Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.
Auto: Nexia 97r.
Imie: christoph Pomógł: 2 razy Wiek: 55 Dołączył: 01 Paź 2008 Posty: 200 Skąd: Chorzów
Wysłany: 2008-12-20, 15:26 [nexia]swiece NGK BPR6E czy V-Line BPR5E do LPG i PB
samochod od kilku dni zaczal gwaltownie szarpac nawet rozgrzany. okazalo sie ze wypalil sie palec rozdzielacza oraz kopulka aparatu zaplonowego. wymienione i chodzi jak zyleta jednak mam watpliwosci co do swiec. kupilem NGK BPR5E V-LINE poniewaz tak mowil mechanik ze dobre go gazu. jednak nigdzie w necie nie moge znalezc opinii na ten temat a okazalo sie ze te ktore mialem to NGK BPR6E. prosze o potwierdzenie mnie czy dokonalem dobrego zakupu i czy nie bedzie z nimi problemu jesli chodzi o jazde zarowno na lpg czy pb
"Nie rozpaczaj, że przegrałeś bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojść tam, gdzie się bitwy przegrywa."
Świece są dobre. sam miałem takie w nexii... jezdziłem na nich przez 6 miesięcy (aż do czasu stłuczki) i naprawde są godne polecenia.
zapomniałem dodać : Chodzi o NGK
Ostatnio zmieniony przez Grabarz85 2008-12-21, 09:22, w całości zmieniany 1 raz
Rami
Auto: Matiz Joy 00
Imie: Cezary Pomógł: 51 razy Wiek: 52 Dołączył: 15 Paź 2008 Posty: 3494 Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-12-20, 17:31
Ja do mietka zapakowałem boscha - poleconego przez kolegę, który ma takie w swoim.Wymieniam zgodnie z ksiażką serwisową.
Niebieski jest szybszy bardziej od czerwonego.
ninja
Auto: Nexia 97r.
Imie: christoph Pomógł: 2 razy Wiek: 55 Dołączył: 01 Paź 2008 Posty: 200 Skąd: Chorzów
Wysłany: 2008-12-20, 20:53
Bourne_Nexus
Cytat:
Nexia 4 1.5 55 02.1995 - ... OHC BPR6ES BPR7EIX
z calym szacunkiem ale te co podales sa dedykowane typowo do nexii- zgadza sie lecz pytam o swiece ktore maja byc typowe i zalecane do lpg a dokladnie mam juz wlozone BPR5E V-LINE dzis kupilem i wymienilem. auto chodzi swietnie jak narazie. pragne jedynie waszej porady czy te swiece sa rzeczywiscie do gazu czy to sa tak samo zwykle jak i te inne.
na tych stronach bylem juz gogle ale tam nie ma nic o tych swiecach .chodzi mi o jakas fachowa specyfikacje . w stylu czemu te a czemu nie inne. mam taki charakter musze poprostu byc pewien na przyszlosc ze dokonuje dobrych badz zlych wyborow
"Nie rozpaczaj, że przegrałeś bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojść tam, gdzie się bitwy przegrywa."
Linker #2 Reklama
Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
Markon Przyjaciel Błota i off roadu
Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz Pomógł: 190 razy Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2007 Posty: 6249 Skąd: Pajęczno (EPJ)