Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Witam wszystkich, mam pytanie czy ktoś się już do tego przymierzał...
Otóż chodzi o wyciągnięcie "osłonki" żarówki z wnętrza przedniej lampy - czy można to zrobić bez rozklejania lampy?
Zastanawiam się na zakupem chińskiego wynalazku - żarówki LED z soczewką 1,8' - ale ta nie korzysta z górnej części odbłyśnika więc ta osłonka zabierze całe światło. Z góry proszę o darowanie sobie komentarzy w stylu "to nielegalne" "zabiorą dowód" itp. - z całym szacunkiem - moja sprawa.
Chodzi o pytanie czysto teoretyczne - czy da się od strony otworu na żarówkę wyciągnąć tą osłonkę?
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
DoLeCk Administrator PanoramiX
Auto: Daewoo Lanos GTi
Imie: Paweł Pomógł: 183 razy Wiek: 43 Dołączył: 31 Maj 2009 Posty: 22359 Skąd: WT
No to bum.... szperanie w sieci, a dokładniej tego forum. Wpisałem troche inne frazy i temat był bliski.
Z innego tematu:
Cytat:
dziś przy wymianie żarówek zauważyłem że ta metalowa nakładka za którą jest żarówka H4 w reflektorze głównym rozpadła się i wpadła do wnętrza lampy, udało mi się ją jakoś wyciągnąć
więc zadanie wykonalne
Cytat:
ten element trzyma się na śrubce da się go wymontować, trzeba najpierw wyciągnąć żarówkę i pod nią znajduje się owa śruba.
także cóż... jak widać niektórzy zbyt szybko potrafią zamknąć temat
gdyby kogoś interesowało wrzucę efekty na fotkach, choć w teraz niespodziewam się szybkiej przesyłki z kraju "zero"...