Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: połamany durszlak 1.6
Imie: Sylwek
Wiek: 39 Dołączył: 14 Maj 2009 Posty: 1972 Skąd: tyle rdzy
Wysłany: 2017-06-12, 15:46 propozycja od touran klub polska
"Beer Pong (nazywany też Bejrut) to rodzaj gry studenckiej, polegającej na piciu piwa, w której gracze rzucają piłeczkami ping-pongowymi do kubków z piwem, stojących po drugiej stronie stołu. Zazwyczaj w zabawie biorą udział dwie drużyny po dwie/cztery osoby każda.
Do każdego z nich wlewa się piwo do mniej więcej 1/4 – 1/3 wysokości. Oprócz tych z piwem, potrzebne są dwa kubki na wodę (w celu opłukania piłeczki). Mozna stosować również 1-2 kubki w całej kombinacji z % niespodzianką :]
Nie ma sztywnych zasad. Kubków na ogół jest 6, 10 lub 15, ułożonych w kształt trójkąta."
ZASADY:
"Celny rzut oznacza, że drużyna przeciwna musi wypić zawartość trafionego kubka.
Nie trafony rzut oznacza wypicie kubka po swojej stronie.
Przyjmuje się, że trzeba to zrobić w miarę szybko, inaczej dostanie się do wypicia karną kolejkę lub przegra. Opróżniony kubek usuwa się ze stołu.
Piłeczki rzuca się drużynami na zmianę, a jedna runda to wykonanie czterech/osmiu rzutów – po jednym przez każdego z członków drużyn. W przypadku 2-óch/4-ech celnych rzutów pod rząd ,przysługuje danej drużynie rzut -bonus.
Wygrywa ten, kto szybciej trafi wszystkie kubki przeciwnika. Przegrani muszą dodatkowo wypić piwo pozostałe po zwycięskiej stronie."
Tak więc rozgrywki rozgrywamy w II etapach:
I - 16.06.2017 - rozgrywki wewnątrz klubowe na kilku stołach (o ile to możliwe) jednocześnie , wyłaniamy reprezentacje klubu która weźmie udział w II etapie -finale
II - 17.06.2017 - finały
Rozgrywki w zależności od ilości osób chętnych rozgrywamy przy jednym stole w 4 lub 8osób ( 2 drużyny po 2/4 os.)
Potrzebne rzeczy na 1 stół - 1 gre na 1 drużyne :
2 os
- 7 plastykowych kubków 0,5L (1 kubek na wodę)
- 2 piłeczki do ping-ponga
- 4-pak piwa (+ ew % niespodzianka)
4 os
- 11 plastykowych kubków 0,5L (1 kubek na wodę)
- 2 piłeczki do ping-ponga
- 6-pak piwa (+ ew % niespodzianka)
Przy rozgrywkach proszę wziąć pod uwagę iż w/wym potrzebne rzeczy są naliczone na 1-ą gre. W przypadku gdy na poziomie klubu jest duzo chętnych jak i szczęscie dopisuje to może się zdarzyć tak że jedna drużyna gra kilka gier więc prosze odpowiednio sie zaopatrzyć - głownie chodzi tu o piwo
Pamiętajmy o higienie , do rozgrywek przystępujemy z czystymi dłońmi oraz przemywajmy piłeczki w kubkach z wodą ;]
Piłka
ZASADY
Drużyny 6/8os. , gramy 2x 15min , bez kontuzji - chodzi o FUN !!!
Wygrana – 2pkt
Remis – 1 pkt
Porażka – 0pkt
Jeśli zdobyte punkty nie wyjaśnią , decyduje wynik w bezpośrednim starciu :]
PLAN
16.06.2017
15.00-15.30 – mecz TKP-OCP
15.40-16.10 – mecz TKP-PFD
16.20-16.50 – mecz PFD-OCP