X Zamknij

Ta witryna używa plików cookie
Pliki cookie stosuje się, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania np. do tzw. automatycznego logowania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, oraz w jaki sposób je wykorzystujemy, zapoznaj się z treścią polityki prywatności.

Polskie Forum Daewoo
Najbliższe spoty:
UżytkownicyRegulaminSzukajGaleriaRejestracjaZaloguj
 Ogłoszenie 

POMOC dla kolegi Mawerix!

Proszę choć zapoznajcie się z tematem aby wesprzeć kolegę jak tylko możemy!!!

POMOC

W związku z tym, że 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO), Polskie Forum Daewoo zobowiązuje wszystkich obecnych użytkowników jak i nowo zarejestrowanych o zapoznanie się z nowym regulaminem i polityką prywatności.

REGULAMIN
POLITYKA PRYWATNOŚCI

ZAPOZNANIE SIĘ Z WYŻEJ WYMIENIONYMI WYTYCZNYMI JEST OBOWIĄZKOWE.

W poniższym temacie nazwanym "RODO", prosimy o stosowny wpis wedle wzoru, osób akceptujących wszelkie zmiany:

RODO


[nexia]swiece NGK BPR6E czy V-Line BPR5E do LPG i PB

Autor Wiadomość
ninja


Auto: Nexia 97r.
Imie: christoph
Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 200
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2008-12-20, 15:26   [nexia]swiece NGK BPR6E czy V-Line BPR5E do LPG i PB

samochod od kilku dni zaczal gwaltownie szarpac nawet rozgrzany. okazalo sie ze wypalil sie palec rozdzielacza oraz kopulka aparatu zaplonowego. wymienione i chodzi jak zyleta jednak mam watpliwosci co do swiec. kupilem NGK BPR5E V-LINE poniewaz tak mowil mechanik ze dobre go gazu. jednak nigdzie w necie nie moge znalezc opinii na ten temat a okazalo sie ze te ktore mialem to NGK BPR6E. prosze o potwierdzenie mnie czy dokonalem dobrego zakupu i czy nie bedzie z nimi problemu jesli chodzi o jazde zarowno na lpg czy pb



"Nie rozpaczaj, że przegrałeś bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojść tam, gdzie się bitwy przegrywa."
 
 
Linker #1
Reklama


Auto: brak
Wiek: 28
Posty: 420
Reklamy widoczne tylko dla niezalogowanych.  

 
Bourne
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-20, 17:10   

Nexia 4 1.5 55 02.1995 - ... OHC BPR6ES BPR7EIX

http://www.ngkntk.pl/inde...=DAEWOO&m=Nexia

http://www.ngkntk.pl/inde...uendkerzen/7405
 
 
Grabarz85
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-20, 17:11   

Świece są dobre. sam miałem takie w nexii... jezdziłem na nich przez 6 miesięcy (aż do czasu stłuczki) i naprawde są godne polecenia.

zapomniałem dodać : Chodzi o NGK :)
Ostatnio zmieniony przez Grabarz85 2008-12-21, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rami


Auto: Matiz Joy 00
Imie: Cezary
Pomógł: 51 razy
Wiek: 52
Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 3494
Skąd: Lublin
Wysłany: 2008-12-20, 17:31   

Ja do mietka zapakowałem boscha - poleconego przez kolegę, który ma takie w swoim.Wymieniam zgodnie z ksiażką serwisową. :piwo:



Niebieski jest szybszy bardziej od czerwonego.
 
 
ninja


Auto: Nexia 97r.
Imie: christoph
Pomógł: 2 razy
Wiek: 55
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 200
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2008-12-20, 20:53   

Bourne_Nexus
Cytat:
Nexia 4 1.5 55 02.1995 - ... OHC BPR6ES BPR7EIX


z calym szacunkiem ale te co podales sa dedykowane typowo do nexii- zgadza sie lecz pytam o swiece ktore maja byc typowe i zalecane do lpg a dokladnie mam juz wlozone BPR5E V-LINE dzis kupilem i wymienilem. auto chodzi swietnie jak narazie. pragne jedynie waszej porady czy te swiece sa rzeczywiscie do gazu czy to sa tak samo zwykle jak i te inne.
na tych stronach bylem juz gogle ale tam nie ma nic o tych swiecach .chodzi mi o jakas fachowa specyfikacje . w stylu czemu te a czemu nie inne. mam taki charakter musze poprostu byc pewien na przyszlosc ze dokonuje dobrych badz zlych wyborow :D



"Nie rozpaczaj, że przegrałeś bitwę - trzeba wiele odwagi, by dojść tam, gdzie się bitwy przegrywa."
 
 
Linker #2
Reklama


Auto: brak
Wiek: 30
Posty: 140
 

 
Markon
Przyjaciel
Błota i off roadu


Auto: SGV2, Ford Escape, M Pajero2
Imie: Mariusz
Pomógł: 190 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 6249
Skąd: Pajęczno (EPJ)
Wysłany: 2008-12-21, 01:17   

mam identyczne polecam ;)



 
 
 
Podobne tematy
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Polityka Prywatności   |   O Forum   |   Kontakt