X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


Zdjęcia i filmy

Autor Wiadomość
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-26, 18:04   

do galerii dodano wszystkie znane mi zdjęcia ze zlotu, w sumie 2121 zdjęć

IX Ogólnopolski Zlot Daewoo [2121]
http://galeria.daewooforu...p?/category/984

...UCZESTNICY... [29]
http://galeria.daewooforu...p?/category/985

...WYNIKI KONKURENCJI... [13]
http://galeria.daewooforu...p?/category/986

.Em. [543]
http://galeria.daewooforu...p?/category/996

Jurek* [3]
http://galeria.daewooforu...p?/category/990

Juśka [5]
http://galeria.daewooforu...p?/category/991

kapelusz [45]
http://galeria.daewooforu...p?/category/987

Katarzynka [6]
http://galeria.daewooforu...p?/category/988

matik0109 [1044]
http://galeria.daewooforu...p?/category/997
- Telefon [26]
http://galeria.daewooforu...p?/category/998
- Zdjęcia [1017]
http://galeria.daewooforu...p?/category/999

Piotr128 [8]
http://galeria.daewooforu...p?/category/992

Sobota [12]
http://galeria.daewooforu...p?/category/993

Veroni [3]
http://galeria.daewooforu...p?/category/989

Zielony [409]
http://galeria.daewooforu...p?/category/994
- .picasaoriginals [135]
http://galeria.daewooforu...?/category/1000
- facebook [36]
http://galeria.daewooforu...p?/category/995

czy ktoś ma jeszcze jakieś fotki ze zlotu?



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2017-06-26, 21:10   

Stasiek miałeś powywalać te niewyraźne foty :omg:
wysłałem Ci spis które miały zostać a które nie łobuzie :P




 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-27, 04:30   

.Em. napisał/a:
Stasiek miałeś powywalać te niewyraźne foty :omg:
wysłałem Ci spis które miały zostać a które nie łobuzie :P


wg mnie wszystkie foty były piękne :piwo:

a tu macie playliste z IX Ogólnopolskiego Zlotu Daewoo na forumowym kanale YT
https://www.youtube.com/w...owt6Wpny8vnS96y

MÓJ TRADYCYJNY FILMIK Z WSZYSTKIMI UCZESTNIKAMI
2017-06-15 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo FILM UCZESTNICY
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=2

2017-06-15 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo FILM PROLOG 9 0ZD 2017 .Em.
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=1

2017-06-15 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo zalew Katarzynka
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=3

2017-06-16 Topornia XI Ogólnopolski Zlot Daewoo Prezentacja Aut kapelusz
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=4

2017-06-15 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo kapelusz+bimber+wódka
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=5

2017-06-16 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo matik0109 prezentacja aut 1
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=6

2017-06-17 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo Joseph81 matiz
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=7

2017-06-17 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo matik0109 prezentacja aut 2
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=8

2017-06-17 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo wydech Chipsoo BarSko nadol
https://www.youtube.com/w...8vnS96y&index=9

2017-06-17 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo wydech czechu
https://www.youtube.com/w...vnS96y&index=10

2017-06-17 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo wydech Joseph81
https://www.youtube.com/w...vnS96y&index=11

2017-06-17 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo wydech kapelusz
https://www.youtube.com/w...vnS96y&index=12

2017-06-17 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo wydech Piotr128
https://www.youtube.com/w...vnS96y&index=13

2017-06-15 Topornia IX Ogólnopolski Zlot Daewoo kapelusz opowieści
https://www.youtube.com/w...vnS96y&index=14



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
YogiCK


Auto: Laguna I phase II
Wiek: 35
Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 482
Skąd: Kielce / Warszawa
Wysłany: 2017-06-27, 16:03   

kapelusz, jak mniemam mogę pokasować już wszystko?



Był Lanos, jest Laguna
 
 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-06-27, 16:12   

tak właśnie, wielkie dzięki za pomoc :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2017-08-02, 22:42   

W końcu poskładałem do kupy materiał i mozecie sobie zobaczyć moje wypociny ;)

Niedociągnieńcia musicie mi wybaczyć bo to pierwsza produkcja na nowo zakupionym programie ktory dopiero poznaje :pomocy:



miłegho ogladania :)




 
 
matik0109
Matez


Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 929
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2017-08-02, 23:42   

Kozackie! :piwo: fajnie popatrzeć i powspominać :)
Najlepsze od 1:42 :hahaha:
https://youtu.be/_k0fx4ApplY?t=102

Działaj dalej .Em., :brawo:



[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt