Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39 Dołączył: 14 Maj 2009 Posty: 1972 Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2017-02-17, 12:37 [TOYOTA] AVENSIS II 2.0 D4D
Przyszła pora na zmiane auta po utylizacji durszlaka. Wybór padł na auto rodzinne i jest to Toyota Avensis II D4d
Marka / Model - Toyota Avensis
Pojemność silnika - 1995 cm3
Liczba koni - 116
Rocznik - 2003
Modyfikacje (jeżeli są)
Styling - brak
Tuning Mechaniczny - możliwe że nie będzie
Wnętrze - fabryka
Car Audio - fabryka
Zawieszenie / Hamulce - fabryka
Plany - kto to wie
Wyposażenie: klimatyzacja manualna, poduszki kierowcy, pasażera i boczne, el. szyby przód, el. lusterka, podgrzewane wycieraczki
nie lepiej było szukać dobrze wyposażonej vectry c ?
Wszędzie tylko ta niemcownia
Miszczu, śmiejesz się z tych podgrzewanych wycieraczek, a to jest naprawdę spoko sprawa!
Ładiutki Avensis w ładniutkim kolorze, bezawaryjności Tylko jakąś ładną felgę na lato zapodaj
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
RIPER Administrator Jose Jalapeno on a stick
Auto: LANOS V6, SIGNUM V6 X2
Imie: TOMEK
Wiek: 40 Dołączył: 14 Cze 2009 Posty: 24294 Skąd: SI
Wysłany: 2017-02-18, 22:56
LinkinDark napisał/a:
Wszędzie tylko ta niemcownia
wolę opla niż grupę vw, bo w przypadku opla wiesz za co płacisz, mam na myśli wyposażenie, a w vw płacisz za znaczek
żeby była jasność nie mam nic przeciwko avensis tylko ten ogólny brak wyposażenia mnie morduje
jeżeli pomogłem, kliknij +pomógł nie udzielam pomocy przez PW, nie siedzę na forum 24h
układy wydechowe ze stali nierdzewnej, pisz pw
W kombi jeszcze jakoś to auto wygląda, ale sedan jest paskudny
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
mifcia Moderator M
Auto: Był Mateo, był Miciu jest Luna
Imie: Magda
Wiek: 39 Dołączyła: 23 Sty 2010 Posty: 2375 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-02-19, 10:38
miszcz, popraw proszę temat zgodnie z przykładem prezentacji auta na forum o co prosił wcześniej DoLeCk.
Życzę bezawaryjności. Auto wygląda na zadbane więc niech Wam służy.
Statystycznie rzecz biorąc, zdanie: "Ależ on jest wielki!" słyszy najczęściej pająk :-D
miszcz Przyjaciel podłużacz
Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39 Dołączył: 14 Maj 2009 Posty: 1972 Skąd: tyle rdzy
Przez 5 lat jeździłem T25, ale 1.6i Terra liftback. Słabiutkie wyposażenie, marniutkie wyposażenie, ale zrobiłem jakieś 120kkm i właściwie nic(!!!) się nie popsuło. Przez ten czas na graty inne niż oleje i klocki hamulcowe wydałem może z 500zł (regeneracja maglownicy, drążek kierowniczy, końcówka drążka). Średnio paliła mi poniżej 7,5l Pb. Do dziś wspominam ją bardzo miło i obserwuję profil na motostat.pl jej nowego właściciela - on również nie musi do niej dokładać...
To moja "babcia"...
miszcz Przyjaciel podłużacz
Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39 Dołączył: 14 Maj 2009 Posty: 1972 Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2017-06-22, 10:33
mnie zadowala wyposażenie, jak narazie jeździe bezawaryjnie i mało pali
klimatyzacja manualna, poduszki kierowcy, pasażera i boczne, el. szyby przód, el. lusterka, podgrzewane wycieraczki
RIPER napisał/a:
tylko ten ogólny brak wyposażenia mnie morduje
a co byście chcieli jeszcze mieć?
miszcz napisał/a:
jak narazie jeździe bezawaryjnie i mało pali
no i czego wiecej potrzeba do szczesci,oby dlej sie tak sprawowła.Toyota słynela z tego ze jeździła i jeździła bez awarii.
Agamek12
Dołączył: 18 Cze 2017 Posty: 3
Wysłany: 2017-06-24, 23:00
wnd napisał/a:
miszcz napisał/a:
klimatyzacja manualna, poduszki kierowcy, pasażera i boczne, el. szyby przód, el. lusterka, podgrzewane wycieraczki
RIPER napisał/a:
tylko ten ogólny brak wyposażenia mnie morduje
a co byście chcieli jeszcze mieć?
Mnie męczyło to, że w tym samym czasie kolega miał wersję z wyposażeniem SOL i zazdrościłem mu:
- klimatyzacji automatycznej
- kurtyn powietrznych
- elektrycznie składanych lusterek
- podłokietnika
- elektrycznie sterowanych tylnych szyb
- drewnopodobnych okładzin kokpitu
- halogenów
To tak z grubsza...