Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Szybkie info o piłce
Może zdarzyć sie tak że mecze zostaną reozegrane na pobliskim Orliku - ok. 2km od Osrodka. Poniewaz owy kawałek trawy - który jest na Ośrodku może nie zostać odpwoiednio przygotowany( strasznie nie równo , wysoka trawa) - takie info dzisiaj pozyskałem :/ Wiec proszę by w PT 15-17 znlazło się ze 2óch zawodników trzeźwych z autami by udać się na boisko :] - Orlik będzie jutro rezerwowany :]
Pozdrawiam Golas z Touran Klub Polska
matik0109 Matez
Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32 Dołączył: 24 Sie 2013 Posty: 929 Skąd: Zabrze
Wysłany: 2017-06-13, 22:31
Ja też się pisze na te konkurencje będzie zabawa!
[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
miszcz Przyjaciel podłużacz
Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39 Dołączył: 14 Maj 2009 Posty: 1972 Skąd: tyle rdzy