Czy jesteś chętna/y
Nie
6%
[ 1 ]
Tak
93%
[ 14 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 15
Autor
Wiadomość
kapelusz
Moderator avatar darewnoo
Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Pomógł: 21 razy Wiek: 43 Dołączył: 26 Paź 2008 Posty: 3768 Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-04-05, 19:29
A miejscowość zlotu to Wołkowyja czy Rajskie?
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
Zielony
Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2019-04-06, 20:41
kapelusz , Wołkowyja
Nowe logo
Nie spać, zwiedzać, zapier....
kapelusz
Moderator avatar darewnoo
Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Pomógł: 21 razy Wiek: 43 Dołączył: 26 Paź 2008 Posty: 3768 Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-04-07, 09:08
Bo na stronie ośrodka jest tak:
Ośrodek Wypoczynkowy Rajskie
Rajskie 17
38-613 Wołkowyja
Dlatego wydaje mi się że jednak Rajskie, a Wołkowyja to poczta
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
Zielony
Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2019-04-07, 19:16
kapelusz , no widzisz taki mały detal, a robi różnicę można zmienić.
Nie spać, zwiedzać, zapier....
.Em.
Grupa Śląska I Em
Auto: srebrne
Imie: Em
Pomógł: 57 razy Wiek: 50 Dołączył: 23 Sty 2010 Posty: 4728 Skąd: SMI
Wysłany: 2019-04-07, 21:12
to moze na koszulce zrobic " XI Rajski Zlot Daewoo "
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Zielony
Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2019-04-07, 22:30
.Em. napisał/a: to moze na koszulce zrobic " XI Rajski Zlot Daewoo "
jak już żartujemy to dajmy napis "Pijacki Zlot Daewoo"
Nie spać, zwiedzać, zapier....
Zielony
Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2019-04-15, 21:43
Po trudach i bojach mamy koszulkę
Nie spać, zwiedzać, zapier....
czechu
Pomógł: 9 razy Dołączył: 07 Maj 2013 Posty: 504
Wysłany: 2019-04-17, 23:05
Jest dobrze !
kapelusz
Moderator avatar darewnoo
Auto: Tico 0.8 6V LPG, Matiz Friend 0.8 6V LPG
Imie: Staszek
Pomógł: 21 razy Wiek: 43 Dołączył: 26 Paź 2008 Posty: 3768 Skąd: Poznań
Wysłany: 2019-04-20, 08:41
Lubie to !
nie ważne ile na liczniku - ważne ile na zbiorniku
zdjęcia ze wszystkich spotów i zlotów Polskiego Forum Daewoo do obejrzenia w Galerii galeria.daewooforum.pl
Zielony
Prezes
Auto: Lanos SE 1.5 8V 86 KM LPG /Opel Vectra C
Imie: Wojtek
Pomógł: 33 razy Wiek: 45 Dołączył: 27 Lut 2011 Posty: 3207 Skąd: WPN
Wysłany: 2019-05-12, 20:21
Koszulki w domu
po kliknięciu na zdjęcie otworzy się w normalnie nie wiem czemu tak się ułożyły
Nie spać, zwiedzać, zapier....