstępnie)- zipki sztuk 2 + bob
4. Domek nr 11- Em,Rip,Inka,Silva
5. Domek nr 4 - Aakwarelka kapelusz veroni i S
6. Domek nr 2 - Matik, Mufu, Nadol, Barski, Klamot
7. Domek nr 3 - Piotr128, Janek
8. Domek nr 21 - Josephinka i Joseph

Aktualizacja :cfaniaczek:
 
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-03-12, 22:49   

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 7 - wid3l3c
3. Domek nr 8 - (Wstępnie)- zipki sztuk 2 + bob
4. Domek nr 11- Em,Rip,Inka,Silva
5. Domek nr 4 - Akwarelka, kapelusz, Veroni, Katarzynka
6. Domek nr 2 - Matik, Mufu, Nadol, Barski, Klamot
7. Domek nr 3 - Piotr128, Janek
8. Domek nr 21 - Josephinka i Joseph

Aktualizacja :cfaniaczek:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Amadeusz_Cosmic
Grupa Wielkopolska
eat, sleep, drive


Auto: Skoda Octavia mk1 1.6 8v AEE + LPG
Imie: Adam
Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 658
Skąd: Leszno, Grunwald
Wysłany: 2017-03-15, 02:14   

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 7 - wid3l3c
3. Domek nr 8 - (Wstępnie)- zipki sztuk 2 + bob
4. Domek nr 11- Em,Rip,Inka,Silva
5. Domek nr 4 - Akwarelka, kapelusz, Veroni, Katarzynka
6. Domek nr 2 - Matik, Mufu, Nadol, Barski, Klamot
7. Domek nr 3 - Piotr128, Janek
8. Domek nr 21 - Josephinka i Joseph
9. Domek nr 20 - Amadeusz_Cosmic i kobieta Amadeusza

Aktualizacja :cfaniaczek:



Bo sztuką jest zrobić sobie auto, a nie kupić gotowe!
Był: Daewoo Lanos GSI c20ne
https://www.facebook.com/lanosc20nebymlody
Była: Opel Vectra B x18xe
poszła na złom
Jest: Skoda Octavia mk1 1.6 8v AEE + LPG
 
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Veroni
Grupa Wielkopolska
MATRIX :P


Auto: Matiz
Imie: Weronika
Wiek: 37
Dołączyła: 02 Sie 2010
Posty: 195
Skąd: Poznań / okolice
Wysłany: 2017-03-15, 16:52   

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 7 - wid3l3c
3. Domek nr 8 - (Wstępnie)- zipki sztuk 2 + bob
4. Domek nr 11- Em,Rip,Inka,Silva
5. Domek nr 4 - Akwarelka, kapelusz, Veroni + os.tow., Katarzynka
6. Domek nr 2 - Matik, Mufu, Nadol, Barski, Klamot
7. Domek nr 3 - Piotr128, Janek
8. Domek nr 21 - Josephinka i Joseph
9. Domek nr 20 - Amadeusz_Cosmic i kobieta Amadeusza

aktualizacja



Być kobietą i nie zwariować. To jest wyczyn.
Bo kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą :)
 
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt