Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
tak więc po tygodniu w pracy zaczynam walczyć ze ściąganiem zdjęć i filmów
matik0109 - 2GB w paczce - nie daje rady tego ściągnąć, to nie na moje łącze internetowe, wysypuje mi się w najlepszym razie przy 200-300 MB, a w dodatku za 3 dni wygasają - będę próbował w nocy ale jak nie da rady to nie wiem co zrobie
p.s.
dałeś linki do dwóch filmików a mają te same nazwy i rozmiary (też nie moge ich ściągnąć)
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
matik0109 Matez
Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32 Dołączył: 24 Sie 2013 Posty: 929 Skąd: Zabrze
Wysłany: 2017-06-23, 18:59
kapelusz, podaj na PW adres to wyśle Ci pendrive pocztą, będzie szybciej, bo średnio mi się chce dzielić to na 40coś partów A na kolejnym zlocie odrazu Ci na niego zgram zdjęcia
[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
YogiCK
Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35 Dołączył: 18 Mar 2013 Posty: 482 Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-23, 19:09
Jak matik0109 wyrazi zgodę, to mogę ci kapelusz tymczasowo wrzucić te zdjęcia i filmy na swój dysk Google, stamtąd powinno bezproblemowo pójść.
Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32 Dołączył: 24 Sie 2013 Posty: 929 Skąd: Zabrze
Wysłany: 2017-06-23, 19:28
YogiCK, nie przeszkadza
Nawiasem mówiąc mój cały materiał możecie wrzucać gdzie chcecie, przerabiać, wykorzystywać do woli nie musicie się pytać o zgodę
[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
YogiCK
Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35 Dołączył: 18 Mar 2013 Posty: 482 Skąd: Kielce / Warszawa
tak więc ściągnąłem wszystkie 137 paczek ze zdjęciami matika spakowane przez Yogi'ego, wystarczyło tylko 12 godzin i już mam, ale gdy próbowałem otworzyć pierwszą paczkę pokazało mi się to:
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
YogiCK
Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35 Dołączył: 18 Mar 2013 Posty: 482 Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-24, 20:05
Mam nadzieję że nie skasowałeś tego co ściągnąłeś?
juz ogarnąłem - wszystko działa jak powinno dzięk z7portable
także wychodzi (jak narazie)
1017 zdjęć od matika
26 zdjęć z telefonu od matika
4 gify od matika
238 zdjęć od zielonego (nie licząc 135 oryginałów)
543 zdjęcia od .Em.
88 zdjęć od kapelusza
CZEKAM NA RESZTĘ
P.S.
Yogi możesz teraz podesłać filmy
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
YogiCK
Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35 Dołączył: 18 Mar 2013 Posty: 482 Skąd: Kielce / Warszawa