X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


ROZDZIELAMY DOMKI

Autor Wiadomość
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-24, 14:22   ROZDZIELAMY DOMKI



Do naszej dyspozycji są domki

5 osobowe o nr 1,2,4,6,21,22 -- gdzie w 6 i 21 są po jednym łóżku małżeńskim, tzn. w pierwszym pomieszczeniu jest dwa łóżka pojedyncze, a w drugim jedno łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze.

3 osobowe o nr 3,5,7,8,20 - gdzie w 8 jest jedno łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze





ZOSTAŁY ZAMÓWIONE DOMKI

* nr 5 Zieloni
*nr 7 Widelce
*nr 8 Zipki + Bobek
*nr 4 Klan Kapeluszników
*nr 2 Grupa Łódzka
*nr 3 Piotr 128
*nr 20 Josephki (Wpisaliśćie 21, ale jest to domek 5 osobowy i nie było takiej możliwości, abyście byli tam we dwoje dlatego zorganizowaliśmy wam pobyt w nr 20 jest to domek 3 osobowy)
*nr 27 Miszczowie + Motylki


Sprawa wygląda tak, że pan JUREK* nie wpisał się nigdzie na listę domków więc musi się zkontaktować z mieszkańcami domków 5 lub 3 lub 20 czy zechcą go przygarnąć do siebie :) Ponadto prawdopodobne jest, iż będziemy gościć na zlocie delegata ze Słowacji.

Jeżeli chodzi o użytkownika Amadeusz, zarezerwował sobie domek , ale nie dokonał wpłaty traci on możliwiść rezerwacji tego domku



Miszczątko - Rafałek :*
Ostatnio zmieniony przez Juśka 2017-05-27, 09:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2016-12-24, 21:25   

LISTA:

1. Domek nr 5 Zieloni



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
wid3l3c
Grupa Mazowiecka


Auto: Nubira I 2.0 teraz Citroen C5 MK I FL
Imie: Emil
Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3276
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-24, 22:14   

LISTA:

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 3 - wid3l3c
 
 
 
Bobek
Grupa Śląska


Auto: Sandero Stepway '22 / Punto '04
Imie: Michał
Wiek: 33
Dołączył: 12 Maj 2011
Posty: 6090
Skąd: SY
Wysłany: 2016-12-24, 22:20   

LISTA:

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 3 - wid3l3c
3. Wstępnie domek nr 8 - zipki sztuk 2 + bob

[mifcia] edytowałam i dopisałam Emila zgodnie z postem powyżej



War... war never changes...
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2016-12-25, 00:20   

LISTA:

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 3 - wid3l3c
3. Wstępnie domek nr 8 - zipki sztuk 2 + bob
4.Domek nr. 11 Em,Rip,Inka,Silva




 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Akwarelka
Grupa Wielkopolska
żona kapelusza


Auto: Daewoo Musso 3,2 GAZ
Imie: Paulina
Wiek: 38
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 81
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-12-29, 22:33   

[quote=".Em."]LISTA:

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 3 - wid3l3c
3. Wstępnie domek nr 8 - zipki sztuk 2 + bob
4.Domek nr. 11 Em,Rip,Inka,Silva
5.domek nr.4 Aakwarelka kapelusz veroni i S



LANOS > DAMAS > MUSSO
 
 
wid3l3c
Grupa Mazowiecka


Auto: Nubira I 2.0 teraz Citroen C5 MK I FL
Imie: Emil
Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 3276
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-29, 23:16   

.Em. napisał/a:
LISTA:

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 3 - wid3l3c
3. Wstępnie domek nr 8 - zipki sztuk 2 + bob
4. Domek nr. 11 Em,Rip,Inka,Silva
5. domek nr.4 Aakwarelka kapelusz veroni i S


domek nr 12 chyba nie jest do naszej dyspozycji?
 
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2016-12-29, 23:24   

a dlaczego niby nie ?




 
 
matik0109
Matez


Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 929
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2016-12-29, 23:30   

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 3 - wid3l3c
3. Wstępnie domek nr 8 - zipki sztuk 2 + bob
4. Domek nr. 11 Em,Rip,Inka,Silva
5. domek nr.4 Aakwarelka kapelusz veroni i S
6. Domek nr 2 - Matik, Mufu, Nadol, Barski, Klamot



[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
 
 
łodi
Grupa Mazowiecka
WhiteWheelsBlackRoof


Auto: Evanda + "Miciu"
Imie: Grzechu
Wiek: 40
Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 848
Skąd: Pułtusk/Warszawa
Wysłany: 2016-12-30, 07:42   

.Em. napisał/a:
a dlaczego niby nie ?

dlatego, że do dyspozycji są
Cytat:
5 osobowe o nr 1,2,4,6,21,22
3 osobowe o nr 3,5,7,8,20



Moja Evanda http://daewooforum.pl/temat82609.html#1070170
Moja Nuba http://daewooforum.pl/viewtopic.php?t=36381
Był Matiz http://daewooforum.pl/temat56100.html
 
 
Piotr128
Grupa Dolnośląska


Auto: Lanos c20xe
Imie: Piotr
Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 951
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-12-30, 09:41   

1. Domek nr 5 - Zieloni
2. Domek nr 3 - wid3l3c
3. Wstępnie domek nr 8 - zipki sztuk 2 + bob
4. Domek nr. 11 Em,Rip,Inka,Silva
5. domek nr.4 Aakwarelka kapelusz veroni i S
6. Domek nr 2 - Matik, Mufu, Nadol, Barski, Klamot
7. Domek nr 7 - Piotr128, Janek



 
 
Juśka
Grupa Mazowiecka
miszczyni miszcza


Auto: Lesiowaty
Imie: Justyna
Wiek: 34
Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 713
Skąd: WOT/FZI
Wysłany: 2016-12-30, 12:09   

łodi napisał/a:
.Em. napisał/a:
a dlaczego niby nie ?

dlatego, że do dyspozycji są
Cytat:
5 osobowe o nr 1,2,4,6,21,22
3 osobowe o nr 3,5,7,8,20


Dokladnie! Em. Cyferke zmień.



Miszczątko - Rafałek :*
 
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2016-12-30, 19:09   

juz zmienilem na dostepny numerek ;)




 
 
mifcia
Moderator
M


Auto: Był Mateo, był Miciu jest Luna
Imie: Magda
Wiek: 39
Dołączyła: 23 Sty 2010
Posty: 2375
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-12-30, 20:03   

.Em., ten numer również nie jest dla PFD. M przeczytaj dostępne i z nich wybierz :omg:

1,2,4,6,21,22
3,5,7,8,20



Statystycznie rzecz biorąc, zdanie: "Ależ on jest wielki!" słyszy najczęściej pająk :-D
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2016-12-30, 22:33   

juz jest




 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt