Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2008-11-19, 21:20 [NUBIRA 1.6 SX] Od czasu do czasu wystrzały gazu
Witam od czasu do czasu dostaje wystrzały gazu. co może być grane. Gz założony LOVAGO. Najprostrzy z takim kupilem
KaraS
Linker #1 Reklama
Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.
rasters rasters
Auto: leganza 2.0 cdx była długo teraz passat TDI
Imie: Paweł Pomógł: 29 razy Wiek: 46 Dołączył: 30 Wrz 2008 Posty: 609 Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-19, 23:19
Ja bym zaczął od wymiany świec , kabli. filtra gazu i powietrza jest to typowe jak się zaniedba instalację. Tak czy inaczej będziesz musiał po tym zabiegu pojechać na regulację koszt niewielki i wszystko powinno wrócić do normy. Jeżeli nigdy nie wymieniałeś filtra gazu to tę czynność także zleć gazownikowi
Ja bym zaczął od wymiany świec , kabli. filtra gazu i powietrza jest to typowe jak się zaniedba instalację. Tak czy inaczej będziesz musiał po tym zabiegu pojechać na regulację koszt niewielki i wszystko powinno wrócić do normy. Jeżeli nigdy nie wymieniałeś filtra gazu to tę czynność także zleć gazownikowi
Ps pewnie chodzi o LOVATO
Dokłdnie LOVATO. Świece i przewody wymieniłem. Teraz zobacze co sie bedzie działo. mam nadzeje ze pomoze w dalszej kolejności sprawdze filtry i regulacja. Dzieki za podpowiedz
KaraS
retel
Dołączył: 04 Paź 2008 Posty: 6 Skąd: Zgierz
Wysłany: 2008-11-20, 19:58
Ja świece wymieniam co 15000 km, przewody co 3 wymiane świec, filtr gazu co 15000 km, filtr powietrza 15000 km i nic mi się nie dzieje nie mam wystrzałów. Insalacja raz dobrze wyregulowana nie wymaga regulacji. Miłej jazdy
Moja podstawowa zasada "jeżeli wszystko działa lepiej nie ruszać"Nie dotyczy oczywiście: świec. przewodów i filtru gazu.