Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: matiz, scenic
Imie: Sebastian Pomógł: 9 razy Wiek: 45 Dołączył: 13 Kwi 2011 Posty: 592 Skąd: SO : Śląskie okolice
Wysłany: 2019-06-16, 15:41
Jesteśmy już na osrodku. W domkach są lodówki Do najblizszego sklepu jest 7 km więc zapasy najlepiej zrobić już po drodze. Weźcie sobie coś do gniazdka na komary. I jakby ktoś wziął jakąś muzykę na pendrajwie bo z neta nie pójdzie. W osrodku jest brak zasięgu. Obok ośrodka też brak zasięgu. Wszędzie brak zasięgu
Sprzedam ---> car audio <---
Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Zielony Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2019-06-16, 15:58
Joseph81, no i gitara pendriva zabieramy my będziemy w środę
Nie spać, zwiedzać, zapier....
Joseph81
Auto: matiz, scenic
Imie: Sebastian Pomógł: 9 razy Wiek: 45 Dołączył: 13 Kwi 2011 Posty: 592 Skąd: SO : Śląskie okolice
Wysłany: 2019-06-18, 12:29
Ostatni cywilizowany sklep jest w Lesku więc jakies miesko na grila trzeba kupić jak nie macie ze sobą. Koniecznie weźcie coś na komary bo sam alkohol nie pomaga
Sprzedam ---> car audio <---
Patrz w lusterka, sprawdź dwa razy
.Em. Grupa Śląska I Em
Auto: srebrne
Imie: Em Pomógł: 57 razy Wiek: 50 Dołączył: 23 Sty 2010 Posty: 4728 Skąd: SMI
Wysłany: 2019-06-18, 17:18
Rozpalcie grilla jutro na wieczor bo na kolacje przyjade z Silvą
Zielony Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2019-06-18, 21:27
Cytat:
Rozpalcie grilla jutro na wieczor bo na kolacje przyjade z Silvą