X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


propozycja od touran klub polska

Autor Wiadomość
miszcz
Przyjaciel
podłużacz


Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 1972
Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2017-06-12, 15:46   propozycja od touran klub polska

"Beer Pong (nazywany też Bejrut) to rodzaj gry studenckiej, polegającej na piciu piwa, w której gracze rzucają piłeczkami ping-pongowymi do kubków z piwem, stojących po drugiej stronie stołu. Zazwyczaj w zabawie biorą udział dwie drużyny po dwie/cztery osoby każda.

Do każdego z nich wlewa się piwo do mniej więcej 1/4 – 1/3 wysokości. Oprócz tych z piwem, potrzebne są dwa kubki na wodę (w celu opłukania piłeczki). Mozna stosować również 1-2 kubki w całej kombinacji z % niespodzianką :]
Nie ma sztywnych zasad. Kubków na ogół jest 6, 10 lub 15, ułożonych w kształt trójkąta."

ZASADY:
"Celny rzut oznacza, że drużyna przeciwna musi wypić zawartość trafionego kubka.
Nie trafony rzut oznacza wypicie kubka po swojej stronie.
Przyjmuje się, że trzeba to zrobić w miarę szybko, inaczej dostanie się do wypicia karną kolejkę lub przegra. Opróżniony kubek usuwa się ze stołu.
Piłeczki rzuca się drużynami na zmianę, a jedna runda to wykonanie czterech/osmiu rzutów – po jednym przez każdego z członków drużyn. W przypadku 2-óch/4-ech celnych rzutów pod rząd ,przysługuje danej drużynie rzut -bonus.
Wygrywa ten, kto szybciej trafi wszystkie kubki przeciwnika. Przegrani muszą dodatkowo wypić piwo pozostałe po zwycięskiej stronie."

Tak więc rozgrywki rozgrywamy w II etapach:
I - 16.06.2017 - rozgrywki wewnątrz klubowe na kilku stołach (o ile to możliwe) jednocześnie , wyłaniamy reprezentacje klubu która weźmie udział w II etapie -finale
II - 17.06.2017 - finały

Rozgrywki w zależności od ilości osób chętnych rozgrywamy przy jednym stole w 4 lub 8osób ( 2 drużyny po 2/4 os.)

Potrzebne rzeczy na 1 stół - 1 gre na 1 drużyne :
2 os
- 7 plastykowych kubków 0,5L (1 kubek na wodę)
- 2 piłeczki do ping-ponga
- 4-pak piwa (+ ew % niespodzianka)
4 os
- 11 plastykowych kubków 0,5L (1 kubek na wodę)
- 2 piłeczki do ping-ponga
- 6-pak piwa (+ ew % niespodzianka)

Przy rozgrywkach proszę wziąć pod uwagę iż w/wym potrzebne rzeczy są naliczone na 1-ą gre. W przypadku gdy na poziomie klubu jest duzo chętnych jak i szczęscie dopisuje to może się zdarzyć tak że jedna drużyna gra kilka gier więc prosze odpowiednio sie zaopatrzyć - głownie chodzi tu o piwo
Pamiętajmy o higienie , do rozgrywek przystępujemy z czystymi dłońmi oraz przemywajmy piłeczki w kubkach z wodą ;]


Piłka
ZASADY

Drużyny 6/8os. , gramy 2x 15min , bez kontuzji - chodzi o FUN !!!
Wygrana – 2pkt
Remis – 1 pkt
Porażka – 0pkt
Jeśli zdobyte punkty nie wyjaśnią , decyduje wynik w bezpośrednim starciu :]

PLAN
16.06.2017
15.00-15.30 – mecz TKP-OCP
15.40-16.10 – mecz TKP-PFD
16.20-16.50 – mecz PFD-OCP



https://www.facebook.com/...0?ref=bookmarks
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
miszcz
Przyjaciel
podłużacz


Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 1972
Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2017-06-12, 15:48   

pytanie czy chcemy się integrować z owymi zlotowiczami, ja np jestem chętny na piłke i beerponga



https://www.facebook.com/...0?ref=bookmarks
 
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2017-06-12, 16:59   

ja chetnie popatrze ,pokibicuje i pokrece video :)




 
 
czechu

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 504
Wysłany: 2017-06-12, 21:49   

chętnych coś niewielu :D
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-06-12, 21:56   

czechu napisał/a:
chętnych coś niewielu
wszystko okaże się na miejscu ;d



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Silva
Grupa Śląska
auto-division.com.pl


Auto: Nexia> Lanos> VB>KIA>Lanos SX>
Imie: Dariusz
Wiek: 33
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1873
Skąd: KCH--Małopolskie
Wysłany: 2017-06-12, 22:50   

Ja chetny !



Jeżeli pomogłem daj POMÓGŁ,
 
 
 
Mufu94

Auto: Lanos
Imie: Mathias
Wiek: 32
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 2049
Skąd: Wodzisław Śl
Wysłany: 2017-06-12, 23:10   

ja bede miał kierowce wiec mogę spróbować sił :D
 
 
 
Jurek*
Przyjaciel
Grupa Dolnośląska


Auto: Lanos 1.5 16V SE
Imie: Marcin
Wiek: 34
Dołączył: 05 Cze 2012
Posty: 535
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-06-13, 08:40   

Czemu nie :)



Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty - dla szybkich kierowców
 
 
 
Błachu
Grupa Łódzka


Auto: Lanos Evo
Imie: Piotr
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1087
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2017-06-13, 08:45   

Jak będę w miare trzeźwy to też moge spróbować :hahaha:
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-06-13, 08:49   

Może też się skuszę czemu nie ;d



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-13, 10:17   

Grałem kiedyś w Poznaniu, po tym 1 razie stwierdziłem że nigdy więcej :cfaniaczek: .



Był Lanos, jest Laguna
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-06-13, 10:41   

YogiCK, dlaczego ?



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
bercikowski
Grupa Łódzka

Auto: Ford B-Max 1.4
Imie: Robert
Wiek: 37
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 752
Skąd: Zarzew (Łódź)
Wysłany: 2017-06-13, 11:00   

Ja się piszę na piwne szaleństwo :piwo:
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2017-06-13, 11:48   

no to widzę że ekipa się kompletuje :)



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
miszcz
Przyjaciel
podłużacz


Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 1972
Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2017-06-13, 12:00   

to już jest nas troje



https://www.facebook.com/...0?ref=bookmarks
 
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt