X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


Zdjęcia i filmy

Autor Wiadomość
Silva
Grupa Śląska
auto-division.com.pl


Auto: Nexia> Lanos> VB>KIA>Lanos SX>
Imie: Dariusz
Wiek: 33
Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1873
Skąd: KCH--Małopolskie
Wysłany: 2017-06-21, 21:06   

4est napisał/a:
Silva, Co Ty tak tam leżysz przed chałupa jak ksiądz po kolędzie :D


Nie wiem w którym momencie mowisz, ale wszedzie lezałem :D



Jeżeli pomogłem daj POMÓGŁ,
 
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-23, 18:53   

tak więc po tygodniu w pracy zaczynam walczyć ze ściąganiem zdjęć i filmów

matik0109 - 2GB w paczce - nie daje rady tego ściągnąć, to nie na moje łącze internetowe, wysypuje mi się w najlepszym razie przy 200-300 MB, a w dodatku za 3 dni wygasają - będę próbował w nocy ale jak nie da rady to nie wiem co zrobie

p.s.
dałeś linki do dwóch filmików a mają te same nazwy i rozmiary (też nie moge ich ściągnąć)



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
matik0109
Matez


Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 929
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2017-06-23, 18:59   

kapelusz, podaj na PW adres to wyśle Ci pendrive pocztą, będzie szybciej, bo średnio mi się chce dzielić to na 40coś partów :D A na kolejnym zlocie odrazu Ci na niego zgram zdjęcia :)



[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-23, 19:09   

Jak matik0109 wyrazi zgodę, to mogę ci kapelusz tymczasowo wrzucić te zdjęcia i filmy na swój dysk Google, stamtąd powinno bezproblemowo pójść.

Btw Błękitny chyba niestety skończy na szrocie :/



Był Lanos, jest Laguna
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-23, 19:13   

YogiCK, ale tak to bym musial ściągać po sztuce ?



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-23, 19:14   

Mogę porobić jakieś paczki po 50MB powiedzmy.



Był Lanos, jest Laguna
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-23, 19:16   

YogiCK napisał/a:
Mogę porobić jakieś paczki po 50MB powiedzmy.


no i rewelacja



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-23, 19:17   

Dobra to matik niech się jeszcze odezwie czy mu to nie przeszkadza.



Był Lanos, jest Laguna
 
 
matik0109
Matez


Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 929
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2017-06-23, 19:28   

YogiCK, nie przeszkadza :)
Nawiasem mówiąc mój cały materiał możecie wrzucać gdzie chcecie, przerabiać, wykorzystywać do woli nie musicie się pytać o zgodę :piwo:



[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-23, 19:31   

Dobra, to szykuję paczki i wrzucam.



Był Lanos, jest Laguna
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-24, 19:28   

tak więc ściągnąłem wszystkie 137 paczek ze zdjęciami matika spakowane przez Yogi'ego, wystarczyło tylko 12 godzin i już mam, ale gdy próbowałem otworzyć pierwszą paczkę pokazało mi się to:



:beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy: :beczy:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-24, 20:05   

Mam nadzieję że nie skasowałeś tego co ściągnąłeś?

http://rarlab.com/rar/wrar540pl.exe



Był Lanos, jest Laguna
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-24, 20:29   

juz ogarnąłem - wszystko działa jak powinno dzięk z7portable

także wychodzi (jak narazie)
1017 zdjęć od matika
26 zdjęć z telefonu od matika
4 gify od matika
238 zdjęć od zielonego (nie licząc 135 oryginałów)
543 zdjęcia od .Em.
88 zdjęć od kapelusza

CZEKAM NA RESZTĘ

P.S.
Yogi możesz teraz podesłać filmy



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-24, 23:18   

kapelusz, masz na PW link z filmami.



Był Lanos, jest Laguna
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-25, 00:03   

Do galerii dodano:

kapelusz
http://galeria.daewooforu...p?/category/987

Katarzynka
http://galeria.daewooforu...p?/category/988

Veroni
http://galeria.daewooforu...p?/category/989

:piwo:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt