X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


XI ogólnopolski zlot DAEWOO 2019 podkarpacki luźne pogaduchy

Autor Wiadomość
Joseph81


Auto: matiz, scenic
Imie: Sebastian
Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 592
Skąd: SO : Śląskie okolice
Wysłany: 2019-06-16, 15:41   

Jesteśmy już na osrodku. W domkach są lodówki :brawo: Do najblizszego sklepu jest 7 km więc zapasy najlepiej zrobić już po drodze. Weźcie sobie coś do gniazdka na komary. I jakby ktoś wziął jakąś muzykę na pendrajwie :D bo z neta nie pójdzie. W osrodku jest brak zasięgu. Obok ośrodka też brak zasięgu. Wszędzie brak zasięgu :D



Sprzedam ---> car audio <---
Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-06-16, 15:58   

Joseph81, no i gitara pendriva zabieramy my będziemy w środę :)



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Joseph81


Auto: matiz, scenic
Imie: Sebastian
Pomógł: 9 razy
Wiek: 45
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 592
Skąd: SO : Śląskie okolice
Wysłany: 2019-06-18, 12:29   

Ostatni cywilizowany sklep jest w Lesku więc jakies miesko na grila trzeba kupić jak nie macie ze sobą. Koniecznie weźcie coś na komary bo sam alkohol nie pomaga :cfaniaczek:



Sprzedam ---> car audio <---
Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Pomógł: 57 razy
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2019-06-18, 17:18   

Rozpalcie grilla jutro na wieczor bo na kolacje przyjade z Silvą :)




 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-06-18, 21:27   

Cytat:
Rozpalcie grilla jutro na wieczor bo na kolacje przyjade z Silvą
nie ma problemu :D



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
kapelusz
Moderator
avatar darewnoo


Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Pomógł: 21 razy
Wiek: 43
Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 3768
Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-06-23, 13:31   

My zajechaliśmy do domu o 11.20 a tico zrobiło łącznie 1220 km.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować organizatorom za tak wspaniały i udany zlot !!!

i do następnego



nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku

zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
 
 
matik0109
Matez


Auto: Solaris Urbino 18 :D
Imie: Mateusz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 32
Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 929
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2019-06-23, 14:27   

Ja już w domu dzięki za zlot i do następnego 🍻;)



[R.I.P.]Lanos 1999 1.5 16V LPG - Czerwona Lena <3
[SELL] Mitsubishi Lancer 1.8 Mivec - Misti
[NOW] Suzuki GSR 600 - Sally
Go Hard or Go Home!!
 
 
Mufu94

Auto: Lanos
Imie: Mathias
Pomógł: 6 razy
Wiek: 32
Dołączył: 13 Mar 2012
Posty: 2049
Skąd: Wodzisław Śl
Wysłany: 2019-06-23, 14:33   

ja też już w domu :) do nastopnego :)
 
 
 
.Em.
Grupa Śląska
I Em


Auto: srebrne
Imie: Em
Pomógł: 57 razy
Wiek: 50
Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 4728
Skąd: SMI
Wysłany: 2019-06-23, 18:13   

tez spokojnie dotarłem do domku




 
 
czechu

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 504
Wysłany: 2019-06-23, 18:21   

Miło było. Do następnego! :piwo:
 
 
Tomasz87


Auto: Daewoo Lanos 1.5 16V
Imie: Tomasz
Pomógł: 5 razy
Wiek: 39
Dołączył: 04 Wrz 2016
Posty: 290
Wysłany: 2019-06-24, 11:30   

Było super dziękujemy jeszcze raz za wspaniała zabawę :D
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-06-24, 12:09   

Dziękuje Wszystkim za przybycie i zaj....ą zabawę :piwo: i proszę czekać na informację o XII OZD na mazurach organizatorami będą Błachu i Zielony :D :cfaniaczek:



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
BarSko
Grupa Łódzka
LaniR1


Auto: Lanos c20let+ Cupra 450hp+
Imie: Bartek eS.
Pomógł: 13 razy
Wiek: 36
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 11482
Skąd: Łódź, Retkinia
Wysłany: 2019-06-27, 00:35   

Super bylo ! :brawo:




 
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt