X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


XI Ogólnopolski Zlot Daewoo na Podkarpaciu-ośrodek

Autor Wiadomość
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-01-20, 12:47   XI Ogólnopolski Zlot Daewoo na Podkarpaciu-ośrodek

UWAGA!!!!!!!!
INFORMACJA DOTYCZY ZMIANY OŚRODKA NA ZLOT OGÓLNOPOLSKI!!!!!!!



Dlaczego?
Ponieważ właściciel zażyczył sobie na każdy domek "gospodarza" oraz dodatkowej kaucji po przyjeździe w wysokości 200zł od domku, które co prawda byłyby oddane na koniec, pod warunkiem że na danym domku nie byłoby uszkodzeń. Poza tym nie dał się przekonać do zabrania zwierząt, a ognisko moglibyśmy robić 300m poza ośrodkiem na wodą, nie wspominając już o kategorycznej ciszy nocnej od godz 23, ponieważ za płotem są sąsiedzi, a co jak wszyscy wiemy w naszym przypadku byłoby niemożliwe ;-)
Dlatego też byliśmy zmuszeni znaleźć inny ośrodek z bardziej luźnymi zasadami.
Po przeszukaniu internetu trafiliśmy na O.W. Rajskie w miejscowości Rajska

Data rozpoczęcia XI OZD 20.06 - 23.06


Obiekt ten ma sporo atrakcji zabijających czas typu, boiska, wiata grillowa, miejsce na ognisko.
Cena za drewno do ogniska 30zł, można wykupić zrobienie grilla (jak w żywcu) cena od 25-35zł + 50zł za drewno grillowe, albo jeśli będziemy chcieli to sami grille możemy robić i wtedy każdy ma swoje jedzenie.(ankieta)

Opłata klimatyczna jest 1zł za dobę. opłata za zwierzęta 10zł za dobę.

Domek wychodzi 250zł na dobę. Właścicielki nie interesuje czy w np.6 osobowym są 4 osoby, ponieważ cena jest ZA DOMEK, A NIE ZA OSOBĘ.
wszystkie domki są w tej cenie.


OFERTA DOMKÓW:

5 DOMKÓW 6 OSOBOWYCH ( na piętrze 4 łóżka osobne, a na dole podwójny tapczan)
4 DOMKI 5 OSOBOWE ( na piętrze 4 łóżka osobne, a na dole podwójny tapczan)
1 DOMEK 6 OSOBOWY (znajdują się w nim 3 pokoje, ale w każdym z nich jest tylko podwójny tapczan)

Nie ma żadnych dopłat za pościel czy prąd. Są duże lodówki, mikrofalówki, garnki,szklanki, talerze, kieliszki (kobitka się śmiała, że na takim zlocie, to chyba jedna z najważniejszych rzeczy w domku ;-))


CENY:

Jeśli w domku 6 osobowym będzie 6 osób to cena jest 42zł+1zł klimatyczne na dobę od osoby.
Jeśli będzie tam 5 osób to 50zł+1zł.

Taże prosimy o ponowne porozkładanie się w domkach, kto z kim itd.

Zaliczki w wysokości 100 zł można wpłacać do 10 lutego. Osoby które już zaliczki wpłaciły
oczywiście już nie muszą.
nr.konta
Wojtek Sokulski
26 1020 2472 0000 6202 0158 2774
w tytule przelewu wpisać nick. oraz za co wpłata

Na stronie http://rajskieow.pl można sobie zobaczyć jak rozłożone są domki w terenie.
Nasze numery domków to :
5,7,8,10,17,18,20,21,27

kontakt ze mną tel: 798 839 385 pw, FB



Nie spać, zwiedzać, zapier....
Ostatnio zmieniony przez Zielony 2019-02-10, 07:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Błachu
Grupa Łódzka


Auto: Lanos Evo
Imie: Piotr
Pomógł: 25 razy
Wiek: 37
Dołączył: 20 Sie 2009
Posty: 1087
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2019-01-20, 16:00   

Nie ma gdzieś pomyłki? bo na stronie ośrodka nie info i domkach 5 osobowych. są 6 albo 4 osobwe
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-01-20, 16:34   

Błachu, te 5 osobowe, to u góry mają 3 pojedyńcze łóżka i 1 tapczan na dole.



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-01-21, 14:46   

Domki nr.5,7,8,27 to domki 5 osobowe
Domki nr.10, 17,18,20,21 to domki 6 osobowe

Także możecie sobie również wybrać który domek chcecie




Nie spać, zwiedzać, zapier....
Ostatnio zmieniony przez Zielony 2019-01-21, 14:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Piotr128
Grupa Dolnośląska


Auto: Lanos c20xe
Imie: Piotr
Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 951
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-01-21, 14:46   

Zielony, To ile jest łóżek w domkach 5 osobowych? W pierwszy poście pisze 4 łóżka plus tapczan a teraz piszesz że maja trzy łózka i podwójny tapczan ??



 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-01-21, 14:53   

Piotr128, a to mała pomyłka. w 5 osobowych są 3 łóżka pojedyńcze+tapczan



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Piotr128
Grupa Dolnośląska


Auto: Lanos c20xe
Imie: Piotr
Pomógł: 27 razy
Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 951
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-01-21, 14:53   

Hm no ok jakoś się pomieścimy :cfaniaczek:



 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-02-10, 07:50   

Kolega Silva słusznie zwrócił mi uwagę dot. daty rozpoczęcia zlotu więc naprawiam błąd 20.06 - 23.06.2019



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-02-13, 16:51   

Słuchajcie ludziska!!!!! zaliczka wysłana,kobitka zadowolona.
Do końca marca muszę dać jej znać , czy wszystkie domki zapełnione, jeśli nie to bede rezygnować z pustych, bo inaczej będziemy musieli zapłacić nawet za te puste. Także spinać poślady ci co jeszcze się nie wpisali na żaden domek.
Domki nadal wolne to 5 osobowy nr.5 i 6 osobowy nr.10, z tym że nr 10 ma 3 pokoje, ale w każdym po 1 tapczanie podwójnym.
a w nr. 7 jest na razie 1 osoba zapisana.
Kase na domki zbieramy do 30 kwietnia.



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Zielony
Prezes


Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy
Wiek: 45
Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 3207
Skąd: WPN
Wysłany: 2019-03-03, 19:39   

Siema somsiady złodzije :D
Przypominamy o wpłatach za medale, dyplomy oraz koszulki czas operacyjny do 15.03 piątek kwoty jakie komu pozostały do wpłaty podamy na pw Info dla niezdecydowanych macie czas do końca marca na przemyślenie po tym terminie nie będzie możliwości zapisania się do domku ponieważ będziemy zmuszeni je zdać, a zostały 2 domki : 5 osobowy który ma 3 pojedyncze łóżka i jeden podwójny tapczan. zaś 6 osobowy ma 3 tapczany podwójne.



Nie spać, zwiedzać, zapier....
 
 
Podobne tematy
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt