Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Wysłany: 2008-12-07, 09:49 [Lanos] Gothax Nowe Foty
Witam wszystkich użytkowników ! Chciałbym wam tu zaprezentować mojego Lanosa na razie seria ale plany są wielkie
Model - Lanos T-100 Sedan- całkowicie goły nawet wspomagania nie ma ..
Pojemność silnika - 1,4 lub 1,3 gdzie nie spojrze to pisze albo tak albo tak a według mnie powinno byc 1,3 bo pojemność to 1349 no ale 1,4 brzmi lepiej
Liczba koni - 75 mało ale starcza na razie
Rocznik - 2000
Modyfikacje: brak xD nie licząc potężnego kopa mocy w stylu LPG ... i podłokietnika
Zdjęcia:
Plany:
Styling - no cóż w najbliższym czasie planuje zakupić zderzak przedni od sporta,felgi 16 tylko i wyłącznie z rantem lusterka M3, lampy z czarnym wkładem , tłumik ULTER oraz jesli na nowych felgach bedzię wyglądał jak SUV to małe obniżenie xD ,co do malowania to wszystko pod kolor nadwozia oprócz lusterek i tylnej listwy, lusterka zostaną czarne a listwa do chromowania no to tyle jeśli chodzi o styling
Wnętrze - więc plan jest taki : ma być bardziej luksusowo czyli montaz elektrycznych szyb na przód centralny zamek.Potem wymiana tapicerki drzwi na te z modelu T-150,wymiana fotela kierowcy na ten z wersji SX,wymiana kierownicy także z wersji SX z Airbagiem, wymiana zegarów na białe oraz aluramki,po tych kuracjach całe wnetrze do obszycia czarna skórą i alcantarą to by było na tyle na dzień dzisiejszy
PS juz do mnie jadą białe zegary jak zamontuje to wrzuce foty
Ale AIRBAGA można wpiąć ? Wspomaganie też zakładasz ?
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Gothax [Usunięty]
Wysłany: 2008-12-08, 07:26
zmien napisał/a:
Ale AIRBAGA można wpiąć ? Wspomaganie też zakładasz ?
Chodzi mi raczej o samą kierownice i jej wygląd ,a airbaga raczej nie można sobie ot tak wpiąć i bedzię działał ,a wspomaganie nie jest mi potrzebne
No właśnie też mi się tak wydawało co do airbagu. Też chciałem zmienić kierownicę, ale nie wiem jak klakson pociągnąć.
www.photoblog.pl/paulik9
Daewoo Lanos 1.5 100KM, Vectra C było 2.2 147KM, 2.0T 175KM, Vectra C modyfikowana genetycznie 2.0T 220KM, Skoda Octavia 1.6, Ford Fusion, Outlander III co dalej...
Gothax [Usunięty]
Wysłany: 2009-02-22, 22:27
Nowe foty po paru modyfikacjach..
cóż auto troche brudne ale tak to jest w zimie
a więc nowe lampy ,nowa atrapa ,nowe zegary z obrotomierzem i narazie tyle przyjdzie wiosna to mody rusza pełną parą czyli nowy zderzak przód potem lakierek i pare innych pierdół xD
CombatCode [Usunięty]
Wysłany: 2009-02-23, 10:49
gdzies widziałem (może na tym forum) lanosa w sedanie przerobionego na limuzynke(w tym samym kolorze), duży efekt dają przyciemnione szyby i kilka chromów, powodzenia w modach
bakus23 [Usunięty]
Wysłany: 2009-02-23, 14:40
O widze,ze nie jetem sam na tym forum z Tychow fajnie lampy zrobiles na wiosne tez mysle zrobic sobie takie,a jesli chodzi o felgi z rantem to pasuja ats-y zobacz sobie jak na moim lanku wygladaja moze Ci sie spodoba a drogie nie sa
Gothax [Usunięty]
Wysłany: 2009-02-23, 15:32
bakus23 napisał/a:
a jesli chodzi o felgi z rantem to pasuja ats-y zobacz sobie jak na moim lanku wygladaja moze Ci sie spodoba a drogie nie sa
no tanie są ale pasują bardziej do kolejnego czarnego Golfa 3 lub BMW E30 xD więc ATSy mi nie podchodzą
ladnie ladnie. ja tez zabieram się za drobny styling... taki sam lanos jak ten tylko HB
Plany: fela 15" rant, ciemnie szyby, luserka i klamki w kolor nadwozia, zawias juz utwardzony troche, blenda na tylnia szybę.. nie mam pomyslow co jeszcze by zrobic
Szym Poprawia fabryke? :)
Auto: Lanos sedan 1.6, LPG powered :)
Imie: Szymon
Wiek: 38 Dołączył: 27 Mar 2008 Posty: 525 Skąd: Gdynia